Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:41:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Test Drive Unlimited 2  (Pročitano 8304 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hehehe pa lepo sam ja cuo da ce da izbace zakrpu,brate sta ce mi onaj roze mustang! Smile
Jeste retardirano,u potpunosti se slazem sa tobom,ja na medium kad vozim budem najvise drugi treci u time trial Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy S4
Sve sto duze igram vise sam razocaran. Mislim zanimljivo je i sve to stoji,ali npr dosao sam do Ibiza area 1 Kupa. I sad tu kao imas trke iz razlicitih klasa iz kojih si do tada imao šampionate. Ima mislim 8 ivenata, ali mozes izabrati samo jedan, i kad ga zavrsis, sljedeci se otkljuca i sve tako. Hajde, sve je to ok, ali na svakom iventu moras biti prvi da bi mogao igrati sljedeci...i nakon zavrsene trke, prikaze mi tabelu sa poretkom i bodovima iz iste i to je to?!?!?!
Ngdje se ne sabiraju bodovi. Svaka trka ima svoju tabelu! Sta ce mi tabela ako na svakoj trci moram biti prvi i ako ti bodovi nista ne znace?!?!?

« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 08:46:20 od Vitto »
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
He he odusevices se kad stignes do poslednje trke.Necu vise nista da ti kazem,videces i sam Smile
Btw pustite da se updejtuje igra,pa ponovo popijte lek,ovim patchom je ubacena promena vremenskih prilika i u offline modu.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 11:05:15 od wolf 87 »
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Sve u svemu po meni mnogo su podbacili,trebalo je to puno bolje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0


IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 122
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

ja budala pustio juče da se odradi update i zamalo da mi sve što sam igro danima se sjebe  Smile posle updatea mi tražilo serijski broj i nije htelo da me pusti u igricu sve dok ne ukucam serijski broj, pa sam ga onda satima tražio  i nigde nisam našo, čak ne može ni onaj koji sam ukuco prvi put kad sam instaliro igricu a koji je bio ispravan. Pa sam rešio taj problem tako što sam firewallom blokiro "uplauncher.exe" i kopiro ponovo u atari folder krek koji sam koristio kad sam instaliro igricu i sad mogu da igram ali offline, a za online igranje traži serijski broj  Smile  pa ako ga neko ima nek mi pošalje privatnu poruku  Smile hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S4
Hej, da pitam, sta bude kad skupis sve ove olupine?
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21661

ja budala pustio juče da se odradi update i zamalo da mi sve što sam igro danima se sjebe  Smile posle updatea mi tražilo serijski broj i nije htelo da me pusti u igricu sve dok ne ukucam serijski broj, pa sam ga onda satima tražio  i nigde nisam našo, čak ne može ni onaj koji sam ukuco prvi put kad sam instaliro igricu a koji je bio ispravan. Pa sam rešio taj problem tako što sam firewallom blokiro "uplauncher.exe" i kopiro ponovo u atari folder krek koji sam koristio kad sam instaliro igricu i sad mogu da igram ali offline, a za online igranje traži serijski broj  Smile  pa ako ga neko ima nek mi pošalje privatnu poruku  Smile hvala unapred
Online nisi mogao ni pre update sa narodnom verzijom,zasto bi to bilo moguce posle update.Ako hoces da igras online moraces da kupis igru,nema druge.
Hej, da pitam, sta bude kad skupis sve ove olupine?
Kod prodavca polovnih vozila cekace te 4 bonus automobila,bagi,spacek,buba i shelbi 500.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja moram da sakupim zbog shelbija!Nego ljudi razmisljam da li da instaliram ovaj update?Sta je sve novo doneo,da li ga je neko instalirao?Jel sada mogu da se prodaju kola? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21661
Na koji patch mislis,izbacili su 3 za dva dana:) Ovaj prvi je doneo kisu i u offline mod(doduse samo za Ibizu) i provereno radi sa starim lekom,samo posle update treba ponovo popiti lek.Zatim su izbacili jedan patch koji nije radio,treci je ispravka drugog i ne donosi nista posebno za nas narodnjake.Mahom su sitnice vezane za online,reseni su problemi sa klubovima,dodavanjem prijatelja,pucanjem save-a i itd.Nista sto se tice prodaje automobila,ko zna da li ce i biti nesto,posebno ako se ima u vidu koliko su bili agilni u resavanju bagova u kecu.Sta da ti kazem,kupuj kuce.Ako su ti problem pare imas trenere za to po netu.
Nego Vitto kako ti se svidela ona trka od 45 minuta,a?
« Poslednja izmena: 19. Feb 2011, 18:44:16 od wolf 87 »
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:41:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.