Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тероризам на југу Србије!  (Pročitano 14253 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
hahahahahahahahaha.Suvise smesno da bi komentarisao  Smile Smile Ja nesto gluplje nisam procitao odavno  Smile

tito jeste bio kum svakom devetom detetu, kao i kralj aleksandar a ti nastavi da ignorises to sta ti ja mogu

Citat
A jadni Hrvati su 0d 1941-1945 bili dobri.

znao sam ja da ces poceti da pravdas kada nemas sta da kazes - razotkriven si

Citat
Bolje da ti ne kazem cifre.Necu da zamaram tvoj mozgic  Smile Smile Smile

jer ih i ne znas

Citat
Jos placamo Kosovski dug.

niko nas na to ne tera, to je cena fiktivnog suvereniteta
Citat
Drzavna politika za vreme komunista i posle toga Milosevica je bila da Albanci ne placaju nista.To je naravno ogromna greska.Ako su ostali placali moraju i oni.Nema povladjivanja.

ja sam ti dao podatak iz 1925 i tada nisu bili komunisti ni milosevic na vlasti. nisu ni danas pa se u nisu ne placa struja

Citat
hahahahahahA Da dobiju besplatne akcije Albanci??/?  Smile Smile Jel tebi nesto fali???  Smile Pa oni su privatizovali sva svoja preduzeca

prvi put cujem za nacionalnu svojinu. bila je drustvena a sada imamo nacionalnu albansku svojinu

Citat
Uostalom te paravojne jedinice  su i upropastile sve.Vecina njih nije ratovala nego pljackala i ubijala.To su Arkanovci,Djindjicevci,Vukovi,Seseljovi i....

upropastila je i JNA. recimo dubrovnik nisu bombardovale paravojne jedinice nego JNA i more drugih stvari. sa druge strane nisu postojale nikakve djindjiceve formacije osim u glavi seselja koji je lazov i koji je sam priznao da je lazov

Citat
Albanci su silom vecina na Kosmetu.To nije prirodno.Kad neko normalno naseljava to je druga prica

neozbiljan si i nemas ni jedan argument za to sto tvrdis. sa druge strane ne mozes nikako da osporis da je kosovo kolonizovano od strane srbije

Citat
Da su oni ziveli normalno i da su oni demokratski trazili vecu autonomiju ja im ne bi nista rekao.

problem je sto nisu ziveli normalno jer im srpska uprava to nije dozvoljvala a sa druge strane nisu mogli demokratski da traze nesto pod nedemokratskim rezimom nikole pasica ili slobodana milosevica sve jedno. kako su recimo mogli da ostvaruju autonomiju nakon 1912 kada nisu imali ni pravo glasa? ili kako su to mogli da traze 1990 kada im je sloba upravo ukinuo autonomiju?

Citat
Grci nisu proterivali Srbe

ali zato srpkinjama jos uvek ne omogucava da udju u hilandar

Citat
To samo tebi i tvojim partijskim kolegama iz LSV je normalno

hahaha nisam ni u jednoj stranci a pogotovo ne u lsv

Citat
.Da su Srbi radili to sto sada rade Albanci i da smo tako mi osvojili teritoriju ti bi ovde 24h plakao po forumu da je to nedemokratski.

ne znam za srbe ali je za vreme devedesetih srbija proterala oko 700 000 albanaca.

Citat
Kad Srbi traze nezavisnost RS onda je zlocin jer je Bosna celokupna drzava.

ja koliko znam srbija priznaje bosnu kao i ceo svet. kao i republika srpska. uostalom ti sam kazes da proterivanje nije nacin stvaranja drzave sto se desilo u republici srpskoj. naravno desilo se i u celoj bosni ja to ne sporim ali ne vidim da iko drugi ima manje ili vise prava od srba na bosnu
Citat
Neko je odlucio tako ko je mnogo jaci i mi moramo da se borimo demokratski.Ja nisam za ratovanje ali nisam ni za to da budem debil koji ce da klima glavom dok neko lazira istoriju

jednu od tih odluka su doneli i recimo tudjman i milosevic kada su proterivani srbi iz krajne
ovde se ne radi o tome da su albanci ispravni ili nisu, vec da neke stvari nisu onakve kako pise kurir. ja se prosto bavim istinom a ne naklapanjima i to je to

Citat
To takvima kao tebi je los Albanac.Los je zato sto nije hteo da ubije svoje komsije nego je zeleo da zivi u miru.

ja ne pravdam ubistva srba kao sto ti to pravdas za hrvate

Citat
Razmisli malo zasto tvoji veliki prijatelji iz EU nece da prime u EU jednu Tursku koja je trebala da bude clan EU jos pre 5 godina ako ne i ranije  Smile

to je posebna tema ali je dovoljno ovde reci da sam ja za to da se primi i to pod hitno i to je bolje i za srbiju


Citat
Ма лаже као пас, ниједна хрватска породица из Новог Сада није протерана.

evo nam mopralne gromade. a ne pricas za besku, rumu sombor....?

Citat
"месечина" није Албанац већ постоји више (могућих) узрока његовог патолошког понашања.

hehe evo je i ideoloska komisija da proveri podobnost

Citat
Он нема националност, такав дебилизам је универзалан...  Smile Smile Smile

boji je nego tvoj ``nacionalan``

Citat
Мало батина и све се да излечити. А није искључено ни да је добијао превише батина па је себе коначно пронашао иза монитора.

haha kako da ne...
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
znao sam ja da ces poceti da pravdas kada nemas sta da kazes - razotkriven si

Uh,sad si me uplasio.........  Smile Smile Nije bilo proterivanja Hrvata posle 1945 godine u Vojvodini.U Petrovaradinu su ti vecina bili Hrvati posle 2 svetskog rata Smile Nigde nije bilo proterivano civilno stanovnistvo od strane Srba.jedino su bili pobijene ustase koji su klali i ubijali civile.  Smile


Citat
jer ih i ne znas

Imam u knjizi o Kosmetu podatke samo me boli ku... da sad trazim da bi tebi pokazao.I da ti pokazem sve crno na belo ti bi rekao da je laz.Tako da nema smisla tebi bilo sta dokazivati kad ti ti jako ogranicen i tvrdoglav  Smile

Citat
ja sam ti dao podatak iz 1925 i tada nisu bili komunisti ni milosevic na vlasti. nisu ni danas pa se u nisu ne placa struja

Ne shvatas poentu.Ne radi se o tome da li neko placa ili ne struju.Mozes ti danas da ne placas uopste struju.Ne moze tebe neko puskom da natera da placas racune.Radi se o tome sto ce neko da ti isece struju ili da te tuzi ako ne placas racune a Albance niko nije dirao.  Smile Pa sta ako neko u Nisu ne placa struju???Docice onaj cika iz EPS i isecice mu struju.Moze da ne placa koliko god oce ali ce sedeti u mraku.

Citat
prvi put cujem za nacionalnu svojinu. bila je drustvena a sada imamo nacionalnu albansku svojinu

Sad si lupio i ostao ziv.Kako moze biti Albanska svojina???Po cemu???Jel Kosovo drzava ili pokrajina?Odakle je izdvojen novac.Pa bre moji roditelji i drugi ljudi su godinama placali za sugavo Kosovo.Za cega??Da bi takvi kao ti rekli"To je njihovo a vi sto ste placali pusite ga" Godinama je nekom kradeno od plate za "nerazvijeno"Kosovo i sad dodju takvi kao ti da kazu kako je to njihovo.  Smile Smile Srbija je ulagala i sve im izgradila sto imaju.Da nije bilo Srbije ziveli bi u zemunicama  Smile Smile Dok je Jugoslavija bila razvijena zemlja Albanija je bila pustinja.Sta mislis ko je sve stvorio na Kosovu?Albanci?Ma daj molim te....Nauci neke osnove ako vec pricas o necemu  Smile


Citat
upropastila je i JNA. recimo dubrovnik nisu bombardovale paravojne jedinice nego JNA i more drugih stvari. sa druge strane nisu postojale nikakve djindjiceve formacije osim u glavi seselja koji je lazov i koji je sam priznao da je lazov

Ma da....Proslost se ne moze obrisati gumicom....  Smile Kao sto Vuk ne moze obrisati proslost da su njegove jedinice krale i ubijale tako i Djindjic ne moze da se opere nikad od Mauzera.Sve te stranke koje su slale svoje paravojne formacije su protiv ustavne.E sad fora je samo sto neki pokusavaju da sakriju a neki se hvale.....  Smile

Citat
neozbiljan si i nemas ni jedan argument za to sto tvrdis. sa druge strane ne mozes nikako da osporis da je kosovo kolonizovano od strane srbije

hahahahaahah Kako mozemo mi da osvojimo Kosovo ako je uvek bilo Srpsko?  Smile Kosovo je za vreme svoje istorije tek od 1999 pod Albanskom upravom.Prakticno nije ni tada jer je vise pod upravom UMNIK i KFOR ali ajde neka vam bude da je vase Albansko 8 godina.Pre toga nikad nije bilo pod Albanskom upravom.Kako nema ni 1 argument.Pogledaj samo koliko je Srba bilo pre 50 godina a koliko ih ima danas.Pogledaj koliko je Albanaca bilio pre 50 godina a koliko ih ima danas.Pogledaj spaljene crkve,manastire i kuce.Pa koji argument hoces jos??

Citat
ali zato srpkinjama jos uvek ne omogucava da udju u hilandar

Ali ti si nevidjeno glup  Smile Smile Da imas i malo mozga znao bi zasto je to tako.....Ajde malo da se obrzujes kad nemas pojma o zivotu


Citat
Zabrana ulaska žena na Svetu Goru Atonsku počev od Manojlovog Tipika (1406) pa sve do danas, nalazila se u svim svetogorskim Tipicima (ukupno 5). Poslednji svetogorski Tipik (Ustavna povelja) donešen je od strane Vanredne dvostruke svetogorske skupštine u Kareji 1924. g. (vidi, A. Angelopulos, Monaška zajednica Svete Gore, Manastir Hilandar 1997, str. 108- 140). Njegovom donošenju prethodila je međunarodna koferencija u Lozani 1923. g., prema čijem Ugovoru je određeno da je Sveta Gora deo suverene grčke države i da uživa drevne privilegije samouprave svoje teritorije. Svetogorska Ustavna povelja (Tipik) iz 1924. g. u celosti je unesena u Ustav republike Grčke i danas je na snazi. Ličnost koja garantuje poštovanje slova Tipika Svete Gore jeste Guverner Svete Gore kojeg naimenuje Ministarstvo spoljnih poslova Grčke. Prema tome, država Grčka po svome Ustavu, dužna je da štiti svetogorski zakon (Tipik) kako u formalnom tako i u izvedenom (primenjenom) pravu. U 186. članu Ustava Svete Gore Atonske stoji: "Pristup ženskih osoba na svetogorsko poluostrvo se zabranjuje po od pamtiveka vladajućem redu." U ovom konkretnom slučaju, dakle, država Grčka dužna je održavati zakon zabrane ulaska žena na Svetu Goru, što i čini, a za narušavanje ovog zakona predviđena je zatvorska kazna. Istovremeno, država Grčka je i na međunarodnom planu garant očuvanja Ustava Svete Gore, dok su njegove i najmanje ispravke dopustive samo uz saglasnost Svetogorske skupštine.

Eto sad znas nesto vise  Smile Smile Smile

Citat
ne znam za srbe ali je za vreme devedesetih srbija proterala oko 700 000 albanaca.

Jeste, ako citas podatke Natase Kandic.  Smile Smile Prema njenim podacima mozda ce uskoro biti i 3 miliona  Smile Smile Smile

Citat
ja koliko znam srbija priznaje bosnu kao i ceo svet. kao i republika srpska. uostalom ti sam kazes da proterivanje nije nacin stvaranja drzave sto se desilo u republici srpskoj. naravno desilo se i u celoj bosni ja to ne sporim ali ne vidim da iko drugi ima manje ili vise prava od srba na bosnu

Narod RS nije za Bosnu ali nema prava za odcepljenjezbog USA i EU....Ako si siguran u Bosnu sto im ne daju referendum???  Smile

Citat
jednu od tih odluka su doneli i recimo tudjman i milosevic kada su proterivani srbi iz krajne
ovde se ne radi o tome da su albanci ispravni ili nisu, vec da neke stvari nisu onakve kako pise kurir. ja se prosto bavim istinom a ne naklapanjima i to je to

 Smile Smile Ti se svime bavis ali istinom nikako  Smile Smile



Citat
ja ne pravdam ubistva srba kao sto ti to pravdas za hrvate

Ne baljezgaj....  Smile Ne pravdam ubistva i nemoj da izvrces moje reci  Smile Smile




IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Imam u knjizi o Kosmetu

kada smo vec kod knjiga, znas li zasto je rados ljusic bio protiv da stranci pisu recenzije?
Citat
Mozes ti danas da ne placas uopste struju.Ne moze tebe neko puskom da natera da placas racune.Radi se o tome sto ce neko da ti isece struju ili da te tuzi ako ne placas racune a Albance niko nije dirao

nije ni vucica  Smile sta je on bolji od albanaca? njemu nisu isekli telefon

Citat
Pa bre moji roditelji i drugi ljudi su godinama placali za sugavo Kosovo.Za cega??Da bi takvi kao ti rekli"To je njihovo a vi sto ste placali pusite ga"

e to se i ja pitam. za cega?

uostalom kada canak pita: di su nasi novci? onda ga nazivaju separatistom. evo i ja cu sada tebi reci da si separatista

Citat
Kao sto Vuk ne moze obrisati proslost da su njegove jedinice krale i ubijale tako i Djindjic ne moze da se opere nikad od Mauzera

necu sada da sirim temu na vuka, ali za djindjica je potpuno netacno. prvo, djindjic nije krao i ubijao niti je to radio neko pod njegovom komandom i to naravno svi znamo.

drugo, mauzer tek posle rata (dakle kada zlocina vise nije bilo) osniva nekakav ds za rep srpsku ali je to naravno bilo bezznacajno. mauzer je kasnije ubijen verovatno zbog dokumenata koje je posedovao o raznim radnjama njegovih protivnika iz drzavne bezbednosti srbije. s`obzirom da se znaju seseljeve veze sa db-om (a db je osnovao radikale) jasno je zasto seselj sada prica o mauzeru jer je Zoran Đinđić rekao da "ubistvo Mauzera ima na sebi vec poznat rukopis svih ubistava koja su se u posljednjih nekoliko godina dešavala u Srbiji". to znaci da je i djindjic bio svestan o kakvom se ubistvu radi a s`obzirom da je seselj, kao sto sam napisao, u tesnim vezama sa db-om onda je cela prica jasnija

trece tebi nisu problem zlocini nego djindjic

Citat
hahahahaahah Kako mozemo mi da osvojimo Kosovo ako je uvek bilo Srpsko?

od praistorije? u sastavu srbije je od 1912.

Citat
Pogledaj samo koliko je Srba bilo pre 50 godina a koliko ih ima danas.Pogledaj koliko je Albanaca bilio pre 50 godina a koliko ih ima danas.

da i? ima ih vise sto je vise posledica visokog nataliteta. ti samo kazes da ih ima vise. ja nisam osporio da ih danas ima vise nego pre 50 godina nego osporavam da je to iskljucivo silom uradjeno a ti mi pokazi kako? (ovde izostavljam period nakon `99 jer je za to odgovorna tadasnja vlast milosevic - seselj)

Citat
Da imas i malo mozga znao bi zasto je to tako...

daj mi jedan dobar razlog da to treba da bude tako? ja ne kazem da ono sto si naveo u grckom ustavu nije tacno, naprotiv, ja samo kazem da to ne valja.

Citat
Jeste, ako citas podatke Natase Kandic.  Smile Smile Prema njenim podacima mozda ce uskoro biti i 3 miliona  Smile Smile Smile

ne nego se radi o 700 000 (manje-vise, nemoguce je precizno odrediti), uostalom i patrijarh pavle je rekao da je dusa srpskog naroda umrljana je krvlju etnickih Albanaca.. takodje nesto o tome je rekao i akademik predrag palavestra

podatke o proterivanjima je prikupio i human rights watch, nesto od toga ima i u podacima crvenog krsta, zatim u dokumentima haskog suda i to sve moze da se vrlo jednostavno nadje na netu

uostalom na sajtu srpske pravoslavne crkve pise:

Istovremeno, više stotina hiljada Albanaca - onih za koje se tvrdilo da su proterani ili ubijeni - vratilo se na Kosovo za kraće od pola godine posle sukoba 1999. godine
.
http://www.spcportal.org/index.php?p=news&view=one&newsid=289&lang=srl

Citat
Narod RS nije za Bosnu ali nema prava za odcepljenjezbog USA i EU....Ako si siguran u Bosnu sto im ne daju referendum???  Smile

nisam siguran ni da je narod za rs. koliko samo studenata iz rs ima u srbiji a koliko iz srbije ide u rs? ja sam za to da sto vise ljudi dodje u srbiju da studira ali ovde je u slucaju srpske jasno o cemu se radi

ljudi tamo ne vezuju svoju buducnost ne za bosnu nego za rs, jer oni zive u rs koja ima intenciju da postane drzava. ako su necim ljudi nezadovoljni to je onda rs a ne bosna, jer rs njima upravlja a ne bosna. s`tim sto se naravno sve to dugacije servisira i unistava tamo zivot ljudima

Citat
Ne baljezgaj....  Smile Ne pravdam ubistva i nemoj da izvrces moje reci  Smile Smile

pravdas jer si rekao da ti nije zao hrvata, zato sto su se desili neki pokolji 1940 - 1945 godine

Citat
el Kosovo drzava ili pokrajina?

drzava  Smile

nego ima li nekog ovde da nije sa kosova? Smile
« Poslednja izmena: 11. Jun 2008, 04:40:52 od munlajt »
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
или је станислав оглупео још више или је овај глупљи и од станислава  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pridruzite se akciji bojkota    Smile munlajta  Smile da vidimo samo dokle ce....
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Ја би га радије ишамарао.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i ja  Smile
ali to su mane internet foruma  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
od praistorije? u sastavu srbije je od 1912.

Pre toga to je inače bila vrlo bogata pokrajina u sastavu Kineskog carstva, a onda su se iz pi... materine pojavili Srbi koji nikada nisu živeli na tim prostorima i izvršili brutalnu i ničim izazvanu agresiju. Budističke hramove su pretvorili u pravoslavne manastire i crkve, a intelektualnu elitu Kineskog carstva koji su se zvali Šiptari, Srbi su rešili da istrebe pošto je poznat uticaj intelektualaca na prost narod. Da bi dokazali da imaju pravo na Kosmet, Srbi su izmislili da je to bila njihova teritorija i u srednjem veku i da su čak imali i carstvo na čelu sa izvesnim Dušanom, koga su čak i sahranili u crkvi svetog Marka u Beogradu. Kako su uspeli da sahrane izmišljenu ličnost, do danas nije odgonetnuto.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
od praistorije? u sastavu srbije je od 1912.

Pre toga to je inače bila vrlo bogata pokrajina u sastavu Kineskog carstva, a onda su se iz pi... materine pojavili Srbi koji nikada nisu živeli na tim prostorima i izvršili brutalnu i ničim izazvanu agresiju. Budističke hramove su pretvorili u pravoslavne manastire i crkve, a intelektualnu elitu Kineskog carstva koji su se zvali Šiptari, Srbi su rešili da istrebe pošto je poznat uticaj intelektualaca na prost narod. Da bi dokazali da imaju pravo na Kosmet, Srbi su izmislili da je to bila njihova teritorija i u srednjem veku i da su čak imali i carstvo na čelu sa izvesnim Dušanom, koga su čak i sahranili u crkvi svetog Marka u Beogradu. Kako su uspeli da sahrane izmišljenu ličnost, do danas nije odgonetnuto.


Одгонетнуће нам ретард само да приупита свог учитеља историје ненада чанка.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
Ne mlatite praznu slamu, nema svrhe. Setite se samo malecke, glavica i takvih off topic ficfirica. Budu jedno vreme, mrace i isceznu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.