Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:14:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teski raskid , slab razlog  (Pročitano 3171 puta)
27. Avg 2010, 11:44:19
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Benq 
Ok , pogledao sam ove 2-3 strane ovdje , ali nisam nasao potpuno adekvatno mjesto gdje bih ovo napisao , pa sam odlucio novi thread da napravim....
U ovome je stvar
Sinoc je cura raskinula sa mnom posle 2 i nesto mjeseca izlazenja . Sad , da me je prevarila , da joj se neko drugi svidja , da ne znam koji razlog ima , da sam ja kreten bio ili nesto , pa da se odlucila na to , ne bi mi ovoliko tesko palo . Problem je u tome sto mi je to prva djevojka , i iako je proslo samo 2 mjeseca od izlazenja , ja sam zesce zaljubljen u nju , i ne znam bas kako da se izborim sa trenutnom situacijom...
Razlog raskida koji je navela je to sto sam 3 dana ranije , dok smo se mazili , nekako izustio "volim te " ali ne tako direktno , vec na nekako...Sa obzirom da mi je prije toga rekla nesto vrlo slicno tome , smatrao sam to odgovarajucim odgovorom.....Stvar je u tome sto ja tu rijec NIKAD nisam smatrao toliko teskom i ozbiljnom , ali sam zaboravio koliko je drugi ljudi smatraju takvom....
Posle toga , 2 dana nismo se bas dopisivali ili zvali toliko cesto da ne pominjem sto se nismo vidjeli , sto je bilo cudno, , jer smo ta 2 mjeseca stvarno bili nerazdvojni , i meni je odma palo na pamet da su je one 2 rijeci uzrujale....Da ne duzim sa svakim detaljem , uglavnom rekla mi je da bi trebali da raskinemo , jer se nesto "prelomilo" u njoj kad je to cula ,  i smatra da ona ne osjeca isto prema meni , i da mi je to morala reci... I nisam bas mogao da primim mirno , i pitao sam jeli sigurna , na sta je odgovorila da zeli da vidi kako joj je bez mene recimo 10 dana , jer postoji mogucnost da je sve to njen trip .... Sta mislite , da li se u ovakvim situacijama desava pomirenje ? Samo da naglasim da je jos jedan od problema to sto smo ja i ona u isto drustvo ,i na isti fax smo za 2 nedjelje , sto znaci da cu je gledati cak i u ovih 10 dana , i da li je to pametno za sad?...Realno , ja sam slomljen , i uzasno je los osjecaj , ali da li treba da se nadam necemu ...?
IP sačuvana
social share
It's only once we have lost everything that we are free to do anything
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ič te ne razumem, hajde reci istinu šta ju je uvredilo. Rekao si nešto vulgarno ili nešto omalovažavajuće ili šta.

Ma kako god okreneš ona nije zaljubljena u tebe, nije joj bilo dovoljno strasno i šutnula te je. Sad se digni i idi dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Benq 
Nikad mi nije palo na pamet da kazem nesto toga tipa , niti sam ikad...I da je to recimo bila neka duza reakcija , da se to odvijalo 10-15 dana ,pa je ona kroz to vrijeme shvatila da ne zeli da bude sa mnom , i to bi bilo ok , bar bih znao koji je razlog . Ali ne mogu da shvatim da zbog toga sto kazes osobi : "volim te " , da u jedan jedini dan zbog toga se potpuno promjene sva njena osjecanja za tebe . Posto nisam iskusan sa ovim stvarima previse , zelim da znam jel ta rijec TAKO nenormalno teska ??? Nikad do sad me nije lagala , bar ne da sam ja znao , i stvarno smatram da govori istinu , i da je to razlog ,bar da ona tako misli...Jer tu noc smo bili bas prisni dugo vremena , i da sam ja bar prje nego sto sam to rekao opazio da se ona drugacije ponasa prema meni , nekako bih i shvatio , ali da je samo ta rijec dovela do raskida , po nama obadvojema lijepe veze ? Ne razumijem...Nikad nisam citao te ljubavne forume i stvari ovog tipa , izgleda da bih trebao da pocnem , posto ovo stvarno ne razumijem Smiley
Znam da ovo zvuci jadno , ali zelim da eventualno izvucem neku pouku iz ovoga ... Smiley
« Poslednja izmena: 27. Avg 2010, 12:32:11 od ElemenTalisT »
IP sačuvana
social share
It's only once we have lost everything that we are free to do anything
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
To je samo najobičniji izgovor da te ostavi. Veruj mi, da joj je iole stalo, bila bi presrećna na tu tvoju izjavu.
Razlog zašto - verovatno nikada nećeš ni otkriti, tako da je bolje da na to ne gubiš vreme.

Zapamti i to da je sve što preživljavaš, i lepo i ružno, sastavni deo procesa odrastanja, ma kako ti to sad kretenski i pretenciozno zvučalo.

Znam da boli i boleće još neko vreme, ali - vreme je da ideš dalje.

p.s. Jako mi se sviđa tvoj potpis. Malo više gledanja takvih genijalnih filmova i bedak će uskoro biti prošlost.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia Lumia 930
Ma kol'ko se trudio da razumeš, sve više ćeš biti zbunjen.
Možda da posle tih desetak dana popričate, ako ništa drugo, kao drugovi, i raščistite.

Sa Bambinom se slažem:

To je samo najobičniji izgovor da te ostavi. Veruj mi, da joj je iole stalo, bila bi presrećna na tu tvoju izjavu.
Razlog zašto - verovatno nikada nećeš ni otkriti, tako da je bolje da na to ne gubiš vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Rekao si joj "volim te" posle 2 meseca  Smile U redu je , jos si mlad(verovatno) pa ces nauciti neke stvari vremenom. Uostalom zato iskustvo i sluzi  Smile

Samo nemoj da se bedacis, ona jeste prva ali nikako nece biti poslednja   Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Sony 
@ElemenTalisT , ipak ti sačekaj to neko vreme koje ti je rekla pa vidi kako se situacija dalje razvija i šta će ti ona reći.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Benq 
Pa evo , opicicu 5 dana u inostranstvo sa drustvom , valjda necu razmislajt o tome , pa cemo mirno sagledati sve kad se vratim...Hvala svima Wink
IP sačuvana
social share
It's only once we have lost everything that we are free to do anything
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
tebrax...isto se i meni desilo ...NEMA pomirenja ... Smile Been there, done that!  Smile Smile i meni je bilo tesko isto kao i tebi ...ali ko zna zasto je to dobro ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Lepa verzija - mozda je stvarno shvatila da ona takvu prostu rechenicu ne moze da izgovori sa istom merom u kojoj si je ti mislio, pa je reshila da ti ne daje laznu nadu i da te ne povredjuje za ubuduce...

Slozices se, to je previshe dobrote i planiranja unapred na jednom mesto da je takva verzija prosto neverovatna...

Realna verzija - trazila je samo neki razlog na osnovu cega bi mogla da te izbegne na "finjaka" (po mogucstvu lep jelte, kao sto gore "lepa verzija" to naglashava)

E sad, pravi razlog moze da bude mnogo toga... od cinjenice da je shvatila da je u vezi sa mozda neiskusnim mushkarcem za njen ukus (odalo te to "vollim te" posle samo 2 meseca, shto jes' jes') pa do mozda nekih ozbiljnijih... nova zaljubishka, prevara i sl...

Ono shto ti nikako ne smesh da radish je da ochajavash... Mozda je ona bila prva u tvom zivotu, ali nikako nece biti poslednja... i gledaj da ne bude...

Promeni par njih koliko-toliko da uverish samog sebe shta zapravo trazish od cure (ovo nikako ne treba da shvatish kao izivljavanja sa svakom koja ti pruzi mogucnost za tako neshto), uostalom, na taj nachin ces da uchish i na nekim svojim greshkama, s obzirom da si i sam izrazio zelju za tim...

A inostranstvo je pravo reshenje za hladjenje glave... pa i kad se vratish, i ona nekim sluchajem reshi da bude ponovo sa tobom, zapitaj se, tako odmoran, da li ti sam zelish da budesh sa takvom curom koja "pauzira" sa tobom iz tako banalnog razloga, koji izmedju ostalog, naglashava i vashe razlichite stavove o negovom pravom znachenju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:14:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.