Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:07:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Testovi Psihologija  (Pročitano 9366 puta)
02. Mar 2012, 16:06:51
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Browser
Opera 11.61
Želim upisati Psihologiju u Beogradu ali potrebna mi je literatura tipa testovi sa prešlogodišnjih ispita, neke knjige iz Psihologije koju su potrebne za upis odnosno knjige iz kojih mogu učiti , a da ne bude pole učio sam iz pogrešne knjige.  Ima li ko kakvu literaturu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
Nazoveš fakultet i pitaš. Ja znam kako je bilo 2005. kad sam ja upisivala, a kako je danas - nemam pojma.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Video sam na njihovom sajtu stoji da od literature trebamo imati za spremanje "Uvod u psihologiju" , a pisac neki Žiropađa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Odes na njihov sajt i lepo vidis. Ako te mrzi evo ti

Citat
ПСИХОЛОГИЈА
Тест опште информисаности
Тест знања из психологије
Литература:
Љубомир Жиропађа, Увод у психологију, Чигоја штампа, Београд 2009. (друго допуњено издање)

Test znanja ti je iz te literature a test informisanosti su znanja iz opste kulture. Najbolje spremanje za isti ti je da gledas kvizove znanja i pamtis sto vise informacija o svemu.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
I da nađeš neke testove opšte informisanosti od prethodnih generacija, čisto da vidiš formu i otprilike sadržaj.

Ne mogu da verujem da su izbacili test sposobnosti/inteligencije, ti kriterijumi za upis se ne mogu više srozati, cccc, sramotno. Znači da danas svaka budala može to da upiše. A vala mogla je oduvek, ne znam šta se čudim koji qrac. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Marko ja već rekoh da sam psoetio njihov sajt i vidoe literaturu koja je potrebna, a ti meni pričaš kako me mrzi? Pa to što si mi ti napisao ja sam već napisao u mom postu iznad tvog? O.o
hvala ostalima na savetima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
WSS, odi lepo ovih dana do fakulteta pa pokupi informator. Tu bi trebalo da se nalaze sve informacije koje ti trebaju. Onda nađi nekog ko je upisao to prošle ili pretprošle godine, pa ga detaljnije ispitaj oko spremanja prijemnog. Ako fakultet nudi neki program pripreme za prijemni, idi na to, jako je korisno a obično ne košta puno.

Ja obožavam da dajem ljudima sugestije oko polaganja tog famoznog prijemnog, ali je već prošlo previše godina otkad sam ja upisala i stvari su se izmenile pa i nisam od neke koristi.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Marko ja već rekoh da sam psoetio njihov sajt i vidoe literaturu koja je potrebna, a ti meni pričaš kako me mrzi? Pa to što si mi ti napisao ja sam već napisao u mom postu iznad tvog? O.o

Zato sto si to napisao dok sam ja odgovarao na post.  Smile

Ako ti pise da je ta knjiga onda je nabavi i uci po tome. Ako je kao moja koju sam spremao onda nije nista strasno jer je to jedna manja knjiga sa cisto najosnovnijim stvarima(jes da sam ja polagao za Pedagogiju ali je bila ista literatura kao za Psihologiju). Preporucio bih ti da vidis da das neku paru na spremanje ako ga neko sa fakulteta vrsi(raspitaj se o tome) jer bi otprilike trebalo da za vreme istoga prodjes tu knjigu sa nekim ko ce ti podrobnije objasniti neke stvari(ako nisi imao Psihologiju u srednjoj) i da vidis kako je otprilike koncipiran test opste informisanosti. Uzmi informator pod obavezno pa kreni na vreme da spremas. Ako imas solidan prosek trebalo bi da odradis solidno i da upadnes. Ajd, pa sa srecom.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Imam ja par pitanja Smiley bio sam na sajtu filozofskog u NS-u ali tamo bas i ne pise koja literatura. (ili ja nisam video) Ucim Rotovu psihologiju za sad. Da li ce izaci pitanja kao za neke druge faxove (znam par, deluje mi previse lako ali ko zna..)

Nazvacu i ja fax u ponedeljak. Ali ako neko ima neku korisnu informaciju voleo bih da procitam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
Ja bih ti rado pomogla jer sam tamo studirala, ali nisam faksu prismrdela od decembra.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:07:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.