Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tetovaža – više od modnog detalja  (Pročitano 31775 puta)
Jet set burekdzija


My head is on loose but my shoes are tied

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8857
Zastava Shishatovac City
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia Peglica
kao sto rekoh... Smile
back on topic Smile
IP sačuvana
social share
Bash sad, il mozhe odmah? o.O
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Vidim da nije dugo pisano u ovoj temi,al ne vidim gde bi drugde mogao da pisem.
Evo i moj tatoo.Dinarska divizija.Radio sam je u vojsci.Imam jos jednu na podlaktici al nemam sad sliku  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

tatoo.jpg
(51.79 KB, 550x679)
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ja najverovatnije stavljam u julu na vrat, samo jos nisam sto posto odlucio sta bih mogao....
mislio sam neku zvezdu, ali jos nisam siguran.. sta bih mogao??? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
moja drugarica hoce da se tetovira.... vec je sakupila pare,zakazala termin,ali pre nego sto ode da se tetovira moracu da joj pokazem textove sa prve strane ove teme...

ja sam htela,i jako me privlaci neki lanac koji bi istetovirala oko ruke,ali moji kazu nije problem,samo ako mene nije strah,ali da imam u vodu da je to tattoo za ceo zivot... mene je toga strah...

sto je rekla Anea:"Za mene je to preveliko obavezivanje..."

ja sam vise za varijantu tipa ove biotetovaze... ali i za nju cu razmisliti.... sad je u pripremi piercing na pupku....

pozz za sve ove dobre tattoo-e na temi...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Evo moje tetovazice. Skoro sam je radila, a na slici je stara samo dan pa je jos crvena i namackana...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

P5040107-1.jpg
(57.32 KB, 400x299)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
wow kako je dobra!! svaka cast i tebi sto si bas nju izabrala i onome ko ju je radio....

joj moja drugarica ide sutra/danas da se tetovira,pa joj je frka....  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam nacrtala skicu...A majstor je Milos iz NS...Drugaricu pozdravi, i reci joj da ne brine, mene su mnogo plasili, kako jako boli... Ali veruj mi, podnosljivo je.   Smile

I hvala!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2008, 00:32:18 od čistačica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
nema na cemu...

pa  objasnila sam joj da nije strasno (mada ja o tome nemam pojma),jer ja sam tip koji se ne plas igala i takvih stvari....

tatoo je stvarno prelep.... ideja je neponovljiva....  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
c@ther!nee,

Jel uradila drugarica tu tetovazu? Hoces nam baciti neku sliku?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
originaly posted by Whipholder @ Tattoomagazin Forum

Nakon mog visemesecnog ispitivanja tattoo studija po Beogradu a i sire, dolazim do  zakljucka da je ova vrsta umetnosti zaista poslednjih godina podignuta na mnogo visi nivo nego sto je to bilo pre 20 ili 30 godina, setimo se samo onih divnih vojnickih tetovaza radjenih iglom i koncem...
Medjutim dolaskom na "vlast" nekih novih mladih i talentovanih tattoo majstora oni stariji koji jos uvek rade na "tradicionalan" nacin povlace se u duboku ilegalu, bar kad je Beograd u pitanju, da nisam videla ne bih verovala.
Petak, centar grada, uzivam u lepom vremenu setajuci Cvijicevom ulicom (za one iz Bg-a koji znaju gde je). Obicno ne obracam paznju na reklame koje su izlepljene po zgradama i banderama ali ova reklama  jednostavno ne moze da ostane ne primecena, pre svega zato sto je citava ulica oblepljena sa njom, citiracu je:
"TATTOO STUDIO. Promenite svoj izgled za jedan dan ili noc...iskazite svoje JA" itd i pet brojeva telefona.
 Reklama i vise nego amaterska, obican papiric fotokopiran u xxx primeraka. Na brzinu zapisujem broj prosto fascinirana reklamom i sloganom. Kasnije te veceri odlucujem da pozovem doticnog "majstora", cisto nepresusna novinarska zelja za istrazivanjem.
Posle par pokusaja te veceri dobijam ga na jednom od brojeva i zakazujem razgovor licno za sutra popodne uz donetu sliku onog sta zelim. Usput se raspitujem i za ime salona, medjutim isti jos uvek nije krsten, radi se u stanu.
 Ok, nije problem, bila sam po stanovima koji su zaista prilagodjeni  tetoviranju i u kojima ti je prosto zadovoljstvo da se nadjes, tako nesto i ocekujem da vidim ali....

Sutradan odlazim na datu adresu, u rancu slika i aparat za svaki slucaj. Zgrada sindikalska, gomila stanova i iz svakog kao po pravilu mirise przen luk , ispred polovine papuce i cipele koje vesto zaobilazim.
Na nekom trecem spratu pred sirom otvorenim vratima me ceka "majstor" D sa kezom od uva do uva. Vesto nabacujem izgled najvece guske koja pojma nema nista o tetoviranju I  uz prvo ime koje mi pada na pamet upoznajem "majstora" . Stan kao kada bi ste dosli kod mene na primer, na sporetu se krcka rucak, na sve strane decije igracke, u uglu ona susilica sa gomilom sveze opranog vesa. Uz slalom preko igracaka gos'n "majstor "me smesta u fotelju tik uz veliki bracni krevet.  Odnekud donosi gomilu Tattoo Magazina (ovo nije reklama za Damira prim.aut.) i teatralno mi ih baca u krilo uz recenicu "Evo mala pa biraj sta zelis".
Pokusavam da uz sav svoj sok nabacim kez i vadim svoju sliku iz ranca, aparat ne smem ali mi je zao sto ne mogu da slikam "majstora" koji  da bi bio u fazonu nosi neku trash metal majicu mada opsti utisak kvare godine i to sto na sebi zaista nema ama ni jednu jedinu tetovazu. Predajem mu sliku i pratim reakciju, au krupan zalogaj sam mu bacila jer unapred vidim da ce biti problema sa radom( inace na slici je obican mali osencen leptir)

On: Lepa slika ali nece moci ovako da se uradi.
Ja: Zasto? U cemu je problem?
On: Pa vidis seko, ovaj leptir nece moci ovako, mora da bude ili crn ili beo, ovo je greska u stampanju
Ja: (gutam smeh) U redu,  kako vi kazete, ipak ste vi "majstor"
Na ovu recenicu doticni pocinje da raste kao kvasac uz pogled macke koja je upravo smazala misa
Kada smo se napokon kao dogovorili oko slike i cene ( u ovom slucaju 60 evra) krecem da ga diskretno ispitujem oko toga gde radi, sa cim radi...itd.

 Suma sumarum mog detektivskog ispitivanja je:
- sterilizator nema!?
- radi u spavacoj sobi, gde po potrebi legnes ili sednes na bracni krevet
- igle otvara pred tobom (ovo je zaista diskutabilno)
- ima 23.000 ( i slovima dvadeset tri hiljade) svojih uradjenih tetovaza koje  nisam videla niti je on mogao da mi pokaze, ostaje da mu verujem na rec
- posle se ipak predomislio pa mi je pokazao dve slike koje je radio, slova u arial fontu zeni  i cerki

Odlucujem da je ipak vreme da krenem, vidim da bi se "majstor" jos hvalio ali nesto u datom trenutku nisam imala zelju da mu vise podizem ego i uz svu zahvalnost prosecne musterije svecano obecavam da cu doci sutra da radimo, usput jos jednom bacam pogled na kuhinju i mogu da se zakunem da sam videla jos jedan lonac....sta se kuvalo unutra ne smem ni da zamislim.

Konacan zakljucak ne postoji, ovo je pre svega napisano za one koji bi prvi put nesto da urade uz mogucnost da se napecaju na niske cene i lepu pricu o gomili radova koja se granici sa sf-om. Pouku neka izvuku sami. Pamet u glavu.


« Poslednja izmena: 23. Jun 2008, 16:12:29 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.239 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.