Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:13:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Terzić naredio puštanje  (Pročitano 4652 puta)
25. Jun 2007, 22:37:27
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Vitorović: Terzić naredio puštanje
25. jun 2007. | 09:58 -> 20:32 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Beograd -- Tužilac Mioljub Vitorović kaže da su "zemunci" pušteni iz zatvora po naređenju tadašnjeg okružnog tužioca Radeta Terzića.

Radi se o puštanju trojice pripadnika zemunskog klana u novembru 2001, osumnjičenih za otmicu vlasnika "Delte" Miroslava Miškovića. Bivši tužilac četvrtog opštinskog tužilaštva Vitorović je u emisiji Poligraf TV B92 rekao da misli da iza svega što se tada događalo, ali i onoga šta se sada događa, stoji Državna bezbednost.

On je rekao da je Terzić, onog dana kad su "crvene beretke" izašle na autoput, došao na sastanak sa njim i njegovom šeficom Biljanom Radovanović, i rekao da "Francuzi" - Mile Luković, Aleksandar i Miloš Simović i Vladimir Milosavljević moraju tog dana biti napolju.

Terzić im je, prema njegovim rečima, kazao da oni nisu oteli Miškovića i da novac koji je uzet za otkup nije kod njih, već da služi za finansiranje Ratka Mladića i Radovana Karadzića.

Vitorović i Radovanovićeva su tada rekli da on mora pismeno da im dostavi takvu naredbu što je on uradio, faksom, tri dana nakon toga.

Komentarišući puštanje Dušana Spasojevića iz zatvora u septembru 2001. godine, Vitorović je rekao da se on saglasio sa tim jer nije bilo osnova da ga zadrže pošto niko od svedoka i oštećenih u tom slučaju nije ukazao na njega kao učinioca krivičnog dela otmice.

On je dodao da je protiv Lukovića i braće Simović bilo materijalnih dokaza i da su, zbog toga, oni ostali u pritvoru.

Nakon što je Spasojević izašao iz pritvora, u Četvrto opštinsko tužilaštvo je iz Okružnog tužilaštva dostavljen predmet za iznudu u slučaju otmice Miškovića koji je bio odvojen, rekao je Vitorović i istakao da se postavlja pitanje ko je u Okružnom tužilaštvu četiri meseca držao taj predmet.

"Da je bio kod mene, ne bih se saglasio da Spasojević bude pušten", kazao je on.

Na pitanje da li se, tokom svog rada na predmetu otmice Miškovića protiv Spasojevića i Lukovića, sreo sa Čedomirom Jovanovićem i bivšim šefom vladinog Biroa za komunikacije Vladimirom Popovićem ili znao da traže da se "zemunci" oslobode, Vitorović je kazao da je njih dvojicu prvi put video na suđenju za ubistvo Đinđića.

KOMENTAR: Iz ovoga se jasno vidi ono sto ja pricam sve vreme. Protest JSO je bio namesten da bi se DB kardirao i da bi se zemunci pustili iz zatvora, a ne zbog brace Banovic. U ovome je pomogao Kostunica i DSS, koji je takodje saradjivao sa krimiinalcima u zastiti Mladica i Karadzica. Sva ta govna (Kostunica, Mladic i ekipa) treba pod hitno da se pohapse
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
А теби треба опрати та штрокава уста!  Smiley 1
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
А теби треба опрати та штрокава уста!  Smiley 1

Idi igraj.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Samsung e250
Citat
Izvor: B92

jak ti izvor!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 6630
B92 i poligraf...hahahaha.
Pa i vrapci na grani znaju da je to emisija koja sluzi za "pranje" LDP sekte i delimicno DS-a i za pljuvanje ostalih. Naravno sve je to lepo upakovano sa sve masnicom na vrhu.
Za one koji ne znaju gosti u toj i jos nekim emisijama na Bleee92 se prvo pitaju za licne stavove u vezi odredjenih pitanja i ako se njihovi stavovi poklope sa uredjivackom politikom Bleee92 onda im se odobrava gostovanje u takvim emisijama. Mada ima i  onih ciji se stavovi i ciljevi vec znaju pa oni upadaju odmah.
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
B92 i poligraf...hahahaha.
Pa i vrapci na grani znaju da je to emisija koja sluzi za "pranje" LDP sekte i delimicno DS-a i za pljuvanje ostalih. Naravno sve je to lepo upakovano sa sve masnicom na vrhu.
Za one koji ne znaju gosti u toj i jos nekim emisijama na Bleee92 se prvo pitaju za licne stavove u vezi odredjenih pitanja i ako se njihovi stavovi poklope sa uredjivackom politikom Bleee92 onda im se odobrava gostovanje u takvim emisijama. Mada ima i  onih ciji se stavovi i ciljevi vec znaju pa oni upadaju odmah.

Hehe, kada cujete malo istine, ne verujete onome ko je dostavlja.. Braco, verujte u svoju istinu, ali istina je samo jedna i uskoro ce biti jos jasnija. A Kostunjavo djubre ce u zatvor zajedno sa svojim trafikantom i ekipom.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5

KOMENTAR: Iz ovoga se jasno vidi ono sto ja pricam sve vreme. Protest JSO je bio namesten da bi se DB kardirao i da bi se zemunci pustili iz zatvora, a ne zbog brace Banovic. U ovome je pomogao Kostunica i DSS, koji je takodje saradjivao sa krimiinalcima u zastiti Mladica i Karadzica. Sva ta govna (Kostunica, Mladic i ekipa) treba pod hitno da se pohapse
Da se malo vise razumes u politicke prilike u zemlji video bi da je Terzic nekoliko puta vidjan u drustvu Cede Jovanovica. Ne sumnjam ja da ga je on pustio, ali me zivo zanima ko mu je od politicara to i rekao.
Aj se prvo malo obavesti o stvarima koje komentarises, a ne da ovako lupas.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Vitorović: Terzić naredio puštanje Mileta Lukovića
Autor: Beta | 25.06.2007 - 21:20

Bivši tužilac Četvrtog opštinskog tužilaštva Mioljub Vitorović izjavio je večeras da su trojica pripadnika zemunskog klana osumnjičena za otmicu vlasnika "Delte" Miroslava Miškovića puštena iz zatvora u novembru 2001. po naređenju tadašnjeg okružnog tužioca Radeta Terzića.
Vitorović je za TV B92 rekao da je Terzić, onog dana kad su "crvene beretke" izašle na auto-put, došao na sastanak sa njim i njegovom šeficom Biljanom Radovanović i rekao da "Francuzi" - Mile Luković, Aleksandar i Miloš Simović i Vladimir Milosavljević moraju tog dana biti napolju.
Terzić im je, prema njegovim rečima, kazao da oni nisu oteli Miškovića i da novac koji je uzet za otkup nije kod njih, već da služi za finansiranje Ratka Mladića i Radovana Karadžića.
Vitorović i Radovanovićeva su tada rekli da on mora pismeno da im dostavi takvu naredbu što je on uradio, faksom, tri dana nakon toga.
Komentarišući puštanje Dušana Spasojevića iz zatvora u septembru 2001. godine, Vitorović je rekao da se on saglasio sa tim jer nije bilo osnova da ga zadrže pošto niko od svedoka i oštećenih u tom slučaju nije ukazao na njega kao učinioca krivičnog dela otmice.
On je dodao da je protiv Lukovića i braće Simović bilo materijalnih dokaza i da su, zbog toga, oni ostali u pritvoru.
Nakon što je Spasojević izašao iz pritvora, u Četvrto opštinsko tužilaštvo je iz Okružnog tužilaštva dostavljen predmet za iznudu u slučaju otmice Miškovića koji je bio odvojen, rekao je Vitorović i istakao da se postavlja pitanje ko je u Okružnom tužilaštvu četiri meseca držao taj predmet.
"Da je bio kod mene, ne bih se saglasio da Spasojević bude pušten", kazao je on.
Na pitanje da li se tokom svog rada na predmetu otmice Miškovića protiv Spasojevića i Lukovića, sreo sa liderom Liberalno demokratske partije Čedomirom Jovanovićem i bivšim šefom vladinog Biroa za komunikaciju sa medijima Vladimirom - Bebom Popovićem ili znao da traže da se "zemunci" oslobode, Vitorović je kazao da je njih dvojicu prvi put video na suđenju za ubistvo Đinđića.
Dodao je da misli da iza svega što se tada događalo, ali i onoga šta se sada događa, stoji Državna bezbednost.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4

KOMENTAR: Iz ovoga se jasno vidi ono sto ja pricam sve vreme. Protest JSO je bio namesten da bi se DB kardirao i da bi se zemunci pustili iz zatvora, a ne zbog brace Banovic. U ovome je pomogao Kostunica i DSS, koji je takodje saradjivao sa krimiinalcima u zastiti Mladica i Karadzica. Sva ta govna (Kostunica, Mladic i ekipa) treba pod hitno da se pohapse
Da se malo vise razumes u politicke prilike u zemlji video bi da je Terzic nekoliko puta vidjan u drustvu Cede Jovanovica. Ne sumnjam ja da ga je on pustio, ali me zivo zanima ko mu je od politicara to i rekao.
Aj se prvo malo obavesti o stvarima koje komentarises, a ne da ovako lupas.

Sve sto sam napisao je istina.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5

KOMENTAR: Iz ovoga se jasno vidi ono sto ja pricam sve vreme. Protest JSO je bio namesten da bi se DB kardirao i da bi se zemunci pustili iz zatvora, a ne zbog brace Banovic. U ovome je pomogao Kostunica i DSS, koji je takodje saradjivao sa krimiinalcima u zastiti Mladica i Karadzica. Sva ta govna (Kostunica, Mladic i ekipa) treba pod hitno da se pohapse
Da se malo vise razumes u politicke prilike u zemlji video bi da je Terzic nekoliko puta vidjan u drustvu Cede Jovanovica. Ne sumnjam ja da ga je on pustio, ali me zivo zanima ko mu je od politicara to i rekao.
Aj se prvo malo obavesti o stvarima koje komentarises, a ne da ovako lupas.

Sve sto sam napisao je istina.
Da, ova recenica ti je jedini argument. Klasicno LDP-ovski. Vi ste mesije i sve sto kazete je istina. Ko da vas je sve od reda klonirao Beba Popovic.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:13:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.