Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:32:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268534 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
Smile Smile Smile = nemam pojma o Bibliji, Hrišćanstvu ili Pravoslavlju...ali kažem da sam Pravoslavac, a to znači da sam u pravu (#tripujem)
« Poslednja izmena: 24. Maj 2020, 09:20:54 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


in hoc signo vincit

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 564
Zastava
mob
Apple 11
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
semper invictus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
I dalje ne kapiras gde ti je greska u te tri recenice a?  Smile

Nema greške, to što ti i tebi slični ne znate riješiti običnu misaonu jednadžbu sa samo tri nepoznanice, nije kriv Teodor, njemu je to od prve bilo jasno, isto kao i ono o stupnjevima, dakle treba čekati nekoliko mjeseci da to vi evolucionisti shvatite, pa imamo vremena, seveda.

Ali da se malo nasmijemo, probaj izneti tu navodnu grešku, ali tako da ti to bude jasno, nemoj bez veze pisati.

Da čujemo i tu glupost o Svetoj Trojici od strane nevernika i biblijskih nenalica, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
Teodor, njemu je to od prve bilo jasno, isto kao i ono o stupnjevima...
Teodore (koji o sebi govoriš u trećem licu i samo dokazuješ da pored toga što si lud, glup i neobrazovan imaš i narcistički poremećaj)...ako ti je bilo jasno kao za stupnjeve odmah da znaš da si se zajeb'o.  Smile

Nemaš ti pojma ludače ko je Jahve...sve ću da ti objasnim na predavanju kad te budem ismejavao pred publikom.
Pokazaću im sve gluposti koje si ovde pisao...smejaće ti se samo tako.
Jedva čekam.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2020, 12:17:45 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Biblijske neznalice muku muče sa odnosom Boga u Starom i Novom Zavjetu, ništa čudnoga, ni oni koji su je i sto puta pročitali i poručili nisu mogli doći do jedine formule koja sve povezuje u skladnu cjelinu, nije dovoljno samo pročitati i proučiti Bibliju, treba svoj um razviti toliko da bude spreman za božansku metafiziku, onda će sve Tajne Postanka biti jasne kao dan, prije nitko nema  šanse ni pola posto od istine shvatiti, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2020, 12:26:14 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
Biblijske "neznalice" znaju koji član stoji ispred bezdana u Postanju, a za biblijskog "stručnjaka" Teodora je to nepoznanica i nerešiv problem. A taj odgovor ruši njegove ideje o Trojstvu, Jahveu i Bibliji.

Zato se Teodor plaši da mi odgovori na ovo pitanje.

Zato ću da ga ponižavam na predavanju!  Smile



EDIT

Kukavica Teodor je opet pobegao bez da odgovori na pitanje!

Kukavici Teodoru je jasno da je njegovo znanje o Bibliji daleko ispod mog (i velike većine drugih) i da mu je jedino ostalo da samog sebe hvali i da se pravi da pitanja ne postoje.

Kukavica Teodor je deklasiran u svakom smislu.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2020, 13:59:55 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Dakle nitko ne zna tko je točno Jahve od Boga kojega je sam Isus navijestio, zapovijedivši Apostolima da sve ljude krste u to ime, u ime Oca i Sina i Duha svetoga?

Otac, Sin i Duh Sveti, netko od njih nije Jahve, ali tko?

I tko je zapravo od njih Jahve, pitanje je sad?

Naravno ovo pitanje nije za biblijske totalne neznalice, već za jako napredne, samo kažem.

Ovo je velika zagonetka, ali ima i odgonetka, haha, dapače, samo treba doći do nje, seveda!  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
Kukavica Teodor se i dalje blesavi i izbegava odgovor na davno postavljeno pitanje.

Upravo kako predvidja moja "Teorija Teodora" koju ću predstaviti na Teodorovom predavanju.

Teodore, uništen si i sad ti je jedini izlaz da pričaš sam sa sobom.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Za one koji su pametniji od evolucionista samo podatak, da iako postoje mnoge vrste Vanzemaljaca, koji i te kako imaju daleko razvijeniju tehnologiju od nas ljudi (UFO objekti), da je sve te vanzemaljske vrste napravila Vansvemirska Sila, koja je glavna po moći u cijelom našem prostor-vremenu.

To znači da nije moguće da nas neka daleko naprednija Vanzemaljska vrsta napadne i uništi, Vansvemriski Bogovi to ne dozvoljavaju, isto tako se to odnosi i na nebeska tijela koja bi mogla uništiti sav život na Zemlji.

Jahve i te kako čuva one koje je na Zemlji napravio sebi sličnima, nas ljude (ne majmune), zato nema brige  što god dođe iz svemira, dapače.

Izaija 41,10   Ne boj se jer ja sam s tobom; ne obaziri se plaho jer ja sam Bog tvoj.

Amen!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:32:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.