Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:59:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Terraria  (Pročitano 6863 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S

Lik sve objasnio u par minuta...



Lik nije mogao više da se nalupa. xD

I ovo je bilo sve samo ne objektivno... i to mu se ne može zameriti previše jer je lepo naveo "po mom ličnom mišljenju".

Al ajd:

1. Mnogi ljudi kažu da je ovo rip-off Minecraft-a. Nisu mogli više da pogreše.

Teraria je izašla posle Minecraft-a i preuzela... koliko vidim 90% sadržaja iz njega samog bez modifikacija.
O modifikacijama može koliko vidim samo da sanja i udaljena je nekoliko svetlosnih godina.

2. Ovo je potpuno drugo polje. Da li možete da ubijete džinovsko oko u Minecraftu? Ne. Džinovskog crva? Ne.

Prvo. U kom uvrnutom univerzumu funkcioniše uvrnuta logika po kojoj: Ubijanje ove dve stvari pokazuje da je  teraria sasvim drugo polje od Minecraft-a... i da... na taj način nije autor opelješio Minecraft?

Drugo. Da li ima?
Na svako "da li ima" je ili ima... ili ima još bolje... ili ako nema može da se napravi. (i ne, ne mora da se čeka autor ko u Terariji. Igrači širom sveta prave sami svoje modifikacije u Mine-u)

Treće. Da pokažem koliko je ovo glupa logika:
Da li se može ubiti u Terariji džinovska meduza koja lebdi kroz vazduh u Minecraft paklu i izbacuje vatrene lopte iz usta?

I ako ne može, da li to pokazuje da je igrica potpuno drugačija?  Smile (i manje vredna?)

Naravno da ne.
Ne dokazuje ništa.


Ali sa druge strane... da li teraria ima mogućnost da se prave logička kola?  Smile
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Redstone_circuits#Logic_Gates
http://www.youtube.com/watch?v=RuWW9bEfzvs
To bi već mogao biti pokazatelj koliko je Minecraft napredniji... od besmislenih džinovskih crva i očiju.

3. Ova igra se prodaje između 15-20 dolara

Mnogo.
S obzirom da je neko ukrao tuđu ideju.
Ne zaslužuje ni 10$.

4. Minecr... Teraria nudi veliku raznovrsnost oružja i oklopa.

Minecraft nudi šta god poželiš.

http://www.youtube.com/results?search_query=minecraft+SDK&aq=f

5. Inventar se može preneti u novi svet.

Pff... bitch... delovi starog sveta se mogu preneti u novi svet. (Minecraft)  Smile

6. (moj omiljeni xD ) Umetnički dizajn ove igre je toliko neverovatan da sam morao bukvalno da buljim 5 minuta u ekran da bih doživeo sve efekte. Prelepo je. Jednostavno ne izgleda osmobitno... bla bla bla

Ovo 2D govance sa letećim pew-pew glupostima je impresivno i vredno buljenja 5 minuta?!  Smile

Onda bi ovo trebalo da te obori u nesvest.   Smile




Ako to ne obori... možda može acid mod  Smile
Nekim ljudima se kasnije vrti u glavi.

http://www.youtube.com/watch?v=JpksyojwqzE


7. Nema više kopanja tunela i da ne nađete ništa ili da naletite na lavu i umrete.

1.Uopšte nije cilj igre kopati tunel da bi našao nešto.
To je sredstvo i neophodan način da prikupiš materijal ... da bi ostvario cilj. I sagradio nešto.
(naravno, uvek postoji opcija da se uvede mod s kojim ćete moći imati bilo koji element..  ili pak da uvedete radar koji će otkrivati rude i ne postoji šansa da "ne nađete nešto".)

2.Ako vas je ubila lava, koja nije toliko česta koliko je predstavljena... i koja se kreće jednu kocku po sekundi ili dve... onda nijedna od ove dve igre nije za vas. Smile
Bolje se držite microsoft-ovog pasijansa ili mina.  Smile

U svakom drugom slučaju je poprilično glup "argument".  Smile

8. Zevanje. Minecraft umire. Otkrio sam sve i napravio sam sve (?!). Ne plaše me više
neprijatelji i naučio sam kako da ih ubijam...


Šta je ovde objašnjeno leba ti? xD

Osim što je dečko pokazao da nema ni trunku kreativnosti i da ima problema sa razumevanjem osnovne logike... ne vidim šta je tačno objašnjeno... niti da je verodostojno prikazano 0.05% Minecraft-a... xD  Smile

Prvo.
Minecraft ne umire.
Čak naprotiv širi se sve više. (za dokaze, prošetati do njihovog sajta i pronaći statistiku.)

Drugo.
"Napravio sam sve." Koliko ja vidim, prikazano je samo ono kad instaliraš i prvi put uđeš u igru i gde ništa nije napravljeno. Gde je to sve?  Smile
S druge strane... "napravio sam sve"? To je toliko glupo reći... iz prostog razloga... kad bi imao 20 godina.. ne bi napravio ni pola od onoga šta su sve ljudi širom sveta napravili.
To "sve" ni ne postoji.
Kao da je rekao: izbrojao sam do beskonačno.

Treće.
"Otkrio sam sve". Kako se može otkriti sve kad nema kraja i svakog dana se nešto novo doda?
Na primer... da li je otkrio ovo?
http://i.imgur.com/i1vUk.png

Četvrto.
Uopšte nije poenta da te zaplaše neprijatelji.. ili da naučiš kako se ubijaju.
To uopšte nije cilj igre.
Oni su tu da naprave neki veći izazov... ne i da ih poubijaš i da nestanu s lica zemlje

Peto (platio sam za "adventure game" ne "lego game")

E pa zajebo si se. xD
U tu si sam kriv.

Minecraft je sandbox "otvoren svet" igra koja je namenjena ljudima koji poseduju maštu i kreativnost... i ima ogromnu zajednicu ljudi s kojima je i namenjeno da se igra.
U tome možete ostvarti šta god poželite.. napraviti neverovatne stvari, razviti trgovinu, razviti inovativne modifikacije, konstruisati zabavne mašine sa razumevanjem logičkih kola, upotrebiti hiljade tekstura... i zabavljati se.

Pa čak možete i preći na adventure minecraft... ima dosta servera.
Ali generalno... ako vam je najveći cilj da ubijate džinovske crve i neke balone... slobodno zaobiđite Minecraft i držite se Terarije. xD


Kao zaključak.
Nažalost, nemam dovoljno vremena da igram ni jedno ni drugo... ali za ljude koji imaju... moja preporuka je da se manete ove 2D zajebancije i bolje upoznate svet Minecraft-a. Smile



Mislim da sam dovoljno objasnio Medžik...  Smile
... evo sad zatvaram vrata i begam s ove teme.  Smile

« Poslednja izmena: 18. Jul 2011, 11:36:28 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung D600
ja lepo kazem da ne moze da prismrdi minecraftu.....mislim postujem ja to sto su oni napravili.....ali ko stvarno igra minecraft zna sve mogucnosti igre....a to je mnogo mnogo vise nego terraria....+ minecraft je beta i ima jos mnogo toga da ubace i dorade.....
WhiteGoa jel igras ti Minecraft....posto je ocito da niko ne igra jel me svi sa teme za minecraft iskuliraju kada predlozim da napravimo neki server?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
ja lepo kazem da ne moze da prismrdi minecraftu.....mislim postujem ja to sto su oni napravili.....ali ko stvarno igra minecraft zna sve mogucnosti igre....a to je mnogo mnogo vise nego terraria....+ minecraft je beta i ima jos mnogo toga da ubace i dorade.....
WhiteGoa jel igras ti Minecraft....posto je ocito da niko ne igra jel me svi sa teme za minecraft iskuliraju kada predlozim da napravimo neki server?

Ma ne kažem ja da je igra loša.
Deluje mi igrivo... daleko od toga da je loša. Verovatno je i dobra.
Ali teško baš da će me neko ubediti da je podjednako vredna i ista kao Minecraft. Ili ono tek nezamislivo, da je bolja od Minecraft-a. To je već suludo.
U tome je stvar.

Ne igram Ex.  Smile
Probao pre par meseci Classic. Video šta su ljudi sve napravili.
Pa izvalio i probao pre neko vreme Betu.
Skinuo i probao preko Hamačija.
Igrao par dana.
Oduševio se. Otkrio šta tu sve ima i video koliku zajednicu poseduje... i obrisao. Smiley

Hvala na pozivu.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jul 2011, 11:47:14 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dragi @WhiteGoa.  Smile

Nakon ovog tekstao moram da potvrdim da si mi postao veoma simpatican i zabavan lik. Smile Toliko o tome... A dublje analize M i T cu da se okanem jer ipak vise volim da igram te igre nego da pisem kilometarske tekstove o njima.  Smile Vozdra!!
« Poslednja izmena: 18. Jul 2011, 14:45:01 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
Ajd'  Smile živ bio.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 
Nisam igrao Terrariju ali posle uspeha koji je Minecraft postigao (mala ulaganja velika zarada) bilo je za ocekivati da ce neko pokusati da uradi nesto slicno ne bi li preoteo deo para.
« Poslednja izmena: 18. Jul 2011, 15:38:14 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Мицы-za moju dusu :D

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1187
Zastava Jagodina Seljana :D
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Ericsson 
Minecraft je po meni,svakako ispred Terraria-e,zi zbog kreativnost
obrisani download linkovi, igra nije besplatna

Preko Steam-a se placa,ali ovaj link nije za Steam!
IP sačuvana
social share
Ko drugome jamu kopa, dve sreće grabi - al' ćud nikada
Sunce Sija ko Tepsija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Мицы-za moju dusu :D

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1187
Zastava Jagodina Seljana :D
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Ericsson 
ja lepo kazem da ne moze da prismrdi minecraftu.....mislim postujem ja to sto su oni napravili.....ali ko stvarno igra minecraft zna sve mogucnosti igre....a to je mnogo mnogo vise nego terraria....+ minecraft je beta i ima jos mnogo toga da ubace i dorade.....
WhiteGoa jel igras ti Minecraft....posto je ocito da niko ne igra jel me svi sa teme za minecraft iskuliraju kada predlozim da napravimo neki server?


Ja sam napisao kod Lasera da prvo sacekamo 1.8,bice mnogo bolje zato sto ce to da bude Adventure Update.Imas na forumu:http://www.minecraftforum.net/topic/434282-18-updates-new-logo-more-info/

Predlazem da to bude Hamachi server,ako neko hoce.Ja ne mogu da napravim server,uvek kad probam,kocimi kompjuter ili mi se navlace virusi xD
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 22:45:50 od vuvuzela690 »
IP sačuvana
social share
Ko drugome jamu kopa, dve sreće grabi - al' ćud nikada
Sunce Sija ko Tepsija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Minecraft je po meni,svakako ispred Terraria-e,zi zbog kreativnost
obrisani download linkovi, igra nije besplatna

Preko Steam-a se placa,ali ovaj link nije za Steam!

svakako je bio warez, poseti sajt igre i videces da ima samo opcija Buy
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Мицы-za moju dusu :D

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1187
Zastava Jagodina Seljana :D
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Ericsson 
Minecraft je po meni,svakako ispred Terraria-e,zi zbog kreativnost
obrisani download linkovi, igra nije besplatna

Preko Steam-a se placa,ali ovaj link nije za Steam!



svakako je bio warez, poseti sajt igre i videces da ima samo opcija Buy

Hmmm...Ako nisi znao klip se zove:How to download terraria for FREE +online +latest version [1.0.5]
Ati sad kako  hoces Smile
IP sačuvana
social share
Ko drugome jamu kopa, dve sreće grabi - al' ćud nikada
Sunce Sija ko Tepsija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:59:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.