Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:11:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 407 408 410 411 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1284120 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ah godine..
Nemojte da lezite I sedate danima pa da istrcite na teren ako imate vise od trideset
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
što je stalno nazivaš ''finom'',šta ti to znači fina energija,da je vaspitana,nasuprot nekoj nefinoj,gruboj,svadjalačkoj energiji il šta?

Da, fina, kulturna, pristojna  Smile.
Sva energija ima neku frekvenciju. Recimo da materijalna ide do određene frekvencije, a duhovna je iznad te frekvencije. Materijalna služi za izgradnju grubih, materijalnih svjetova, grube strukture, a fina za duhovni svijet, fine stukture. Neznam za sada o kojim frekvencijama se radi, pa ako ti doznaš, javi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
potencijana energija jabuje koja visi na grani u odnosu na tlo ima frekvenciju?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
To je ono šta sam prije govorio da je moderna znanost krenula iz krivog smjera, umjesto iz ovog. Sada kad su došli do dualne prirode čestica, same osnove materije, trebaju unesti u ustraživanja duhovnu, višu energiju, koja je stvarni uzrok, pokretač stvaranja materije, i onda će postati jasnije sve oko principa i načina stvaranja. Upravo je to ono šta sam govorio da je današnja, izdvojena znanost, neraskidivo vezana za metafiziku, njezin sastavni dio.

Covece, nadam se da si razumniji od onog tupsona Teodora.

Vrtish se u krug.

Tvoji saibabe hrishne su imali 2000 godina pre nove ere i jos skoro 1900 godina posle nove ere da pronadju ono sto je nauka uradila za samo 100 godina. Tako da nemoj da mi pricash bajke, ostavi za laku noc svojoj deci.

Nisi izneo ni jedan jedini primer u praksi, a o dokazima mozes samo da mastash.

Ne postoje nikakve dushe, nikakvi duhovi, nikakva duhovna energija. Mozda bi bilo lepo da postoji, ali ovaj univerzum je nema. Nikada nije otkrivena, i sve sto je do sada otkriveno je prezentovano na mnogim web stranicama koje se bave naukom. Ko je lenj, nek ne chita.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Tvoji saibabe hrishne su imali 2000 godina pre nove ere i jos skoro 1900 godina posle nove ere da pronadju ono sto je nauka uradila za samo 100 godina. Tako da nemoj da mi pricash bajke, ostavi za laku noc svojoj deci.


mooooooooram da napomenem da je pre nove ere bilo jedva 600 godina. Indija debelo zaostaje za bliskim istokom. I kina debelo zaostaje a ima tih 2000 godina.


a sta je bliski istok izmislio za sve to vreme? astrologiju i monoteizam. svaka cast!
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
što je stalno nazivaš ''finom'',šta ti to znači fina energija,da je vaspitana,nasuprot nekoj nefinoj,gruboj,svadjalačkoj energiji il šta?

Da, fina, kulturna, pristojna  Smile.
Sva energija ima neku frekvenciju. Recimo da materijalna ide do određene frekvencije, a duhovna je iznad te frekvencije. Materijalna služi za izgradnju grubih, materijalnih svjetova, grube strukture, a fina za duhovni svijet, fine stukture. Neznam za sada o kojim frekvencijama se radi, pa ako ti doznaš, javi.
pa ako ne znaš šta onda lupaš i blebećeš više  Smile
baš si ti fina energija i frekvencija -.-
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Ono sto se desava sa ljudima van nauke koji pokusavaju da lakovernima prodaju svoje mambo-dzambo budalastine je tuzno. Kojekavi Dipaci Chopre i ostale bitange koriste neke floskule koje samo zvuce naucno. Cesto se koriste naucni termini koji se prevode na nivo dostupan nekom prodavcu polovnih rakija na pijaci.

Ovaj prica o frekvenicijama. Cuo negde teoriju struna, procitao par recenica i odma sad imamo duhovne energije koje osciliraju, mosh misliti, na duhovnim frekvenicajama. Jos samo nam fali neki priuceni radiolog da napravio radio da te frekcencije "fata" na svojoj napravi.

« Poslednja izmena: 16. Sep 2018, 21:54:36 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ah, nauka je elitisticki nastrojena. kmetovi to ne vole
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
ah, nauka je elitisticki nastrojena. kmetovi to ne vole

Je, zbilja je nauka ELITA samo što POJMA NEMA kako je bilo što od našega svijeta nastalo!  Smile

Zaista se ima čime hvaliti.

Najviše svojim NEZNANJEM!

O postanku svijeta govorim da ne bude zabune.

O tehnologiji i ostalim malim lokalniom stvarima ne govorimo ovdje na ovoj temi, postanak svega je bit ove teme, samo usput napomijem, jelte,  a o postanku nauka ama baš ništa ne zna, haha, a što ću joj ja, nisam ja za to kriv, nego nauka koje se NE ŽELI baviti pravom metafizikom, pa bi neke stvari već i sama otkrila, zares!  Smile


Citat
To je ono šta sam prije govorio da je moderna znanost krenula iz krivog smjera, umjesto iz ovog. Sada kad su došli do dualne prirode čestica, same osnove materije, trebaju unesti u ustraživanja duhovnu, višu energiju, koja je stvarni uzrok, pokretač stvaranja materije, i onda će postati jasnije sve oko principa i načina stvaranja. Upravo je to ono šta sam govorio da je današnja, izdvojena znanost, neraskidivo vezana za metafiziku, njezin sastavni dio.

Covece, nadam se da si razumniji od onog tupsona Teodora.

Vrtish se u krug.

Tvoji saibabe hrishne su imali 2000 godina pre nove ere i jos skoro 1900 godina posle nove ere da pronadju ono sto je nauka uradila za samo 100 godina. Tako da nemoj da mi pricash bajke, ostavi za laku noc svojoj deci.

Nisi izneo ni jedan jedini primer u praksi, a o dokazima mozes samo da mastash.

Ne postoje nikakve dushe, nikakvi duhovi, nikakva duhovna energija. Mozda bi bilo lepo da postoji, ali ovaj univerzum je nema. Nikada nije otkrivena, i sve sto je do sada otkriveno je prezentovano na mnogim web stranicama koje se bave naukom. Ko je lenj, nek ne chita.



Ti si na ovoj temi najveći tupson, i najveća ovca, ozbiljno.

Em blage veze nemaš o postanku svijeta, a vjeruješ nauci koja priča svoje BAJKE o tome ničim dokazane, em nisi ni pročitao Bibliju, a drugima bi pametovao.  Smile

Ajde ti lijepo na temu "kako su ljudi od majmuna nastali", to je tvoj najveći kapacitet, i sretno ti bilo, dapače!  Smile


I tako kako blusonik razmišlja samo mala djeca razmišljaju, nauka NIJE ništa detektirala od duhovnoga svijeta pa valjda onda to i ne postoji!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

A nauka NE MOŽE ni do kraja mikrosvijeta doći a kamoli do kraja svemira, da VIDI što sve tamo ima, e da.

Pametnome dosta!  Smile



potencijana energija jabuje koja visi na grani u odnosu na tlo ima frekvenciju?

Je li bi se ti začudio kada bi vidio u živo "kako jabuka koja je na dnu se sama diže i dolazi do grane od koje je pala i STOPI se s njome", je li?

Valjda bi zinuo od čuda i ne bi vjerovao što vidiš vlastitim očima, garant.  Smile

E pa brajo, to je i te kako MOGUĆE, i ne samo to, nema toga što Vansvemirska Inteligencija (Jahve iz Biblije), ne bi mogla učiniti sa svim silama našega materijalnoga svijeta.

Jer svi zakoni kao i sama materija je ILUZIJA, daleko starije Inteligencije od nas ljudi.

Sada si zbroji dva i dva, i probaj shvatiti ZAŠTO su čuda i te kako MOGUĆA, pa še kak!  Smile
« Poslednja izmena: 16. Sep 2018, 22:44:56 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Dawkins:

"How do we justify, as it were, that science would give us the truth? It works. Planes fly, cars drive, computers compute. If you base medicine on science, you cure people; if you base the design of planes on science, they fly; if you base the design of rockets on science, they reach the moon. It works … bitches."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 407 408 410 411 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:11:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.