Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tezak slucaj... kako izgubiti mnoooogo kilograma?  (Pročitano 36134 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ma sve te dijete brem race,potrudi se da dobijes cir na zelucu, ili barem gastrits, gubis najmannje 15 kila,veruj mi, znam...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Apple iPhone SE 2020
sick
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zivi i pusti druge da zive!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 153
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
Nije ti to tako losha ideja...
Samo ja sam vrlo smirena osoba, tako da imam malo shansi za cir...  Smile
IP sačuvana
social share

Prema odgovorima koje daje, možete zaključiti koliko je neki čovek pametan.
A koliko je mudar, možete uvideti na osnovu njegovih pitanja.

Nagib Mahfuz, egipatski književnik
(rođen 1912)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson w810i
ja sam takodje imala slican problem posle trudnoce trudim se a trebas i ti treba ti volja na prvom mestu onda ti preporucujem kao sto i ja radim znaci jedi svo povrce u kolicinama koje hoces izuzev graska kukuruza i krompira ,onda sve meso spremaj iskljucivo grilovano ili kuvano za to ti ne treba puno vremena brzo je i lako .Onda sireve jedi ali one tipa mocarela .voce takodje jedi ali ono sa puno vode tipa jabuka .dinja ananas (on je takodje i dobar sagorevac masti kao i celer , pa ako hoces sve sto jedes jediananas tokom jela ili posle ali bitno uz svaki obrok,..Sto se tice hleba i slicnih stvari izbegavaj a ako bas moras jedi crni hleb.Za slatkise sta da ti kazem izbaci ih potpuno znam da je tesko ali nema druge .,....takodje i gazirana pica i guste sokove .sad ti preporucujem da pijes zeleni caj ,caj od lipe i naravnocaj od kukururuzne svile to su svi dobri cajevi za detoksikaciju ,slobodne radikale tj masne naslage i za izbacivanje tecnosti.Moram ti jos ovo reci imamo isti slucaj i ja se nekrecem toliko ali probaj da nabavis ono exercise biciklo koje topi salo pa kuci vezbaj i radi trbusnjake .E sad tebe interesuje koliko sam izgubila pa ovo praktikujem poslednjih 2-3 meseca i ne puno oko 6-7kg stim sto trebam da izgubim oko 11kg imam 71 trenutno .E pa dosta sam te udavila  nadam se da ti je ovo pomoglo u bilocemu ako nista makar za utehu. Sve najbolje ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zivi i pusti druge da zive!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 153
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
to New Cross: Mislim da je jak motiv ono shto meni nedostaje. Za ovako nesto stvarno treba celicna volja, a da bih je izazvala treba mi jak motiv. U svakom slucaju, hvala, tvoji saveti su bili vrlo korisni. Za sada sam pocela da pijem zeleni caj umesto soka, i mogu ti reci da je odvratan onako gorak, ali mora se, ne pada mi tako tesko. Sto se tice sobnog bicikla, to je trenutno, a verovatno i u skorije vreme, izdatak koji sebi ne mogu da pristim. E sad, zanima me gde da nabavim caj od kukuruzne svile, prvi put cujem za tako nesto?
IP sačuvana
social share

Prema odgovorima koje daje, možete zaključiti koliko je neki čovek pametan.
A koliko je mudar, možete uvideti na osnovu njegovih pitanja.

Nagib Mahfuz, egipatski književnik
(rođen 1912)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson P910
to New Cross: Mislim da je jak motiv ono shto meni nedostaje. Za ovako nesto stvarno treba celicna volja, a da bih je izazvala treba mi jak motiv.

Potrebno je da znas sta hoces Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Za sada sam pocela da pijem zeleni caj umesto soka, i mogu ti reci da je odvratan onako gorak, ali mora se, ne pada mi tako tesko

Da se nadovezem... Elem.. moja drugarica vec vise od godinu dana pije zeleni caj, oko 1l dnevno... Uspela je da izgubi kilograme, ali ono sto je najvaznije... vise nema celulita... Inace... ona je dobila sledeci recept: kasika (jaje za caj) na 1l vode... ostaviti caj samo toliko da pusti boju... nije potrebno da stoji 5 minuta i vise jer je tada uzasno gorak i bljutav... potrebno je samo 10-tak sekundi Wink
Takodje, postavila sam u Burek kuvaru mesavinu caja za mrsavljenje\ciscenje organizma koji se prodaje u nasim apotekama i prodavnicama... usteda je velika, rezultati bolji... Smiley
Koristi ga moja druga drugarica koja je uz atkinsa (ali ne one dijete sa internet, vec prave atkins dijete) koji joj vise prija od klasicne redukcione dijete, smrsala za 4 meseca oko 20kg... Elem, da ne budu samo vesti iz druge ruke, i ja pijem taj caj... doduse, ne toliko redovno, ali promene su posle samo nedelju dana sledece: spao mi je stomak, nemam onaj osecaj tezine u stomaku, osecam se sito, i citavo delo je manje nateceno... Smiley Sto ce reci... voda se ne zadrzava toliko u organizmu Smiley
Takodje, ovaj caj je dobar i ako imas problema sa probavom Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zivi i pusti druge da zive!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 153
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
to New Cross: Mislim da je jak motiv ono shto meni nedostaje. Za ovako nesto stvarno treba celicna volja, a da bih je izazvala treba mi jak motiv.

Potrebno je da znas sta hoces Smiley
Zelje su jedno, mogucnosti drugo.  Smile
To Anea: Ja sam se presla. Stavila sam veliku kolicinu caja na litar vode, i ostavila da odstoji oko pola sata. Bio je grozan! Ali, opet sam se super osecala dok sam ga pila. Hvala za savet, isprobacemo.
IP sačuvana
social share

Prema odgovorima koje daje, možete zaključiti koliko je neki čovek pametan.
A koliko je mudar, možete uvideti na osnovu njegovih pitanja.

Nagib Mahfuz, egipatski književnik
(rođen 1912)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Good luck..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
otisla sam kod dijetetologa, uradila testove krvi i urina, prepisao mi dijetu, za godinu dana 25kg manje, svaki dan 1 sat trcanja- 8km...
pridrzavala se dijete. nema slatkog, nema alkohola...prate te lekari, to te sve kosta oko 3000din..prekidas kad postignes ciljnu tezinu prema njima, a ne prema sebi...good luck
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.