Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:44:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Bourne Legacy (2012)  (Pročitano 6867 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
znaci desavace se za vreme bornovog ultimatuma i posle  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Dejmon i Rajner u sledećem Bornu?

Producent filmova o tajnom agentu Bornu, Frenk Maršal želi da u novom nastavku oba glavna glumca ponove svoje uloge.

Frenk Maršal priznao je da želi da ispred kamere ponovo ima Meta Dejmona i Džeremija Rajnera za sledeći nastavak.

Dejmon je glumio ubicu sa amnezijom Džejsona Borna u tri dosadašnja filma bazirana na romanima Roberta Ladlama, a poslednji put ulogu Džejsona Borna tumačio je 2007. godine u filmu „Bornov ultimatum“.

Međutim, Dejmon i lik Džejsona Borna neće se pojaviti u filmu „Bornovo zaveštanje“ koji će premijeru imati u avgustu. U novom filmu Džeremi Rajner tumači agenta CIA-e koji rešava posledice nastale nakon prethodnih filmova.

Frenk Maršal, producent sva četiri filma o Bornu, izjavio je da poslednji film ne isključuje mogućnost povratka Bornovog lika.

Djemon je već dao blagoslov novom filmu i priznao da se nada da će uspeti da ponovo radi sa režiserom Polom Gringrasom.

Izvor: B92

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2076361344feaf2df4af42480947572_orig.jpg
(36.88 KB, 640x475)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
"Bornovo nasleđe" u bioskopima u avgustu

Nastavak poznate franšize o Džejsonu Bornu stiže u domaće bioskope 22. avgusta, najavili su iz produkcijske kuće "Taramaunt".

U novom filmu scenarista i reditelj proširuje Bornov svet koji je stvorio Robert Ladlam originalnom pričom koja nas upoznaje sa novim junakom (Džeremi Rener) čije će "život ili smrt" situacije biti pokrenute dešavanjima iz prva tri dela filma.

Pre 10 godina, publika se upoznala s likom Džejsona Borna kad je onesvešćen izvučen iz Mediterana. U toku tri filma, publika je pratila njegov put u kome je pokušavao da ostane živ i da otkrije svoj identitet. Gledala je kako CIA pokreće očajnički lov na njega po celom svetu. Saznali su za Tredstounov program i Bornove specijalne sposobnosti, a na kraju trilogije možda su i osetili da je priča završena.

"Bornovo nasleđe" razvlači zavesu i razotkriva mračniji sloj intrige, zamršeniju priču i novog heroja koji će morati da se bori da bi ostao u životu kad njegov program iznenada postane prepreka.

Bornovo javno razotkrivanje na kraju „Bornovog ultimatuma“ pokrenuće lavinu koja preti da zatrpa decenije istraživanja i razvoja boljih špijuna i ratnika.

U filmu igraju Džeremi Rener, Rejšel Vajs, Edvard Norton, Albert Finli, Skot Glen i drugi.

Pogledajte trejler.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Edvard Norton: Teorije zavere su u svima nama

Proslavio se igrajući uloge u akcionim filmovima, a ovoga puta ostvarila mu se želja da bude deo projekta koji razotkriva postavke današnje realnosti.

Američki glumac Edvart Norton (42) biće glavni junak filma Bornovo nasleđe, četvrtog nastavka poznatih ostvarenja koji sadrže pridev Bourne. Poznati glumac i režiser otkriva da mu je scenarista Tony Gilroy poslužio kao glavana inspiracija da prihvati ovaj izazov, objašnjava na koji način se pripremao za novu ulogu, kao i čime se bavio za vreme kratkog odsustva sa filmskog platna.

S: Šta novo nam donosi film Bornovo nasleđe u odnosu na prethodne delove ovog ostvarenja?

- Odlična stvar je to što postoji povezanost između filmova za čiji scenario je zadužen Tony Gilroy. Bournovi nastavci posvećeni su teorijama zavere koje postoje u nama. Ono što ovaj film izdvaja u odnosu na druge je to što scenarista ne pokušava da započne nešto drugačije, već širi postojeću priču i tada shvatite da je prvi film zapravo latica jednog istog cveta. Sada se cvet otvara, a vi uviđate da je ceo svet zapravo deo nečega.

S: Rekli ste da volite filmove koji se bave istraživanjem toga kako funkcioniše svet, da li je i Bornovo nasleđe film koji otkriva pozadinu svetskog uređenja?

- U većini Tonyjevih filmova postoji istraživanje o tome na koji način su svetske korporacije uspele da kontrolišu naše živote. On je to uradio posmatrajući pravni sistem i tržišnu konkurenciju, a sada je to učinio osvrnuvši se na obaveštajni svet. Mislim da je ova tema veoma aktuelna.

S: Možete li da nam objasnite način na koji se ovo delo ophodi prema naučnim eksperimentima?

- Ovo je jedna od onih tema za koju je Tony rekao - Nemoj da govoriš o tome (smeh). Bornovo nasleđe govori i o saradnji koja postoji između vlada, korporacija i nauke. Otkriva nam kako su ove stvari međusobno isprepletane, kao i to kako one ponekad završavaju u tome da kreiraju moralnu sivu zonu.

S: Da li biste ovaj film svrstali u red akcionih filmova?

- Ne, ovo nije isključivo akcioni film. Tu postoje mnoge ideje i senke koje su povezane.

S: Da li je lik koga tumačite zločinac...?

- Mislim da svi likovi u filmu, uključujući i Byera koga ja igram prave određene izbore i odluke i u njima postoji dosta kompromisa.

S: Kako ste se pripremali za ulogu u Bornovom nasleđu?

- Čitao sam o tome kakva je priroda agencija unutar vlade da bih razumeo razliku između resora koji prihvataju da se bave stvarima o kojima govori film. Bilo mi je potrebno da se upoznam sa tim jezikom. Scenario je veoma inteligentno napisan, realan je.

S: S obzirom na to da nismo imali priliku da vas vidimo u filmu neko vreme, čime ste se bavili u tom periodu?

- Gradio sam pozorište u Njujorku, ali napravio sam dva filma prošle godine. Obično ne radim u više od dva filma godišnje. Pisao sam i nekoliko scenarija, dok je moja kompanija producirala određen broj ostvarenja. Proveo sam više od godinu dana pišući miniserije za HBO pod nazivom Neustrašiva hrabrost.

S: Koliko je proces pravljenja mini serija sličan procesu angažovanja na filmu?

- Rad na serijama za HBO trajao je veoma dugo. Ne znamo kada ćemo to snimiti. Ja uvek radim mnoštvo stvari u isto vreme zato što nikada ne znate koja od njih će prva da se odvije.

Izvor: Story

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(52.39 KB, 430x287)
2.jpg
(75.76 KB, 430x350)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Volim ovog glumca...i dobra su smislili pricu... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
LG g5
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Volim ovog glumca...i dobra su smislili pricu... Smile

Film je ispod svake kritike...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86935
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.52.7
Mislim otici ovih dana pogledat film u kino pa me zanima bili triba pogledat prijasnje filmove ponovno jer sam skoro sve zaboravio sta se radilo, ono jesu li radnje u potpunosti povezane?
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Ma kakvi
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
kad ce dobar snimak? Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:44:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.2 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.