Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:57:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 335 336 338 339 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1278375 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Što bi ljudi napravili da ZNAJU da su nas ljude napravila neka daleko starija i naprednija Vanzemaljska bića?

Dakako da im život više ne bi bio isti.

MORALI bi se pitati ZAŠTO su ih ta bića napravila, je li tako?

Pa polako se počnite to pitati, jer ja ZNAM da je upavo to jedina istina o našem postanku.

A KAKO su ta Vanzemaljska bića nastala, dakako možete JEDINO saznati kada objavim svoju "teoriju svega", a to će nadam se uskoro biti. Eto, lep pozdrav.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
Ја знам које ме биће направило и уопште није ванземаљско.... Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Ја знам које ме биће направило и уопште није ванземаљско.... Smile

A znaš li TKO JE prvoga čovjeka napravio, jer prvi čovjek NIJE IMAO ni majku ni oca?  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
nikada nije postojao prvi covek
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
nikada nije postojao prvi covek

Istina. A ne postoje ni drugi ljudi. Ovo sve je samo jedan san jedne usnule nulte točke, koja je u stvarnost jedino što postoji i šta će ikad postojati. Ništa u jednom velikom ništa, koje će se probuditi i sna više neće biti  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
nikada nije postojao prvi covek

Je, i netko ga je napravio, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
nikada nije postojao prvi covek

Istina. A ne postoje ni drugi ljudi. Ovo sve je samo jedan san jedne usnule nulte točke, koja je u stvarnost jedino što postoji i šta će ikad postojati. Ništa u jednom velikom ništa, koje će se probuditi i sna više neće biti  Smile.

Nije baš tako.

Ništa i ne postoji osim te Nulte točke, ali U NJOJ nastaju dimenzije prostor-vremena (dakako postoji uzrok za to, pa še kak), kada se stvore uvjeti za to.

Tako su se stvorili uvjeti i za našu dimneziju, pa i za Vansvemirsku Inteligenciju, pa onda za svemir, i konačno i za Zemlju, ali i za PRVOGA ČOVJEKA,, koji NIJE od majmuna nastao, dapače.

Sve to dakako opisujem u svojoj veličanstvenoj "teoriji svega".

Još malo, pa će biti i službeno najavljena i objavljena, pa še kak!  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Još malo, kažeš. Koliko je to "još malo"? Trebalo je bit u 2. mjesecu, pa nije. Sada je već 8., pa nije. Stalno se ta objava pomiće. To "malo" se zapravo pretvorilo u priličan broj godina, a po do sada viđenom, nastavit će se još dobar (neodređen, ili nikada) broj godina. Priča da kada ti "netko" dozvoli je bez veze, i nemoraš ju ponavljat. Nakon toliko godina "uskoro",  vrijeme je i za konkretno, ili nikad. Već si toliko publike izgubio, da je i prekasno. A to sam ti odavno govorio. Ideš u zaborav. Sada si samo predmet izrugivanja.
« Poslednja izmena: 04. Avg 2018, 16:05:51 od zbracun »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Još malo, kažeš. Koliko je to "još malo"? Trebalo je bit u 2. mjesecu, pa nije. Sada je već 8., pa nije. Stalno se ta objava pomiće. To "malo" se zapravo pretvorilo u priličan broj godina, a po do sada viđenom, nastavit će se još dobar (neodređen, ili nikada) broj godina. Priča da kada ti "netko" dozvoli je bez veze, i nemoraš ju ponavljat. Nakon toliko godina "uskoro",  vrijeme je i za konkretno, ili nikad. Već si toliko publike izgubio, da je i prekasno. A to sam ti odavno govorio. Ideš u zaborav. Sada si samo predmet izrugivanja.

Ajde ne paniči, JA ODLUČUJEM kada ću je službeno objaviti, a ako sam OBEĆAO da će to biti ove godine onda će tako i biti, i kaj je sada tu problem?

A za publiku NE BRINI.

Nema ne samo čovjeka na Zemlji nego ni bilo kojega Vanzemaljca u cijelom svemiru koji ne bi htio ČUTI pravu istinu o postanku svih nas.

Kontaš?

Jer to je NAJVEĆA TAJNA cijeloga musltisvemira. To se ISPLATI čekati, pa še kak!  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Malo si doista RAZMISLITE, što bi za cijelo čovječanstvo ZNAČILO, da zbilja postoje DALEKO STARIJA I NAPREDNIJA bića od nas ljudi.  Smile

Što ta bića SVE ZNAJU, a o čemu mi ljudi POJMA NEMAMO, jelte?

Evo, recimo, KAKO napraviti svemir, materiju, cijeli materijalni svijet, neverjetno!

Naravno da su onda ONI, Bog za nas ljude, e da.

Upravo o tome govori i sama Biblija, jer Jahve NIJE jednina, nego MNOŽINA, pa še kak. A da li su ta bića SPOSOBNA napraviti materijalna bića, DOKAZ imamo upravo ovdje na Zemlji.  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 335 336 338 339 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:57:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.