Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:33:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 771 772 774 775 ... 2457
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1287727 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Čovjek svojim očima vidi ODMAH i Sunce i objekt, fotoaparat pa to slikneTEK kada svjetlost dođe do njega, znači za oko 8 minuta, i kaj ti tu nije jasno, jel?

 Smile

Pa mentolu uzmi jebeni fotoaparat i slikaj. Znas da koristis fotoaparat? Uzmi slikaj nebo, jebes sunce, slikaj nocu nebo i zvezde pa pogledaj u nebo. Ako se slika razlikuje onda si u pravu ako ne onda nisi. Je l to toliko tesko?

Znas ti koliko je osam minuta kad je sunce na horizontu? Razlika izmedji noci i dana bezmalo. Uzmi slikaj pa uporedi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
tautologija je osnova analize...

Citat
Čovjek svojim očima vidi ODMAH i Sunce i objekt, fotoaparat pa to slikneTEK kada svjetlost dođe do njega, znači za oko 8 minuta, i kaj ti tu nije jasno, jel?

 Smile

Pa mentolu uzmi jebeni fotoaparat i slikaj. Znas da koristis fotoaparat? Uzmi slikaj nebo, jebes sunce, slikaj nocu nebo i zvezde pa pogledaj u nebo. Ako se slika razlikuje onda si u pravu ako ne onda nisi. Je l to toliko tesko?

Znas ti koliko je osam minuta kad je sunce na horizontu? Razlika izmedji noci i dana bezmalo. Uzmi slikaj pa uporedi.



zanimljivo ako je to sto mi vidimo sada staro hiljade ili milione godina....

tipa svetlost ide prema nama...pa za racun rastojanja mi zapravo vidimo proslost...

kako to da se to odnosi na sve strane univerzuma...

odnosno to sada je negde juce a negde sutra...

cemu onda prica o vremenu...




ima tu masa pitanja koja proizilaze iz prosto toga sto je nauka prolupetala...

« Poslednja izmena: 15. Feb 2020, 22:08:11 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Teodore resavao sam taj zadatak na fakultetu. To se ne radi korak po korak
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Citat
Čovjek svojim očima vidi ODMAH i Sunce i objekt, fotoaparat pa to slikneTEK kada svjetlost dođe do njega, znači za oko 8 minuta, i kaj ti tu nije jasno, jel?

 Smile

Pa mentolu uzmi jebeni fotoaparat i slikaj. Znas da koristis fotoaparat? Uzmi slikaj nebo, jebes sunce, slikaj nocu nebo i zvezde pa pogledaj u nebo. Ako se slika razlikuje onda si u pravu ako ne onda nisi. Je l to toliko tesko?

Znas ti koliko je osam minuta kad je sunce na horizontu? Razlika izmedji noci i dana bezmalo. Uzmi slikaj pa uporedi.



Nemoj tehniku uspoređivati sa živim bićima, ispasti ćeš jako glup, samo prijateljski savjet, eto.

Zapamti, nitko NE MOŽE vidjeti ni prošlost ni budućnost, isto kao što nitko ne može PROŽIVJETI ni prošlost ni budućnost već samo ono što je SADA, jesi shvatio?

Znači SVE što postoji postoji SADA, ne postoji ni u prošlosti a ni u budućnosti, prošlost je PROŠLA. a budućnost JOŠ nije došla, ali hoće, a postoji samo SADAŠNJOST, i to je to, garant!


Teodore resavao sam taj zadatak na fakultetu. To se ne radi korak po korak

Haha, a jesu te nasamarili, jelte, rekli su da NE TREBA korak po korak, a to je zato što NE ZNAJU, eto, pa su SMUČKALI sve i svašta, beskonačno učinili konačnim i ponudili ti to kao rješenje, ma JOK brale, zajebali su te, i to debelo.

Nauka MORA biti sposobna CIJELU radnju i opisati i objasniti ak to ne može onda je obično sranje a ne prava nauka, e da.

A sada ti idi sam PROBAJ dobiti KADA će Ahil prestići kornjaču, sam si zadaj parametre koje želiš, ja ti garantiram da to NIKADA nećeš dobiti, a ti sada budi lijen pa to nemoj sam provjeriti, budi i dalje poslušan i slijepa ovca nauke, ak te istina o nečemu ne zanima onda uživaj u tim lažima, samo svaka laž ima kratke noge, prije ili kasnije se to i dokaže, tako je i s tim Zenonovim pradadoksom, garant!




tautologija je osnova analize...

Citat
Čovjek svojim očima vidi ODMAH i Sunce i objekt, fotoaparat pa to slikneTEK kada svjetlost dođe do njega, znači za oko 8 minuta, i kaj ti tu nije jasno, jel?

 Smile

Pa mentolu uzmi jebeni fotoaparat i slikaj. Znas da koristis fotoaparat? Uzmi slikaj nebo, jebes sunce, slikaj nocu nebo i zvezde pa pogledaj u nebo. Ako se slika razlikuje onda si u pravu ako ne onda nisi. Je l to toliko tesko?

Znas ti koliko je osam minuta kad je sunce na horizontu? Razlika izmedji noci i dana bezmalo. Uzmi slikaj pa uporedi.



zanimljivo ako je to sto mi vidimo sada staro hiljade ili milione godina....

tipa svetlost ide prema nama...pa za racun rastojanja mi zapravo vidimo proslost...

kako to da se to odnosi na sve strane univerzuma...

odnosno to sada je negde juce a negde sutra...

cemu onda prica o vremenu...




ima tu masa pitanja koja proizilaze iz prosto toga sto je nauka prolupetala...



Daj molim te, KAKO da vidiš nešto što je bilo prije recimo milijun godina kada to nešto više ne postoji, u to samo mogu glupani vjerovati i oni koji NISU sposobni svojim umom i logički i razumno zaključivati, zares preveč žalobno za nauku, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 15. Feb 2020, 22:45:13 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Nemoj tehniku uspoređivati sa živim bićima, ispasti ćeš jako glup, samo prijateljski savjet, eto.

Zapamti, nitko NE MOŽE vidjeti ni prošlost ni budućnost, isto kao što nitko ne može PROŽIVJETI ni prošlost ni budućnost već samo ono što je SADA, jesi shvatio?

Znači SVE što postoji postoji SADA, ne postoji ni u prošlosti a ni u budućnosti, prošlost je PROŠLA. a budućnost JOŠ nije došla, ali hoće, a postoji samo SADAŠNJOST, i to je to, garant!

Pa ti si izabran od Jahvea pa si ispao glup petnaest miliona puta, cemu frka ako ja ja ispadnem jednom?

Si jebeno fotografisao, uporedio?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Citat
Nemoj tehniku uspoređivati sa živim bićima, ispasti ćeš jako glup, samo prijateljski savjet, eto.

Zapamti, nitko NE MOŽE vidjeti ni prošlost ni budućnost, isto kao što nitko ne može PROŽIVJETI ni prošlost ni budućnost već samo ono što je SADA, jesi shvatio?

Znači SVE što postoji postoji SADA, ne postoji ni u prošlosti a ni u budućnosti, prošlost je PROŠLA. a budućnost JOŠ nije došla, ali hoće, a postoji samo SADAŠNJOST, i to je to, garant!

Pa ti si izabran od Jahvea pa si ispao glup petnaest miliona puta, cemu frka ako ja ja ispadnem jednom?

Si jebeno fotografisao, uporedio?

Jel ti shvaćaš da prošlost NE MOŽEŠ vidjeti jer više NE POSTOJI, dopire to do tvog centra u mozgu?

Samo pitam.

Kako da vidiš nešto što NE POSTOJI?

I ti u takve GLUPOSTI vjeruješ i još se smatraš pametnim, o nebo opri se!


Čovjek mora UČITI metafiziku, ali ak se vidi u kakve sve gluposti i pizdarije neki vjeruju zbilja se mora sumnjati da će takvi za svoga života bilo što od metafizike shvatiti, ali pošto ima nekih koji to mogu i hoće, vraćamo se na metafizička pitanja, e da.

"Koga Bog još nije vidio?"

E da!  Smile
« Poslednja izmena: 15. Feb 2020, 22:53:26 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Doci cu tamo u tu tvoju vukojebinu i prebicu te budes li nastavio sa tim sranjima Smile

Pitam te lepo, je l si fotografisao i potvrdio tvoju tvdnju?
« Poslednja izmena: 15. Feb 2020, 22:52:06 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Doci cu tamo u tu tvoju vukojebinu i prebicu te budes li nastavio sa tim sranjima Smile

Pitam te lepo, je l si fotografisao i potvrdio tvoju tvdnju?

Tehnikom  možeš raditi što hoćeš, to još ne znaš, jel, osobito neka daleko starija i NAPREDNIJA vrsta od nas ljudi, time je sve rečeno, razumio ti to ili ne tvoj problem, a čak ni ta bića, sami Bogovi NE MOGU vidjeti ni prošlost ni budućnost iako su BILIJUNIMA godina stariji od nas, kraj priče.

S aparatima se može MANIPULIRATI kak tko hoće, ak zna dakako, zato i TVRDIM da NIJE isto neki aparat i živo biće, jer živo biće ne možeš prisiliti da vidi nešto što NE POSTOJI.

Tako je to, e da!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Izadji i fotografisi zvezdano nebo i pogledaj da li se razlikuje. Smile Cekam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Izadji i fotografisi zvezdano nebo i pogledaj da li se razlikuje. Smile Cekam

No, i ŠTO ćeš vidjeti i ti i aparat, jel?

Eto sliknem zvjezdano nebo s mobitelom, i sigurno neće na mobitelu biti nešto što SADA ne postoji, nego je postojalo PRIJE, za Boga miloga, uopće ne shvaćaš BIT o čemu pričamo.

Znači gledamo kako SADA stvari stoje a ne prije tko zna koliko milijuna godina, koja glupost.

Isto i mobitel to bilježi, ne može ono što ne postoji,

Druga je stvar kada s mobitelom ili recimo teleskopom slikamo nešto što NIJE u vidokrugu naših očiju, e tamo KASNI slika, recimo slike s Mjeseca, i slično, sve jasno, ali kako kome, e da!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 771 772 774 775 ... 2457
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:33:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.