Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:22:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Test Drive Unlimited 2  (Pročitano 8303 puta)
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3476
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple Iphone 4
Jel moze da se instalira na SP2 posto meni uvek izbacuje neku gresku da treba SP3 (a za System requirements pise da moze OS: Windows XP (SP2) / Windows Vista (SP2) / Windows 7)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson Xperia X1
igru sam probao i jos je probavam  jedino od svega do sad me nervira tih zvuk i nesto sto nikako nije normalno a to je auta kao da su na ledu nemozes i zadrzat neznam dali je neko probao Golfa 6 ali ako nije nek proba da ga vozi ovaj auto je sav u driftu xexex
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol
Poruke 449
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Mitsubishi 
E jel cu moci ovo da teram na:
core2 duo 4600 2,4 Ghz
2 GB rama
8600 GTS...
Kaka je igra inace?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 5800 express mus
Moci ces al jedva,losa optimizacija igre.

A sto se tice same igre,mislim da su previse posvetili paznje detaljima a o gameplay-ju malo zaboravili,ne svidja mi se.
Zaista trkacke simulacije za PC sve gore i gore....
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Izuzetno mnogo sam cekao ovu igru...i iskreno jako sam se razocarao.Upravljanje je blago reci uzasno.U principu svaku igru igram na medium,pa i ovu.Vozio sam golf 6 i sletao sa staze kao sto neko gore rece kao da vozim po ledu.Citao sam dosta foruma o ovoj igri i mogu da vam kazem da ima mnogo negativnih kritika koje zaista zasluzuje.
Skupim ja neku kintu i odem kupim r8 rekoh sta me briga imam jos jedno slobodno mesto u garazi pa cu da kupim auto(B4) kategorije,i nastaviti dalje misije.Medjutim....
odem ja kod onog lika sto prodaje automobile i uzmem onaj rozi(pokupim ga) koji sam osvojio jel sam pobedio onu picku.Ljudi ako tek pocinjete da igrate nemojte slucajno uzeti(pise get)taj auto,jer necete moci da ga prodate a samo ce da vam zauzme mesto u garazi.Ovo je jedan od najjozbiljnijih bagova igre,za koje bi uskoro trebalo da izadje zakrpa koja ce ovu i jos neke greske otkloniti.
Dakle moj zakljucak je mnogo smo godina cekali na tdu2,da bi dobili tdu 1 expansion pack(koji je gori od tdu 1).
Pored ovih nedostataka jos jedan koji meni bode oci je sto nema kao u tdu 1(da ti daju na primer ferari i da vozis od tacke a do tacke b)-kao da ga prevezes.Takodje jos jedan od nedostataka je sto su ubacili subaru imprezu,a mitshubishi evo IX/X ne postoji Smile
Sve u svemu moglo je mnogo bolje! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Mogu se prodavati automobili,ali tek posle 25 levela Smile
Sto se ponasanja automobila tice,pojedini su zaista maltene neupotrebljivi,za pocetak izbegavajte mustanga(mnogo je bolji izbor Lancha Integrale),Golfa 6(uzmite Audi TTS) i Aston Martin(Audi RS6 je najbolji izbor u toj klasi,nije najbrzi na pravcu,ali tjuniran na level 2 ostavlja sve iza sebe).Evo par korisnih linkova







IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Xperia Neo L
A sto ne valjaju ti koje si nabrojao ? Zanose se ili su sporiji od konkurencije ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy S4
Zanose, teze je upravljati. Ja sam se bio zeznuo sa mustangom, onim prvim. Katasrofa! Mislio sam izbrisati igricu. Npr, Alfa je ona dosta dobra kad tek pocinjete, kao i vec pomenuta Lanchia. Kasnije su sve rjedja auta koja je teze voziti...a inace, ako vam je problem upravljanje, izbjegavajte auta sa zadnjom vucom, jer je drasticna razlika ulaziti u krivinu i izlaziti iz iste u zavisnosti koji pogon auto ima, pa se tesko i naviknuti.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hvala na ovim linkovima...ma ja sam smanjio tezinu igre na easy,i sada je logicno lakse voziti.Dok sam vozio na medium,vozio sam golfa 6 i audi s3(izbegavajte ih u sirokom luku),nevidjena glupost za prodaju kola tek posle 25 levela,nevidjena....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Zanose, teze je upravljati. Ja sam se bio zeznuo sa mustangom, onim prvim. Katasrofa! Mislio sam izbrisati igricu. Npr, Alfa je ona dosta dobra kad tek pocinjete, kao i vec pomenuta Lanchia. Kasnije su sve rjedja auta koja je teze voziti...a inace, ako vam je problem upravljanje, izbjegavajte auta sa zadnjom vucom, jer je drasticna razlika ulaziti u krivinu i izlaziti iz iste u zavisnosti koji pogon auto ima, pa se tesko i naviknuti.
Ja sam na srecu imao iskustva sa tim Mustangom u beti,pa sam ga iskusno zaobisao Smile
Kod automobila sa zadnjom vucom treba biti pazljiv sa gasom,nikada ali nikada pri malim brzinama ne treba gaziti po gasu do daske u prvoj brzini i pri izlasku iz neke sporije krivine,u suprotnom sledi okretanje.Takodje treba kociti ispred krivine,a ne u krivini jer i to dovodi do okretanja.Malo je teze dozirati gas preko tastature,treba dosta pipkanja ali posle nekog vremena navikne se covek.Ko ima volan bice mu verovatno mnogo lakse(btw u nedelju palim za Bg po G25 Smile).

Hvala na ovim linkovima...ma ja sam smanjio tezinu igre na easy,i sada je logicno lakse voziti.Dok sam vozio na medium,vozio sam golfa 6 i audi s3(izbegavajte ih u sirokom luku),nevidjena glupost za prodaju kola tek posle 25 levela,nevidjena....

Moracu da se izvinim,izgleda da informacija o mogucnosti prodaje automobila nije tacna,procitao sam to negde,ali evo upravo sam stigao do 25lvl i ne mogu da prodajem auto.Doduse za tim nemam ni potrebe imam golmili kuca Smile
Ja igram na medium i mogu reci da je Al najblaze receno retardiran derem ih u maltene svim disciplinama sem time trail gde voze kao sumanuti Smile 
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:22:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.