Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Test: Da li vas je zahvatio sindrom Demi Mur?  (Pročitano 976 puta)
05. Feb 2006, 12:14:54
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li vas je zahvatio sindrom Demi Mur?

Koja žena ne bi volela da se nađe u koži Demi Mur, prelepa u svojoj 40. godini i odnedavno supruga zgodnog i zabavnog 27-godišnjaka kalibra Aštona Kučera?

Uz pomoć našeg testa saznajte da li biste mogli da se zaljubite u muškarca koji je mnogo mlađi od vas

1. U supermarketu ste i kolicima se sudarate sa prelepim mladićem koji ima oko 22 godine.
a) Pocrvenite i izvinjavate mu se postiđeno - 5 poena
b) Udarate u njegova kolica zato što vas do tada nije primetio - 2 poena

2. Prijateljica vas upoznaje sa svojom novom ljubavi, a on je očigledno mnogo mlađi od nje.
a) Pravite se da ne primećujete razliku, ali joj prvom prilikom objašnjavate da je smešna - 3 poena
b) Pokušavate da sakrijete ljubomoru, nadajući se da ona neće primetiti da ga gutate očima - 4 poena
   
3. Otkrivate da vam tajanstvene mejlove, koji vam stižu dok ste na poslu, i to već duže vreme, šalje kolega koji je nedavno diplomirao, a izuzetno je zgodan.
a) Nastavljate da se pretvarate da ne znate ko ih šalje - 1 poen
b) Odgovarate mu na mejlove, a prvom prilikom kada ga sretnete u hodniku uputite mu zanosni osmeh - 5 poena

4. Vaš izabranik je nekoliko godina mlađi od vas, ali to niko ne primećuje kada ste zajedno.
a) Svaki put menjate temu kada sa prijateljima pričate o godinama - 2 poena
b) Ne predstavlja vam problem da drugi saznaju koliko godina imate vi, a koliko on - 3 poena

5. Kada upoznate muškarca koji vam se dopada, pokušavate da zamislite kako je živeo pre nego što je vas upoznao.
a) Postavljate mu pitanja o muzici koju je slušao kao mladić i filmovima koje je voleo da gleda - 5 poena
b) Kada saznate da je on prešao na nošu dok ste vi ulazili u pubertet, nije vam prijatno - 2 poena

6. Novi dečko želi da vas upozna sa roditeljima. Pre nego što uđete u njihov dom, on vas zamoli da mami ne kažete koliko godina imate.
a) Napravite scenu i odete - 5 poena
b) Ionako ste obukli usku teksas jaknu da biste izgledali mlađe - 3 poena

7. Na koji par biste voleli da ličite?
a) Gaj Riči i Madona - 3 poena
b) Majkl Daglas i Ketrin Zita Džouns - 2 poena

8. Jedna vaša prijateljica je očajna jer je mnogo mlađi muškarac sa kojim je bila nedavno ostavio.
a) Ne propuštate priliku da je podsetite da je to bila sudbina i da je kraj bio izvestan od samog početka - 2 poena
b) Odmah je upoznajete sa mlađim bratom vašeg supruga nadajući se da će joj on skrenuti pažnju - 4 poena

9. Samo što niste napunili 45 godina, a on ima 10 manje od vas.
a) Zapadate u krizu i odlučujete da ga ostavite, bolje tako nego da počnu da vam se smeju na ulici - 1 poen
b) Zakazujete kod plastičnog hirurga da biste se malo doterali - 5 poena

10. Pošto vas mlađi ljubavnik ostavi, saznajete da se viđa sa devojkom koja tek što je postala punoletna.
a) Depresivni ste i zaklinjete se da nikada više u životu nećete biti sa mlađim muškarcem - 3 poena
b) Drago vam je zbog njega - 5 poena

Rešenje

Do 25 poena
Madona, Demi Mur i ostale su za vas pravi vanzemaljci. Ne možete ni da zamislite sebe s muškarcem koji je malo mlađi, a da ne pričamo o razlici od deset godina. Ne samo da verujete da takvi parovi nemaju nikakvu budućnost pred sobom, već se i na samom početku veze sigurno ne osećaju uravnoteženo.

od 25 do 35 poena
Vi ste jednostavni kada je ljubav u pitanju. Ako se dvoje vole, ništa drugo nije važno, pa ni razlika u godinama ili odbacivanje okoline. Sve dok ljubavna priča teče, ne obazirete se na to šta ljudi pričaju.
više od 35 poena

Više od 35 poena
Kada izađete, vaši prijatelji se pitaju da li je vaš izabranik napunio 18 godina. Vama to nije važno, veze su vam energične i pune mladalačkog duha, a na kraju krajeva vama je samo to i važno.
      

Izvor: Glas Javnosti \ Priredila I. Stojanov
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
29  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8587
Zastava Donji Mojmilovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Nokia E pedes&#039
mmmm Ketrin Zita Džouns  Smile j'adore  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
Ma ja sam u njenom fazonu, vec sam o tome deset puta pisala,volim mladjemuskarce, a i oni mene.
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.