Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Terorista iz Toronta ubio ljude zbog frustracije zbog nedostatka seksa  (Pročitano 4253 puta)
26. Apr 2018, 09:46:31
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
"UBIJTE ME!" Ovo je napadač koji je kombijem UBIO 10 osoba i policija je POTPUNO ZBUNJENA (FOTO, VIDEO)
Tanjug , I.Z.K. 24.04.2018. 08:20 > 12:29


Aleks Minasijan LinkedInFoto: Linkedin / Promo

Najmanje deset osoba je poginulo, dok je 16 povređeno kada je kombi prešao na trotoar i uleteo među pešake u severnom predgrađu Toronta, javlja AP pozivajući se na zamenika šefa policije u Torontu Pitera Juena.

Kanadska policija pronašla je i uhapsila vozača Aleka Minasijana, ali Juen nije mogao da kaže šta bi mogao da bude uzrok ili motiv incidenta.

Istraga se nastavlja, rekao je šef policije.

U međuvremenu, jedan policajac je pohvaljen jer je uspeo da savlada napadača bez pucanja na njega.

Prema snimcima koji su se pojavili u kanadskim medijima, vozač kombija je prilikom hapšenja tvrdio da ima pištolj i pretio njima, a zatim tražio od policajaca da ga ubiju.

"Ubijte me!", čuje se na snimcima, a policajac ga je primorao da legne na ulicu i onda su ga uhapsili.

U toku je ispitivanje uhapšenog Minasijana (25), koji nije od ranije poznat policiji.

Minasijan će danas biti na sudu i trebalo bi da mu bude izrečena optužnica. Kako piše BBC on živi u Torontu i za sada nisu otkrivene nikakve veze sa terorističkim organizacijama. Poznato je za sada smo to da je išao u školu za učenike sa posebnim potrebama.

- Nije bio društvena osoba, ali koliko se sećam, bio je u potpunosti bezopasan - rekla je Šerin Čami, njegova bivša koleginica iz odseka za osobe sa posebnim potrebama u srednjoj školi Tornlia, koju je završio.

Njegov drugi kolega koji je pohađao neke časove sa njim, Eri Blaf, opisao ga je u razgovoru za Si-Bi-Si takođe kao samotnjaka.

- Nikada ga nisam video sa prijateljima. Mislim da nije bio previše društven, obično bih ga viđao samog u hodnicima ili u menzi - rekao je Blaf.

Pojedini ljudi koji su ga znali iz viđenja rekli su da je on često pričao sam sa sobom i ispuštao zvuke poput mjaukanja na ulici, ali niko nije pomislio da može da bude nasilan.

Minasijanovoj stranici na "Fejsbuku" nije moguć pristup. Na dostupnim podacima na internetu moguće je pročitati da je pohađao školu Seneka od 2011. do aprila 2018, da je završio srednju školu Tornli u 2011. i da je kao svoje profesionalne veštine napisao razvoj softvera i da je radio u Centru Seneka za razvoj otvorene tehnologije.

Međutim, istražitelji koji se bave napadom kombijem u Torontu, razmatraju i terorizam kao mogući motiv napadača, javlja Rojters pozivajući se na neimenovani izvor iz bezbednosnih službi SAD.

Izvor agencije navodi da ne postoji razlog za verovanje da je bio slučajan incident s uletanjem iznajmljenog kombija firme "Rajder" u masu pešaka.

Izgleda da je on namerno kombijem gazio ljude, ali motiv nije još uvek jasan, naveli su zvaničnici.

Kanadski premijer Džastin Trudo rekao je da je "tragičan i besmisleni napad" doneo "veliku tugu".

Neimenovani očevidac je prethodno za Rojters rekao da je video najmanje dva tela na mestu incidenta.

Navodi se i da je lokalna bolnica "Sanibruk" putem Tvitera saopštila da je primila najmanje sedam povređenih.

List iz Toronta "Gloub end mejl" preneo je da je vozač vozilom nakon uletanja u ljude pobegao sa mesta incidenta i da za sada nije poznat stepen povreda povređenih.

Policija je objavila da je beli kombi udario pešake raskrsnici ulice Jongi i Avenije Finč, a na televizijskim snimcima prikazano je ukazivanje pomoći povređenima koji leže na trotoaru.

Policija je zatvorila tu raskrsnicu, a obustavljena je i metro linija koja prolazi kroz to područje.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
KO SU INSELI? Ubica iz Toronta bio je deo grupe MRAČNE GRUPE na internetu koju okuplja čista MRŽNJA
26.04.2018. 06:08


toronto napad alek minasijanFoto: Profimedia
Nekoliko minuta pre nego što se u ponedeljak kombijem zaleteo na ljude u Torontu i ubio 10 ljudi, Alek Minasijan je ostavio poruku na Fejsbuku u kojoj je slavio Eliota Rodžera, takođe ubicu i autora o nevoljnom celibatu.

Rodžer je 2014. godine upucao šest ljudi a ranio 13 jer nije imao devojku, a autor je "insel pobune", odnosno pobune protiv nevoljnog celibata. Termin "insel" na internetu koristi zajednica mizoginista.


Napad u TorontuFoto: Profimedia
- Pobuna protiv insela je već počela. Zbacićemo Čadove i Stejsile. Živeo Vrhovni gospodin Eliot Rodžer - napisao je Alek Minasijan pre nego što je krenuo u krvavi pir.

Ko su inseli?

Inseli su mizoginisti koji su duboko sumnjičavi i podcenjivački nastrojeni prema ženama, koje optužuju da im negiraju pravo na seksualne odnose.


Eliot RodžerFoto: Twitter / screenshot
Eliot Rodžer
Njihovo poimanje je relativno novi vid muške supremacije u svetu, kako navodi pravni centar "Sautern pavertri". Ovaj centar, koji pažljivo prati tragove govora mržnje, izveštava da se broj insela povećava među ljudima koji se nazivaju pik-ap umetnicima, koji imaju manipulativni pristup osvajanju žena. Ipak, inseli njih odbacuju jer tvrde da previše humanizuju žene.

Kako je upleten Eliot Rodžer?

Rodžer, koji je sam sebe opisao kao insela, zagovornik je nasilja, piše "Njujork tajms". Kao i Alek, i drugi inseli su slavili Rodžera i nazivali ga Vrhovnim džentlmenom, svecem, herojem, bratom, i proslavljali su njegovo nasilje.

Dan pre nego što je Rodžer otvorio vatru na ljude 2014. godine, okačio je snimak pod nazivom "Odmazda Eliota Rodžera", u kojem se žalio na odbijanje od strane ženskog pola i gde se zakleo da će kazniti sve žene zbog svoje usamljenosti.

- Devojke daju svoju naklonost i seks i ljubav drugim muškarcima, ali nikada meni. Imam 22 godine i još sam nevin. Nikada nisam čak ni poljubio devojku - rekao je tata Rodžer.

Neki samoproklamovani inseli su čak navodno počeli da slave Aleka na isti način na koji je i Rodžer bio slavljen u internet zajedinici.


Ko su "Čadovi" i "Stejsile"?

Alekova zakletva da će "zbaciti sve Čadove i Stejsile" oslikava jezik koji je koristio i Rodžer, a koji upotrebljavaju i drugi inseli. Muškarci koji su uspešni sa ženama oslovljeni su kao Čadovi, dok se Stejsilima nazivaju sve žene koje odbijaju insele.

Inseli ponekad pričaju o insel ili beta ustanku, pokretu koji vode beta muškarci poput njih, kako bi zbacili ono što shvataju kao tiransku feminizaciju društva.


Gde se inseli okupljaju?

Inseli se i dalje oglašavaju na "Reditu", iako je sajt zabranio zajednicu insela u novembru prošle godine, zbog politike protiv mržnje i nasilničkog govora.

Ta zajednica je imala oko 40.000 članova, iako nije poznato koliko njih su zaista prihvatili ovu filozofiju, a koliko ih je samo pratilo iz znatiželje.

Inseli su ipak nastavili da vode diskusije na drugim mestima na internetu, uključujući "4čan" anonimnu platformu za razmenu poruka koja je godinama bila dom za mračna a ponekad i uznemiravajuća lica sa interneta. U svom Fejsbuk postu Alek je sebe potpisao kao "Regrut Minasijan" i izrazi želju da "razgovara sa "narednikom 4čana".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Ништа, други пут кад се неки водоинсталатер залети у масу забранимо водоинсталатере.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Јеботе зар ови Амери нису чули за курве... Smile

Овај Елиот био пун ко брод, ћале му неки холивудски продуцент чак му и намештао рибе... Smile

А ови инсели...никад чуо...а знајући историју медија као Гардијана, Њујорк Тајмса а посебно Саутерн Повери Центра који је Пепе Жабца прогласио за симбол мржње био би мало резервисан да је баш тако како кажу...значи потпуно оперисани и уопште не контају интернет... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
A, ne.. ne shvatas.. njima je ispod casti da placaju kurve... jer oni kao muskraci uvek imaju pravo na snosku...

Mislim da je ovde postavka pogresna... oni ne mrze samo zene, vec i druge muskarce za koje misle da su sposobniji od njih... i cinjenica je da uvek zele zene koje su im nedostizne, a ne nude nista sem mlohave cune, plus ne kapiraju da na svetu postoji toliko ljudi sa raznim fetisima da bukvalno ako si lenja buba ne mozes da nadjes nekoga za snosku... Debeo, mrsav, glup, pametan, copav, nosat, kurat, male pisice, potentan, impotentan, dom, slave, bogat, siromasan, ekstrovertan, introvertan, svi boja kose, koze, ociju, visina i nizina... Sa globalnim selom sve je na izvol'te ako hoces i spreman si da se minimalno potrudis, odnosno kaze - zdravo, nekome...

Moj predlog je, inace... da se organizuje zajednicko zblizavanje njih i oni tumblr sjw, posto mislim da se bas dobro poklapaju... one ce da im zvocaju o svojim safe roomovima, a oni ce njima da zvocaju o tome kako su videli da njihov gazda ima pimpke 2cm duzi od njih u WC... a i ostatku sveta ce se na taj nacin dati malo predaha...

A imamo i mi svoju varijantu... zove se Srpski kulturni klub.

Inace, Rodzeru je problem bio i to sto je iz mesovitog braka, pa je mislio da nij dovoljno beo, a ni dovoljno zut, vec nesto izmedju i samim ti nedovoljno muskarac. Jedan dobar psihijatar bi resio gro njegovih problema, ali.. jbg... dete iz dobrostojece porodice... mora da je savrsen, nema on nikakvu manu...
« Poslednja izmena: 26. Apr 2018, 13:09:41 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
Citat
U međuvremenu, jedan policajac je pohvaljen jer je uspeo da savlada napadača bez pucanja na njega.
i treba da bude pohvaljen, ne daj bože da je ubio ovako dobrog i korisnog čoveka  Smile  Smiley 1
aj što pre neki meteor brr  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Feminizam radi svoje.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo bas nema veze sa feminizmom.

Ni u zivotinjskom svetu ne mere svako da jebe kad hoce.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Kao neko ko zivi u Kanadi mogu reci da je ovo samo jedan od mnogih slucajeva koji se desavaju ali posto je ovde rec o sekti ciji je clan bio ovaj lik koji je pobio neduzne ljude, onda je to "glavna vest"

Lik je propao na intervju i odlucio je da pobije ljude iz besa a to sto je, mozda, bio deo sekte je samo nacin da se malo lik odvuce od robijanja nego da bude "psihicki nestabilan"
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Ovo bas nema veze sa feminizmom.

Ni u zivotinjskom svetu ne mere svako da jebe kad hoce.
Ima i to poprilicno.  Sto se tice normalnih musko-zenskih odnosa to je sve poremeceno zbog direktnog i indirektnog uticaja feministicke teorije na drustvo.  Ja mogu da spekulisem na tvoj dozivljaj feminizma, i sta on u teoriji znaci (sa kojim nemam mnogo problema osim radikalnih pogleda i prakticno govora mrnje i propagande) ali u praksi u Americi je nesto sasvim drugo.  Stvorena je ideja Patrijarhata koji terorise zene i koji nista za zene nije uradio i ni na koji nacin nije zenama obezbedio bilo sta.  E sad, da je postojala razlika izmedju polova i po moci, jeste, ali to ne znaci da zene nisu imale svoje privilegije i sve ostalo sto ide sa tim. U Americkom drustvu, a pri tome i u Kanadi koja je jos mnogo gora, stvorena je atmosfera gde su muskarci najveci neprijatelji zena, gde je sve silovanje i sexuani napad, i agresija/mikroagresija i nipodistavanje. Vec se kacilo ovde mansplaining, manspreading, eyerape itd, to su sve budalastine ali sve to ima uticaja na drustvo. Danas u vecini slucajeva na fakultetima i na otvorenom prostoru se vidi segragacija izmedju zena i muskaraca, sto je veoma interesantno jer do sada su zene htele da budu ukljucene zajedno sa muskarcima, a sada se vracamo na to da imamo posebne ucionice, chesme za vodu i takve budalastine. U medjuvremenu sva materija na Drustvenim Naukama je posvecena ucenju zena kako su uvek zrtve (pored manjina naravno) i kako svaki kompliment, kontakt ilii interakcija je zavera patrijarhata koja vrsi opresiju, i naravno zene nisu nikada krive ni za sta. I muskarci se povlace MGTOW iz brakova i veza, jer to vise nije niti normalno niti isplativo na svakom polju, jer zena je ta koja ima celokupnu kontrolu kad izadje na sud: zena dobija stan/kucu, decu, pola budzeta, alimentaciju itd itd, a muskarac nista osim glavobolje. Pri tome, imas sex sa nekom osobom, i sve je bilo bez nasilja, teranja ili prisile, i sutra se probudis i optuzis muskarca za silovanje. Ja na faksu imam devojke i devojcice od po 17-18 godina koje su toliko pune mrznje prema muskarcima i tako pute patnje i saosecanja za zene is proslih vekova da jednostavno ne razmisljaju o bilo chemu, i naravno to vodi ka novom ludilu. Sad ja ne mogu da pricam da ovih dvojica su normlani, ali mogu da razumem zasto bi neko bio frustriran i pridruzio se grupama koje misle slicno, jer to je jedino sa chim dolazis u kontakt.  Kod mene na faksu je tako svaki dan, samo sam ja Balkanac, sto znaci neotesana seljacina pa moram da se bunim, jer smatram da muskost, snaga, i sve to sto ide sa tim nije lose, i da mozda treba samo da se popravi a ne da se unisti, jer ovde i gotovo nema muskaraca, ovde su feminizirani hipsteri i metrosexualci, jer jedino takvi mogu da pridju zenama, jer Alpha muzjaci su toxicni. Bice jos ovakvih slucajeva, a to dolazi i u Srbiju, na pola smo puta.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.