Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:48:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1278595 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Pa znaci nije NISTA nego je NESTO  Smile
Pretpostavljas da ovaj retardirani pavijan Teodor zna razliku izmedju pojma nista i nesto? Smile
Pa tom su idiotu deset godina objasnavali razliku izmedju konacnog i beskonacnog.
Mislis da je shvatio? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd

Prvo treba shvatiti da NIŠTA i te kako postoji, onda se tek može dalje.

Koliko dimenzija ima NIŠTA, i tako po redu, treba učiti ak se ikada želi ZNATI kako je sve nastalo, pa še kak.

Ne, prvo ti treba da dokažeš da NIŠTA koje NEMA NIČEGA u sebi postoji i da IMA dimenzije.

Obrati posbnu pažnju na reči NEMA i IMA koje stoje u istoj rečenici.

* Da nema NIŠTA dimenzije, ne bi ni bilo multisvemira

Idemo još jednom.

NIŠTA NEMA NIČEGA U SEBI ALI IMA DIMENZIJE.

Da li ti je poznato šta NIČEGA znači?

----------------------------------------------------------------------------
* Ova tvoja rečenica ništa ne znači.

Isto je kao kad bi rekao: Da isušeno jezero nema vodu, ne bi postojalo more.



Tupavi, ničega znači da nema ni materije, ni energije, ni prostora ni vremena, ali postoji PRAZNINA, a ona jeste NEŠTO, pošto nema ničega u sebi je doslovno NIŠTA, e da.

Pa onda NEMA ni dimezije, s obzirom da NEMA NIČEGA.

Koja je težina vode u potpuno praznoj čaši?

Ma nije da nema ničega, IMA nešto, sama praznina, koja nije prostor u dijelovima kao recimo naš, nego NEMA nikakvih dijelova, jednostavno, a POSTOJI, pa še kak!  Smile

Pa rekao si sam da NEMA NIČEGA. Sad menjaš iskaz.

Praznina, kao recimo kad izvadiš zub je rupa. A rupa je prazan prostor.

E sad, pošto smo definisali prazan prostor na malo naivan način, možemo dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa znaci nije NISTA nego je NESTO  Smile
Pretpostavljas da ovaj retardirani pavijan Teodor zna razliku izmedju pojma nista i nesto? Smile
Pa tom su idiotu deset godina objasnavali razliku izmedju konacnog i beskonacnog.
Mislis da je shvatio? Smile

Pa cak i da shvati da je lupao gluposti, ima da se izvlaci ko picka sa nekim decijim forama.
Kreten je kreten, nema njemu pomoci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Mi ga osvim ponižavanjem spašavamo veće bruke.
Zamislite da ga ubedimo da mu verujemo, pa da se okuraži i nastupi negde.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684

Prvo treba shvatiti da NIŠTA i te kako postoji, onda se tek može dalje.

Koliko dimenzija ima NIŠTA, i tako po redu, treba učiti ak se ikada želi ZNATI kako je sve nastalo, pa še kak.

Ne, prvo ti treba da dokažeš da NIŠTA koje NEMA NIČEGA u sebi postoji i da IMA dimenzije.

Obrati posbnu pažnju na reči NEMA i IMA koje stoje u istoj rečenici.

* Da nema NIŠTA dimenzije, ne bi ni bilo multisvemira

Idemo još jednom.

NIŠTA NEMA NIČEGA U SEBI ALI IMA DIMENZIJE.

Da li ti je poznato šta NIČEGA znači?

----------------------------------------------------------------------------
* Ova tvoja rečenica ništa ne znači.

Isto je kao kad bi rekao: Da isušeno jezero nema vodu, ne bi postojalo more.



Tupavi, ničega znači da nema ni materije, ni energije, ni prostora ni vremena, ali postoji PRAZNINA, a ona jeste NEŠTO, pošto nema ničega u sebi je doslovno NIŠTA, e da.

Pa onda NEMA ni dimezije, s obzirom da NEMA NIČEGA.

Koja je težina vode u potpuno praznoj čaši?

Ma nije da nema ničega, IMA nešto, sama praznina, koja nije prostor u dijelovima kao recimo naš, nego NEMA nikakvih dijelova, jednostavno, a POSTOJI, pa še kak!  Smile

Pa rekao si sam da NEMA NIČEGA. Sad menjaš iskaz.

Praznina, kao recimo kad izvadiš zub je rupa. A rupa je prazan prostor.

E sad, pošto smo definisali prazan prostor na malo naivan način, možemo dalje.


Tupavi, praznina jeste NEŠTO, ali nema ničega u njoj, ni prostora ni vremena ni bilo čega drugoga, jesi toliko glup da ni ovu jednostavnu rečenicu ne shvaćaš, jel?  Smile



Pošto majmunčići nisu dorasli ni prvoj rečenici iz moje veličanstvene "teorije svega", da pitamo na drugačiji način možda shvate konačno, e da:

"Kako se zove NEŠTO u čemu ničega nema?"

ENGAGE!



I nabolje me nasmiju oni koji ne samo da nisu pročitali Bibliju, nego i nemaju pojma što u njoj zapravo piše, pa ime je sve to glupost,a najveća glupost je zapravo njihovo neznanje.

Toliko se busaju u svoja prsa, pitajući vjernike gdje su dokazi za postojanje Boga, a slijepi su da vide kako i sami vjeruju u gluposti bez dokaza, poput Velikoga praska ili evolucije.

Navodno su mentalno mnogo jaki, a ni u svom području nisu shvatili osnovne stvari, a kamoli da razumiju daleko teže stvari.

Iz Biblije nam progovara sam Stvoritelj, i ako netko misli da neki običan čovjek na Zemlji MOŽE razumjeti SVE što nam Stvoritelj poručuje o postanku svega, pa tako i našega svemira, onda nije naivan nego bedast, ko da se može ZNANJE o cijelom svemiru i cijeloj kreaciji naučiti preko noći, malo sutra, e da.

Pametnome dosta, ali vjernicima u majmunske pretke izgleda to ni približno nije dosta, pa ćemo nastaviti, pa še kak!  Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2021, 21:48:02 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Iz Biblije nam progovara sam Stvoritelj,
Dokaži, Majmune.
Ali ne da se kao dete izvlačiš sa "kada objavim teoriju"...da ti opet metaforički ne izvučemo uši.
Ti nas možeš da povučeš za drugo.  Smile

Više puta si pitan o različitim i starijim verzijama biblijskih tekstova, pa se ispostavilo da nemaš pojma i da uhvatiš maglu.  Smile

Zato te strašno nerviram, priznaj da je tako Majmunčiću Frančiću. Smile

Svima je jasno da si ti laik za Bibliju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Ovaj retardirani pavijan Teodor je uvjeren da ce njegovo vristanje nesto promijeniti. 🤣
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd

Praznina jeste NEŠTO, ali nema ničega u njoj, ni prostora ni vremena ni bilo čega drugoga,

I nabolje me nasmiju oni koji ne samo da nisu pročitali Bibliju, nego i nemaju pojma što u njoj zapravo piše, pa ime je sve to glupost,a najveća glupost je zapravo njihovo neznanje.


Iz Biblije nam progovara sam Stvoritelj, i ako netko misli da neki običan čovjek na Zemlji MOŽE razumjeti SVE što nam Stvoritelj poručuje o postanku svega, pa tako i našega svemira, onda nije naivan nego bedast, ko da se može ZNANJE o cijelom svemiru i cijeloj kreaciji naučiti preko noći, malo sutra, e da.



Onda ništa nema ni dimenzije pošto nema ničega.

Ti si pročitao bibliju stotine puta, pa nisi u stanju ni običnu rečenicu da shvatiš šta piše.

A ti koji si retardirani pavijan ti si kao razumeo šta piše u bibliji, a nisi u stanju ni 3 broja da pomnožiš pomoću kalkulatora.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Ovaj retardirani pavijan Teodor je uvjeren da ce njegovo vristanje nesto promijeniti. 🤣
Sam je posredno priznao da mu je cilj da dosadi drugima, kako bi njihovo odustajanje od pokušaja da mu objasne koliko je glup i koliko greši proglasio svojom pobedom.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Ovaj retardirani pavijan Teodor je uvjeren da ce njegovo vristanje nesto promijeniti. 🤣
Sam je posredno priznao da mu je cilj da dosadi drugima, kako bi njihovo odustajanje od pokušaja da mu objasne koliko je glup i koliko greši proglasio svojom pobedom.  Smile

Pa to je i do sada radio autistični retardirani pavijan. Sam je sebi dovoljan. Sam je sebe proglasio za glasnika bogova i pametnu osobu. U realnosti je retard.
« Poslednja izmena: 13. Apr 2021, 13:15:01 od sharpSoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:48:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.