Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:04:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 507 508 510 511 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1278489 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Naravno da sumnjam i u nauku i razmisljam o tome. Zato ne verujem u teoriju struna. Ali evolucija? Sa tim stvarno ne vidim problem.

Ti Teodore ne razumes kako nauka funkcionise. Ne znas da ne razgovaraju na isti nacin naucnici uzmedju sebe i sa nama laicima. Ja sam malo usao u jednu nazovi nauku i jednu primenjenu nauku pa posto razumem nesto od naucnog metoda znam koliko tezine nose neke izjave.

Vrlo cesto do nas stizu iskrivljeni naucni stavovi, cesto sa vecom sigurnoscu nego sto zaista zasluzuju u originalu. Ali razlog je jednostavan. Nismo mi najcesce sposobni da razumemo o cemu se radi u nekoj nauci. Istina postoje jos neki razlozi. Tamo gde je granica naseg znanja, neki naucnici malo previse samouvereno teoretisu.


Podseticu te Teodore da je gordost prvi i osnovni smrtni greh
« Poslednja izmena: 13. Jul 2019, 14:15:49 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jahve mu je sve oprostio. Kad je svršio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Citat

1) I ZNAM da nijedan čovjek NE ZNA kako naš prostor izgleda OSIM MENE

2) Isto tako nijedan čovjek NE ZNA kako je zbilja naš svijet nastao, OSIM MENE, možemo se u to kladiti, neka se JAVI bilo tko a tko ZNA to kao i ja, ajde da vidimo


Auuuu, koliko su ove dve recenice retardirane.

1) Otkud znas da nijedan covek ne zna (osim tebe) kako izgleda prostor? Da li si pitao svakog coveka na planeti?

Naravno da nisi. Dakle ne lupetaj vise!

2) Tvoj problem je, pored toga sto si glup k'o kurac, je sto cak i da postoji neka osoba na ovoj planeti koja "zna" kako je nas svet (verovatno mislis na planetu Zemlju) nastao, ukoliko se to ne poklopi sa tvojim retardiranim misljenjem o tome, ko ce biti sudija da odluci koji je od vas dvojice u pravu?

Verovatno nisi razumeo ni pod 1. ni pod 2.

No sta da se radi, nastavicu da te karam u volovski mozak kad te je vec Jahve pojebao u dupe.


Nemaš ti razvijen um da bi meni bilo što mogao, e da, a ja mogu da ti postavim pitanja koja nećeš znati riješiti do kraja života, pa si ti misli, baš tak!  Smile


Naravno da sumnjam i u nauku i razmisljam o tome. Zato ne verujem u teoriju struna. Ali evolucija? Sa tim stvarno ne vidim problem.

Ti Teodore ne razumes kako nauka funkcionise. Ne znas da ne razgovaraju na isti nacin naucnici uzmedju sebe i sa nama laicima. Ja sam malo usao u jednu nazovi nauku i jednu primenjenu nauku pa posto razumem nesto od naucnog metoda znam koliko tezine nose neke izjave.

Vrlo cesto do nas stizu iskrivljeni naucni stavovi, cesto sa vecom sigurnoscu nego sto zaista zasluzuju u originalu. Ali razlog je jednostavan. Nismo mi najcesce sposobni da razumemo o cemu se radi u nekoj nauci. Istina postoje jos neki razlozi. Tamo gde je granica naseg znanja, neki naucnici malo previse samouvereno teoretisu.


Podseticu te Teodore da je gordost prvi i osnovni smrtni greh

A ja ću tebe podsetiti da je čovjek dužan istinu govoriti, se slažeš?

A pošto ZNAM kako je naš svijet nastao, jasno i glasno TVRDIM da nauka SVIMA LAŽE glede postanka i da NEMA POJMA o tome, to ću i dokazati.

Za to vrijeme malo PREISPITAJ sve naučne tvrdnje, možeš i sam shvatiti što može a što nikako ne može biti istinito, ozbiljno!  Smile


znaci i bogovi grese

Dabome!

I to ne skrivaju, dapače!

Ali su naučili lekciju pa više NE GRIJEŠE, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jul 2019, 23:05:38 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
1) Otkud znas da nijedan covek ne zna (osim tebe) kako izgleda prostor? Da li si pitao svakog coveka na planeti?

Naravno da nisi. Dakle ne lupetaj vise!

2) Tvoj problem je, pored toga sto si glup k'o kurac, je sto cak i da postoji neka osoba na ovoj planeti koja "zna" kako je nas svet (verovatno mislis na planetu Zemlju) nastao, ukoliko se to ne poklopi sa tvojim retardiranim misljenjem o tome, ko ce biti sudija da odluci koji je od vas dvojice u pravu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne sumnjam da verujes Teodore da znas kako je svet nastao. Ali zasto verujes da znas kako je svet nastao?

I ne znam kakav problem imas sa naukom kad nauka ne tvrdi da zna kako je svet nastao.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
1) Otkud znas da nijedan covek ne zna (osim tebe) kako izgleda prostor? Da li si pitao svakog coveka na planeti?

Naravno da nisi. Dakle ne lupetaj vise!

2) Tvoj problem je, pored toga sto si glup k'o kurac, je sto cak i da postoji neka osoba na ovoj planeti koja "zna" kako je nas svet (verovatno mislis na planetu Zemlju) nastao, ukoliko se to ne poklopi sa tvojim retardiranim misljenjem o tome, ko ce biti sudija da odluci koji je od vas dvojice u pravu?

Pa ne moram pitati, ZNA se da nitko od ljudi NE ZNA istinu o postanku, da zna već bi je svi znali, e da.

A to će znati tek POSLIJE objave moje teorije.

I neće biti suca, UBRZO će onima najpametnijima na Zemlji biti jasno da je moja teorija ONA PRAVA ne samo teorija nego i ISTINA koju čekamo od kada postoji naš planet Zemlja!

Tako će biti.

Zares!  Smile

Ne sumnjam da verujes Teodore da znas kako je svet nastao. Ali zasto verujes da znas kako je svet nastao?

I ne znam kakav problem imas sa naukom kad nauka ne tvrdi da zna kako je svet nastao.

Pa samo kažem da Veliki prasak i evolucija NE MOGU odgovoriti do kraja niti na jedno pitanje o postanku našega svijeta, i života općenito, dakle nauka NEMA zapravo ni pravu teoriju o tome koja bi barem na papiru sve to objasnila, a na sva zona se trubi o Velikom prasku kako je iz toga naš svijet nastao, e pa NIJE, to nije istina, istinu ćete TEK ČUTI, pa še kak!

I ja ne vjerujem da znam kako je naš svijet nastao, ja to zbilja ZNAM, 100% sam siguran u to, kontaš?

Naš svemir, osobito naš Sunčev sustav napravila je najstarija Vanzemaljska Inteligencija koja postoji, ovi UFO objekti koji nevjerojatnim brzinama svako malo se pojave na Zemlji, su dječja igra prema tehnologiji koja ta Prva Civilizacija ima, ozbiljno.

Sve će to lijepo OD POČETKA moja "teorija svega" objasniti, tko će biti sretan da prisustvuje tome predavanju, e da!  Smile

« Poslednja izmena: 14. Jul 2019, 20:16:48 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jebo te Jahve u volovski mozak!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Jebo te Jahve u volovski mozak!

Takav mozak imaju oni koji ZBILJA vjeruju da su od majmuna nastali!  Smile

Oni malo pametniji i sami shvaćaju da to NIJE moguće.

A oni najpametniji shvaćaju i to da ništa nije nastalo doslovnom kreacijom nekog super bića, e da!

Upravo kako će i dokazati moja veličanstvena i neponovljiva "teorija svega".

Poslije njene objave nitko od ljudi NEĆE više vjerovati ni u Veliki prasak ni u glupe majmunske pretke, što će biti dovoljno da nam se sami Bogovi OSOBNO pojave na Zemlji, a ti već počni sada plakati, i tako to nitko ne može promijeniti, samo kažem što će se USKORO događati na Zemlji, zares!  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jahve te vec pojebao u magareci mozak.

jahve, isus, tor, odin, zevs, shiva, alah ne postoje, Niti su ikad postojali.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Jahve te vec pojebao u magareci mozak.

jahve, isus, tor, odin, zevs, shiva, alah ne postoje, Niti su ikad postojali.



Postoji i Jahve i Isus Krist, samo NISU ono što se o Njima priča, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 507 508 510 511 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:04:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.