Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:16:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Terzić naredio puštanje  (Pročitano 4651 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4

KOMENTAR: Iz ovoga se jasno vidi ono sto ja pricam sve vreme. Protest JSO je bio namesten da bi se DB kardirao i da bi se zemunci pustili iz zatvora, a ne zbog brace Banovic. U ovome je pomogao Kostunica i DSS, koji je takodje saradjivao sa krimiinalcima u zastiti Mladica i Karadzica. Sva ta govna (Kostunica, Mladic i ekipa) treba pod hitno da se pohapse
Da se malo vise razumes u politicke prilike u zemlji video bi da je Terzic nekoliko puta vidjan u drustvu Cede Jovanovica. Ne sumnjam ja da ga je on pustio, ali me zivo zanima ko mu je od politicara to i rekao.
Aj se prvo malo obavesti o stvarima koje komentarises, a ne da ovako lupas.

Sve sto sam napisao je istina.
Da, ova recenica ti je jedini argument. Klasicno LDP-ovski. Vi ste mesije i sve sto kazete je istina. Ko da vas je sve od reda klonirao Beba Popovic.

Jel dokazano nesto protiv Cede? Nije.. Tisina.

I mani me tih prica o LDP jednoumlju.. Jel se neko od DSovaca zapitao zasto Tadic suruje sa DSSom i zasto time pljuje po mrtvom Djindjicu? Za razliku od LDPa, Tadic se na sudjenju Djindjicu pojavio nije. Kada su radikali lepili bulevare Mladica na bulevaru Djindjica, tu je bio LDP, a DS ne. DS je postao jedna ljigava populisticka tvorevina koja ce samo da gubi glasove, a LDP ce na racun istih da raste. Ali don't take my word for it, wait for the next elections! hehe
« Poslednja izmena: 26. Jun 2007, 14:55:25 od alexnikolic »
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Čedo, more fataj maglu dok je vreme!
Vidis da se sve vise klupko odmotava i da sve mirise na cuzu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Čedo, more fataj maglu dok je vreme!
Vidis da se sve vise klupko odmotava i da sve mirise na cuzu?

Kome pricas? Jel nesto nije u redu?
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije vratio zlatni "Rolex"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
nije vratio zlatni "Rolex"?

Ja cenim kada ljudi inteligentno ubace pokoju bezobraznu.. Ali ti samo neinteligentno pokusavas da bocnes.. Bas bez veze.. Tupavo.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5


Jel dokazano nesto protiv Cede? Nije.. Tisina.
Polako, tek je krenula istraga. Imace prilike da kaze sve o tome. Da se razumes u pravo ne bi kenjao toliko.

I mani me tih prica o LDP jednoumlju.. Jel se neko od DSovaca zapitao zasto Tadic suruje sa DSSom i zasto time pljuje po mrtvom Djindjicu?
Kao prvo nije to nikakvo surovanje vec koalicija, a kao drugo i u Djindjicevoj vladi su sedeli DSS-ovci. I kakvo je to pljuvanje? Sta je trebao Tadic da uradi, da sklopi savez sa radikalima? I opet - ne seri!

Za razliku od LDPa, Tadic se na sudjenju Djindjicu pojavio nije.
Nije se pojavio iz prostog razloga sto se nalazi na funkciji predsednika drzave i to bi se moglo protumaciti kao pritisak vlasti na sud. To kao prvo, a kao drugo Borisu ne treba  reklama kao Cedistima. Znaci LDP se vise brine za pravdu samo zato sto su lajali ispred suda?

Kada su radikali lepili bulevare Mladica na bulevaru Djindjica, tu je bio LDP, a DS ne.
Gde su bili? Ispred novog Merkatora. Sorry batice, radikali su bili ispred zgrade TV B92 a to je nekoliko stotina metara dalje. Znaci oni bi da brane Djindjica al ko picke sa distance.

DS je postao jedna ljigava populisticka tvorevina koja ce samo da gubi glasove, a LDP ce na racun istih da raste. Ali don't take my word for it, wait for the next elections! hehe
Vidi, pokazalo se na poslednjim izborima gde je ko.
Jos jednom - NE SERI. Smesan si.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Rasplamsava se afera o puštanju Šiptarove grupe
Terziću preti zatvor zbog puštanja „zemunaca“
Autor: Vuk Z. Cvijić | 27.06.2007 - 08:32

Ne postoji valjano objašnjenje zašto je nekadašnji beogradski okružni tužilac Rade Terzić dao obavezno uputstvo Četvrtom opštinskom tužilaštvu da pripadnike zemunskog klana puste iz pritvora u jesen 2001. godine. Ovaj slučaj bi bio razjašnjen kada bi Terzić rekao od koga je dobio naređenje da prekrši zakon - kaže za „Blic“ profesor Goran Ilić sa Pravnog fakulteta u Beogradu.
- Terzić bi mogao da odgovara za kršenja zakona sudija, tužilaca i njihovih zamenika, za šta je zaprećena kazna od šest meseci do pet godina zatvora. Delo nije zastarelo jer ono nastupa po isteku duple kazne od pet godina. Ukoliko bi se dokazalo da je Terziću naređeno da krši zakon, postupak bi mogao da se povede i protiv nekog za podstrekivanje, za šta je predviđena ista kazna - objašnjava profesor Ilić.
Sam Terzić nije mnogo doprineo da se razreši ova misterija. Gostujući sinoć u emisiji „Poligraf“ na TV B92, on nije mogao da se seti svih okolnosti pod kojim je izdao obavezno uputstvo da Mile Luković bude pušten iz pritvora. Terzić nije odgovorio ni na pitanje da li je neko od političara vršio pritisak na njega da izda obavezno uputstvo, posebno Čedomir Jovanović, koga neki optužuju za to.
Interesovanje za Terzića i njegove postupke poraslo je nakon što je prekjuče u istoj emisiji na B92 govorio Mioljub Vitorović, nekadašnji zamenik četvrtog opštinskog tužioca, nadležan za postupak protiv „zemunaca“ zbog otmice Miroslava Miškovića. On je tada izjavio da ne zna ko je Terziću naredio da izda uputstvo za puštanje „zemunaca“, ali da se to dešavalo u vreme pobune JSO u novembru 2001.
„Mile Luković se našao na slobodi na zahtev okružnog tužioca Radeta Terzića. To je dan kad su ‘crvene beretke’ izašle na autoput. Biljana Radovanović (tužilac Četvrtog opštinskog suda) me je pozvala i rekla da će doći Terzić da obavi s nama neki razgovor i da je važno da oboje budemo tu. Stigli smo pre njega, to je bilo negde oko 7.30. Došao je u kancelariju četvrtog tužioca. Televizor je bio uključen. On je pojačao ton, pokazao nam rukom da se približimo. Rekao je da to što je napolju, na autoputu, da je njihov zahtev da ‘francuzi’ (Spasojević i ‘zemunci’ koji su uhapšeni u Francuskoj), tako se izrazio, moraju danas da izađu napolje“, ispričao je Vitorović.
Sve Vitorovićeve navode potvrdila je Biljana Radovanović, koja je i danas tužilac Četvrtog opštinskog suda. Ona je za „Blic“ ranije potvrdila da je od okružnog tužioca Terzića dobila obavezno uputstvo za puštanje Mileta Lukovića iz pritvora. Navela je da su ona i Vitorović tražili obavezno uputstvo, jer su se protivili odluci da Luković bude pušten.
Vitorović je još rekao da je Dušan Spasojević pušten iz pritvora u septembru 2001. i da se on složio s tim, ali da ga niko iz Okružnog tužilaštva nije obavestio da oni vode postupak protiv iste osobe zbog iznude.
„Iz spisa se videlo da je policija taj predmet dostavila Okružnom tužilaštvu u junu. Zamenik okružnog tužioca je posle mesec dana povukao predmet, tražio spise na razmatranje, saglasio se s puštanjem iz pritvora tog jednog pritvorenog (Spasojevića). Isti zamenik je držao taj predmet dok Spasojević nije pušten. Krajem septembra 2001. predmet je dostavljen Četvrtom tužilaštvu u Beogradu. Spasojević je, navodno, ne znam kome rekao da će, ako bude na slobodi, odati prave izvršioce otmice Miškovića“, ispričao je Vitorović.
Svi spisi vezani za postupanje protiv pripadnika zemunskog klana zbog otmice Miškovića, koji su se nalazili u Četvrtom opštinskom sudu, predati su specijalnom tužiocu Slobodanu Radovanoviću na njegov zahtev. U Specijalnom tužilaštvu nisu želeli da komentarišu slučaj, ali nezvanično najavljuju da će sve okolnosti ispitati.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta je smesno u ovoj prici?
Pa, cinjenica da Ceda gura kako mu je vise stalo ko je ubio Zorana Djindjica nego Ruzici Djindjic.
To je stvar od koje mi se prevrce stomak...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sta je smesno u ovoj prici?
Pa, cinjenica da Ceda gura kako mu je vise stalo ko je ubio Zorana Djindjica nego Ruzici Djindjic.
To je stvar od koje mi se prevrce stomak...

Iz kojih Cedinih nastupa to primecujes?
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Čeda je stvarno posten covek. Nije mi jasno zasto mu odjednom pripisuju da je kriminalac i da je idejni organizator ubistva Djindjica!
Ne treba da slusate te jadne udovice, i okorele kriminalce, molim vas?

Čedo, drzi se, "Zemunski kriminalni klan" je uvek bio uz tebe!!
« Poslednja izmena: 27. Jun 2007, 12:07:30 od duvanac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:16:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.