IN < - Teorija svega! - >LO
(1/4906) > >> :: Odgovori!
Autor: teodor.francic :
Mnogi se nadaju da smo mi ljudi sposobni otkriti najveće tajne ovoga svijeta i ne samo ovoga, i da će na kraju ljudski um trijumfirati, da ćemo konačno saznati kako je ovaj naš svijet nastao, i da će vremenom baš svakom čovjeku na Zemlji to biti i razumljivo i jasno.

U vidu toga imam i ja svoju teoriju svega, koja ide u tom smjeru, odgonetki najveće tajne, tajne samoga postanka.

Na početku moram reći da sam uvjeren da je moja teorija svega točna, a da li sam u pravu pokazati će vrijeme, garant.

Dakle ja tvrdim, ne da mislim nego sam uvjeren u to, da naš svijet nije slučajno nastao (Veliki prasak se nikada nije dogodio),  ali isto tako da ne postoje nikakva vječna Svemoguća bića koja stvaraju naš svijet svojim čarobnim moćima, što znači da naš svijet nije ni stvoren u klasičnom smislu te riječi.

Ak nije naš svijet slučajno nastao, a nije niti stvoren, onda postoji samo još jedan način da on zbilja nastane, a to je da ga netko inteligentan napravi, a to znači da je tu posrijedi znanje a ne neka čuda kako to mnogi ljudi vjeruju. Eto ukratko za početak!
Autor: abenaz :
daj još nešto,to si reko već  i zagolico nam maštu,ali mislim da je sad red malo konkretnije da nam otkriješ kako tačno i na koji način su ta bića napravila svemir,zbog čegai sve tako
Autor: inicio :
nikad ljudski um nece triumfovati...

jel je on sam proizvog jednog sireg sistema...

jedan njegov beskonacni mali deo...

sve drugo je iliuzija...
Autor: abenaz :
dokaži
Autor: gottago :
koja korist od toga ? opterećuješ se prošlošću i budućnošću pa ne uživaš ili patiš u sadašnjosti.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana