Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:21:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Terorizam ili "terorizam"?  (Pročitano 14911 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
OK. EU smo u ovom kontekstu apsolvirali.

Sad jedno pitanje.

Što mislite o teroru nad civilnim stanovništvom kao načinu postizanja pobjede?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa gledaj ovako oni se bore za svoje ciljeve a to sto ameri bombarduju svake dve godine po jednu zemlju i tako postizu pobege to ne racunas????O tome se ne prica kao o teroru ali ovi sto pobiju mnogo manje ljudi to jeste teror...Znaci ako pobijes 100 000 ljudi to je borba za pravdu i to je dobro ali ako pobijes 10 ljudi to je teror?
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To direktno zavisi od toga koja zemlja to radi.
Ako to radi najjaca zemlja na planeti... sut se sa rogatim ne bode.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa ja znam ali samo odgovaram na pitanje....Tako da tu ne bi trebalo ni da se pomisli o nekom terorizmu ili cemu...Ako amerikance ne zovemo teroristi....
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Sto se tice terorizma mislim da je on totalno neopravdan.....iz bilo kojih razloga...postoje drugi vidovi borbe....ipak treba napraviti vidnu razliku izmedju ustanka, protesta i slicne borbe i terorizma..mislim da je bitno recimo da smo mi uspeli da se skontamo, tako da kazem, izadjemo na ulice i zavrsimo stvar a ne kao prosla vlast da ubijamo ljude i bacamo ih po fruskim gorama aka terorizam ali od drzave ...te u tom vidu ne prihvatam nikakav terorizam kao vid borbe koliko god bili "opravdani" razlozi za tako nesto....
..sto se tice EU...mislim neke stvari vishe gube svoj finansijski znacaj..ako se ne isplati ista stvar puca..Eu stavlja to jasno do znanja i tom politikom ne finansiranja neprofitabilnih grana privrede zeli da zavrsi bolan proces restruktuiranja privrede nekih zemalja koje zele postati deo EU....poljoprivrednici iz istocne evrope tipa imam traktor i 6 hektara zemlje tje nestati i u osnovi sve tje se svoditi na velike proizvodjace ..kao i na zapadu...danas na dnevniku sam video da je nasa drzava dala 50-torici poljoprivrednika kredit za kupovinu zemlje koji iznosi par desetina miliona..shodno tome i kod nas ide taj proces....da je Rumunija, Poljska ili neka druga zemlja recimo pocela sa razvojem izmedju ostalog i privrede bazirane na informatickoj osnovi nesto kao intel sto je uradio....video bih dali bi EU prmenila isti stav po pitanju budzeta..jednostavno neke stvari propadaju neke se reorganizuju neke nastajui one netje biti ne finansirane nego prakticno prekidanje sa njima jje i jedan od bitnih uslova ulaska drzava u EU..mi kasnimo a uhvatiti prikljucak je tesko ali i bolno....ali ako ne uradish neke stvari na vreme to je posledica koja te ceka....kao i u realnom zivotu svih nas....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Iako neki vole reći kako je 1. svjetski rat bio posljednji "džentlmenski" rat, gdje su civili trpili samo "nužne" žrtve, povijest terora nad civilim aje ipak mnogo duža.
Npr. još u doba antike u razdoblju helenizma, mnoge su helenističke države kada su već bile u opadanju u nemogućnosti da ili unajme plaćenike ili uopće unovače vlastito stanovništvo koje je bilo u opadanju, pribjegle metodi unovačivanja robova. Ove jedinice (naime mongo puta se događalo da im nije obećana sloboda) su imale uglavnom tu funkciju da teroriziraju civile protivnika: silovanjem, paleži, pljačkom, ubijanjem djece....
Robovima je odgovaralo da se malo "ispušu", budući da su po završetku rata ionako imali biti ili ponovo bačeni u ropstvo ili poubijani ako bi se pobunili, a vladama država koje su ih unovačile je to dobro dolazilo i kao pritisak na protivnika ali i kao metoda njegovog poniženja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa reci mi neki drugi nacin borbe koji imaju iracani ili neki drugi narod protiv amerike....."teror" ili predaja.....PA ti sad vidi......
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Protiv brojno nadmocnijeg a bogami i tehnicki opremljenijeg neprijatelja jedino mozes na taj nacin pokusati da uradis nesto.
Kroz istoriju je uvek tako bilo, nisu li i Hajduci oblik terorizma?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
pa hajduci su nesto drugo...mislim imaju veze sa undergorund radom..ali kada izadju na "scenu" tako da kazem u proletje ..ne povlace se do zime..i furaju kao vojni odredi...znaci dok deluju oni su vojska..kad ne deluju oni nisu nista...hibernacija Smile
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa i teroristi ne napadaju 24/7. I oni napad spremaju par meseci kada ne izlaze iz skrovista.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:21:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.