Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tezak slucaj... kako izgubiti mnoooogo kilograma?  (Pročitano 35957 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
@ uboje

nek prvo ne jede, da smanji ishranu, a tek onda vezbe.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
ne mora da smanji kolicinu hrane, vec da ujednaci ishranu i ogranici unos nekih grupa namirnica kao sto su slatkisi i testenina...
opet moram da kazem.. dok sam bila na dijeti jela sam mnogo vise nego obicno... tacnije, stalno sam nesto jela..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
naravno da treba da jede , kako bre da ne jede ??  ,  napisao sam vec kako da jede , a osnova je meso , jaja , povce i manja kolicna voca i dr. i naravno da vezba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kuvano meso-junetina,jaja,sir,kiselo mleko,voce do 15h-bez banana (a za jabuke mislim da izazivaju glad)  Smile najbolje pomorandze,umerena fizicka aktivnost,ponekad neki slatkis  Smile,sokovi ne-samo prirodni,moze kafa ne preterano,hleb ponekad-tost,i pijte zeleni caj..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
 
Da li mi mozete reci ova hrana koja ste naveli da se moze jesti, koji je najbolji redosled ishrane?


Citat: sashas link=topic=163884. msg2150888#msg2150888 date=1164295907
Citat
Atkins dieta

Ova dijeta se sastoji u tome da se iskljuci unos ugljenih hidrata u organizam kako bi pomogli telu da se ocisti od naslaga sala.  Sa ovom dijetom necete biti gladni, ne morate jesti samo tri puta na dan, ne trebate hranu meriti i posebno spremati obroke, ne morate piti cajeve i tablete protiv pojacanog apetita, ne morate trcati ili ici na akupunkturu.
KAKO DELUJE: Sa potpunim iskljucenjem unosenja ugljenih hidrata, nase naslage sala pocnu se topiti.  Sa prvih 6 dana gubite 5 kg, svaki sledeci dan laksi ste za 1 kg.  Za 24 dana mozete izgubiti do 20 kg – 100 %.
ALI OPREZ! Ako samo jedan dan samo jednom pojedete komadic hleba ili bilo kakvu sitnicu koja sadrzi ugljene hidrate organizam ce blokirati topljenje masnih naslaga.

NE SME SE JESTI HRANA KOJA SADRZI UGLJENE HIDRATE

ZABRANJENO!!!

HLEB, KROMPIR, BRASNO, PIRINAC, SOJA, GRASAK, PREZLE, POHOVANO MESO, TESTENINE, KIKIRIKI, MUSMULE, LESNIK, VIRSLE, ZAPRSKA NIKAKO.
MLECNI PROIZVODI – mleko, puter, kiselo mleko i pavlaka, jogurt, margarin, slag, secer, cokolada, razne grickalice slane i slatke, sladoled, ni jedna vrsta sira, nista od voca.

Da bi nadoknadili potrebu za gore navedenom hranom uzimajte vitamine i to: C, E, A, B, kalcijum, magnezijum. . .

Ovu dijetu mozete drzati onoliko dana koliko zelite smrsati.  Kada postignete zeljenu tezinu, organizam nece dobijati na kilazi izvesno vreme, cak i godinu-dve.

OVA DIJETA NIJE OPASNA PO ZDRAVLJE A ORGANIZAM SE CISTI.
NAJTEZE JE PRVIH 6 DANA. HRANA KOJU MOZETE JESTI

SVE VRSTE MESA:
Junetina, piletina, teletina, svinjetina, jagnjetina, guska, patka, curetina, sve vrste iznutrica, divljac na sve nacine-osim pohovana- kuvano, peceno, rostilj, mozete jesti i cvarke ali bez hleba, suseno meso, kobasice osim virsli, sve vrste narezaka.
SVE VRSTE RIBE:
Morske ribe, slatkovodne ribe, sve vrste ribljih konzervi.
SVE VRSTE SALATA:Sveza zelena, paprike, sveze ili pecene, paradajz, krastavci, sveze zelje ili kiselo, cvekla, salata od morskih plodova,salata od luka,svezi spanac.  Sve salate zaciniti sa uljem, sircetom, solju, biberom,.  ajvarom- po zelji.  Mozete jesti jaja na sve nacine.
SVE VRSTE POVRCA:Karfiol, blitva, spanac, praziluk, kelj, luk, zelje,articoke, patlidzan, sargarepa, persun, celer, rotkvice, pecurke.
MOZETE PITI:Mineralna voda, limun, crna kafa, sve vrste caja bez secera, pola litre belog vina ili 1 litar gemista ali nakon 6.  dana dijete.  Umesto secera-natreen.
Odlicna dijeta, a najbolje u svemu je sto  ne gladujes.  Ja sam proletos za manje od 2 meseca smrsao skoro 15 kg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
To nije prava atkinsonova dijeta ... samo pocetak ... Wink
Efekti su brzi, ali kratkotrajni...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.