Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:20:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 490 491 493 494 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1277392 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Kaže da ima, ali da će se morat doć na njegova predavanja i kupit knjiga. Niti jedno niti drugo još nije viđeno, a krajnji rok je bio početak 2018. Znači, dokaza neće biti barem još 100 godina  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5683
Kaže da ima, ali da će se morat doć na njegova predavanja i kupit knjiga. Niti jedno niti drugo još nije viđeno, a krajnji rok je bio početak 2018. Znači, dokaza neće biti barem još 100 godina  Smile.

Nema roka za istinu, bilo je rečeno da MOŽDA bude 2018, ali izgleda da NIJE po planu samih Bogova, e da.

Tak da će predavanja biti, kada, vidjeti ćemo.

Ono najvažnije je da oni koji budu PRISUSTVOVALI barem jednom mojem predavanju, će SAZNATI pravu istinu o svima nama, a to vrijedi malo i počekati, pa še kak!  Smile



zanimljiva teorija,imaš li neke dokaze za nju?

Sve što moja "teorija svega" tvrdi i predviđa će se jako skoro i DOKAZATI, zares.

Od toga da Bog NIJE osobno biće, do toga da ćemo UPOZNATI naše prave Stvoriitelje, Vansvemirska bića, e da.

Jahve recimo iz Biblije NIJE vječni Bog, već Vansvemirska Inteligencija, NAJSTARIJA Vanzemaljska Civilizacija koja postoji u našoj dimenziji, a Isus Krist joj je kralj i vladar, kada opet dođe i sam će to potvrditi, garant!  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2019, 22:39:46 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7036
Još malo, kažeš. Koliko je to "još malo"? Trebalo je bit u 2. mjesecu, pa nije. Sada je već 8., pa nije. Stalno se ta objava pomiće. To "malo" se zapravo pretvorilo u priličan broj godina, a po do sada viđenom, nastavit će se još dobar (neodređen, ili nikada) broj godina. Priča da kada ti "netko" dozvoli je bez veze, i nemoraš ju ponavljat. Nakon toliko godina "uskoro",  vrijeme je i za konkretno, ili nikad. Već si toliko publike izgubio, da je i prekasno. A to sam ti odavno govorio. Ideš u zaborav. Sada si samo predmet izrugivanja.

Ajde ne paniči, JA ODLUČUJEM kada ću je službeno objaviti, a ako sam OBEĆAO da će to biti ove godine onda će tako i biti, i kaj je sada tu problem?

...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5683
Još malo, kažeš. Koliko je to "još malo"? Trebalo je bit u 2. mjesecu, pa nije. Sada je već 8., pa nije. Stalno se ta objava pomiće. To "malo" se zapravo pretvorilo u priličan broj godina, a po do sada viđenom, nastavit će se još dobar (neodređen, ili nikada) broj godina. Priča da kada ti "netko" dozvoli je bez veze, i nemoraš ju ponavljat. Nakon toliko godina "uskoro",  vrijeme je i za konkretno, ili nikad. Već si toliko publike izgubio, da je i prekasno. A to sam ti odavno govorio. Ideš u zaborav. Sada si samo predmet izrugivanja.

Ajde ne paniči, JA ODLUČUJEM kada ću je službeno objaviti, a ako sam OBEĆAO da će to biti ove godine onda će tako i biti, i kaj je sada tu problem?

...



I?

NIkada nisi PROMIJENIO mišljenje ak ti je netko stručan savjetovao mnogo bolju soluciju od one koji si sam zadao?

Pametni ljudi SLUŠAJU pametnije od sebe u drugim područjima, dok glupani tvrdoglavo idu svojim putem, što god drugi koji se više razumiju rekli o tome, i kraj priče.

Ja sam obećao da ću javno OBJAVITI svoju "teoriju svega" a to ću i napraviti i nitko me neće prisiliti da to bude baš onda kada će to netko zahtijevati, nego onda kada ću ja htjeti i kada ću biti SIGURAN da je to ono pravo vrijeme, kako je PO PLANU i zamišljeno od strane samih Bogova. Eto, si zadovoljan ili ne? Samo pitam!  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jun 2019, 22:04:02 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7036
Post je pokazao da ne govoriš istinu i da nije rečeno "možda će biti 2018" nego "tako će i biti".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5683
Post je pokazao da ne govoriš istinu i da nije rečeno "možda će biti 2018" nego "tako će i biti".

Ja odlučujem KADA ću objaviti teoriju, ak mi je stručno lice predložilo BOLJU varijantu od one koju sam prvo ima na umu, ZAŠTO da ga ne poslušam, je li?

Radije PROBAJTE shvatiti neke stvari koje sam dao na svim forumima, umjesto da tražite dlake u jajetu.

Uostalom, SAMO je jedno važno, da li je moja "teorija svega", ONO PRAVO, ona istina koju svi čekamo da čujemo o našem postanku, e da.

Ostalo nije ni malo važno, najmanje KADA će se objaviti, da li normalne ili prestupne godine, garant.

Biblija GOVORI istinu, ali nitko od službenih crkvi izgleda NIJE shvatio o čemu ona zapravo govori, ČEKA NAS jako uzbudljivo vrijeme što se vjere o postanku svijeta tiče, ne dajte sebi da to prođe bez vas, ima moja teorija IZNENAĐENJA koliko god vam srce želi, pa še kak! Pozdrav!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7036
Ja odlučujem KADA ću objaviti teoriju, ak mi je stručno lice predložilo BOLJU varijantu od one koju sam prvo ima na umu, ZAŠTO da ga ne poslušam, je li?

I dalje stoji da nije istina da si rekao "MOŽDA bude 2018".

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5683
Ono bitno je da mi ljudi NISMO slučajno nastali, a još manje od majmunskih predaka, da IMAMO pretke toliko pametne i pune znanja da ZNAJU materijalni svijet napraviti, cijeli naš svemir kojemu se toliko divimo.

To će moje teorija i dokazati.

A onda nam slijedi GLOBALNI susret sa Civilizacijom koja je svemir napravila, i ovo nije šala, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7036
argumentum ad infinitum
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
uh nemoj druze te teske reci.

dinjo ne moze da skapira prosto prosirenu recenicu a kamoli latinski
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 490 491 493 494 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:20:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.