Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:33:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 666 667 669 670 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1283995 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Pustimo vjernike u evoluciju da se muče s dječjim pitalicama, jednom će saznati točan odgovor, ovdje je tema METAFIZIKA, i pitanja u tom pogledu.

Dakle jako važno pitanje:

"Ako beskonačnost podijelimo sa beskonačno mnogo, da li se dobije nešto beskonačno ili pak nešto konačno?"

Pitanje je sad, e da!

Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2020, 22:44:58 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Citat
Pa i moja "teorija svega", je nadasve logična i biti će potkrepljena matematičkim dokazima, i crtežima, dakako!

Nije logicna ni malo.

Sto se tice matematike, videli li smo tvoja dostignuca na nivou 3. razreda osnovne skole.

Tako da, bolje bi ti bilo da se bavish uzgojem krompira ili sl.

Nemoj ti o logici, da je imaš ne bi vjerovao još uvijek da si od majmuna nastao, i to BEZ DOKAZA!

A što se matematike tiče, UVESTI ću NOVU matematiku, tako da svi nauče KAKO da računaju sa beskonačnim veličinama, e da.


Evolucija se dogodila i još uvek traje i to je činjenica. Evolucija se bavi razvojem živih bića. Postoje hiljade dokaza za to, ali čoveku sa 3 razreda osnovne škole, DNK lanci deluju kao haribo bombone pa im je nemoguće da shvate sve to.

Dakle još jedan non-sens tvoje idiotske teorije je da ćeš uvesti novu matematiku kojom ćeš dokazati svoju teoriju. Ali ta tvoja matematika je idiotska i nema temelja na već utvđenim matematičkim pravilima i logici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Citat
Pa i moja "teorija svega", je nadasve logična i biti će potkrepljena matematičkim dokazima, i crtežima, dakako!

Nije logicna ni malo.

Sto se tice matematike, videli li smo tvoja dostignuca na nivou 3. razreda osnovne skole.

Tako da, bolje bi ti bilo da se bavish uzgojem krompira ili sl.

Nemoj ti o logici, da je imaš ne bi vjerovao još uvijek da si od majmuna nastao, i to BEZ DOKAZA!

A što se matematike tiče, UVESTI ću NOVU matematiku, tako da svi nauče KAKO da računaju sa beskonačnim veličinama, e da.


Evolucija se dogodila i još uvek traje i to je činjenica. Evolucija se bavi razvojem živih bića. Postoje hiljade dokaza za to, ali čoveku sa 3 razreda osnovne škole, DNK lanci deluju kao haribo bombone pa im je nemoguće da shvate sve to.

Dakle još jedan non-sens tvoje idiotske teorije je da ćeš uvesti novu matematiku kojom ćeš dokazati svoju teoriju. Ali ta tvoja matematika je idiotska i nema temelja na već utvđenim matematičkim pravilima i logici.

NEMA nikakve evolucije, da smo na to čekali ne bi NIKADA postojali na ovoj planeti, život dugujemo Bogovima, to je činjenica, a za to ćete USKORO dobiti i previše dokaza, haha, pa še kak!

A o matematici nemoj, radije pomogni svom bratu vjerniku u evoluciju da izračuna "Koliko je trećina i po od sto?", jer mu to nikako ne ide.

Dječja pitalica a i to je PRETEŠKO za vjernike u evoluciju, neverjetno!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Citat
NEMA nikakve evolucije, da smo na to čekali ne bi NIKADA postojali na ovoj planeti, život dugujemo Bogovima, to je činjenica

Ne postoje nikakvi bogovi. Već ti je na 50 načina predstavljeno zašto je to tako. Premotaj celu temu pa ćeš sam naći, nemam nameru da se ponavljam. Ionako ti ne možeš da upamtiš ko je šta rekao, a posebno što ne umeš da iskopiraš nečiji pseudomim umesto opisa.

Citat
radije pomogni svom bratu vjerniku u evoluciju da izračuna "Koliko je trećina i po od sto?",

Pre 100 stana ti je odgovoreno na ovo pitanje.

Koja je tvoja svrha gubljenja vremena na ovom forumu, kad ne možeš da zapamtiš šta su ljudi pisali, plus nisi u stanju da pratiš tok diskusije i da pošteno odgovaraš na postavljena pitanja i da daješ replike na nečije obzervacije?


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
50
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Dobra je forma pitanja, ali SAMO pametni od prve to razumiju, samo kažem!
Nije dobra jer možeš da daš više odgovora, koga briga šta se tebi svidja!?
Pametni su sposobni da nadju više odgovora kad žele da zavitlavaju glupe ljude.
Ti nisi pametan, pa to ne možeš da razumeš (kao što i predvidja moja Teorija Teodora).

I evolucija TVRDI da se čovjek razvio od majmuna a to NEMA VEZE sa pravom istinom o našem porijeklu.  Smile
Ne tvrdi...tvoje znanje o tome je na nivou novinskog članka.

Isus Krist:
"Načinimo čovjeka, KAO ŠTO SMO MI, da bude gospodar na Zemlji", knjiga Postanka!  Smile
Isus nije taj koji to govori, to je hrišćanska zabluda.

Tupavi, samo je JEDAN točan odgovor na pitanje "Koliko je trećina i po od sto", ak si ti preglup za to, to je SAMO tvoj problem, što radiš na ovoj temi, jel?  Smile

poštovani teodore, zovem se stevan sindjelić i već neko vreme pratim Vaša dubokoumna izlaganja na raznim balkanskim forumima,malo je reći da sam oduševljen vašom očiglednom inteligencijom i pronicljivošću (npr vi ste jedni od retkih ljudi koji nisu naseli na budalaštine da je sai baba prevarant,svaka vam čast na tome! i tu se vidi vaš genij!)  i načuo sam da tražite sponzora za vaša predavanja (koja će se sigurno održati kad-tad), e pa-javljam se na dužnost! dali vam odgovara početna cena od 2000 kuna (noćna tarifa) a posle ćemo se još dogovoriti? pozdrav!


Poštovana neznalice, ništa ne postoji u umu osim kod onih koji POJMA nemaju što je um, kako nastaje i kako funkcionira, lep pozdrav!  Smile
poštovani teodore božidare franciću zbog čega me vredjate?! plašim se da ste me pomešali s nekim, ja samo želim da budem vaš sponzor..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Citat: Tupavi Teodor
NEMA nikakve evolucije, da smo na to čekali ne bi NIKADA postojali na ovoj planeti, život dugujemo Bogovima, to je činjenica
Činjenjenica da ti nemaš pojma o evoluciji.


Citat: Tupavi Teodor
radije pomogni svom bratu vjerniku u evoluciju da izračuna "Koliko je trećina i po od sto?"
Činjenica je i da ne razumeš značenje reči i rečenica...trećina i po od sto nije nužno isto kao i jedna i po trećina od sto.


Citat: sharpSoniq
Koja je tvoja svrha gubljenja vremena na ovom forumu, kad ne možeš da zapamtiš šta su ljudi pisali, plus nisi u stanju da pratiš tok diskusije i da pošteno odgovaraš na postavljena pitanja i da daješ replike na nečije obzervacije?
Verovatno su ga Bogovi poslali da nam kažu:
Budite zahvalni na tome što imate, mogli ste da budete moroni kao Tupavi Teodor.
Kao bonus, možete da ga turirate.  Smile


« Poslednja izmena: 22. Jan 2020, 07:09:11 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
50

To objasni svom tupavom bratu vjerniku u evoluciju ne meni, ja to znam!  Smile

Citat
NEMA nikakve evolucije, da smo na to čekali ne bi NIKADA postojali na ovoj planeti, život dugujemo Bogovima, to je činjenica

Ne postoje nikakvi bogovi. Već ti je na 50 načina predstavljeno zašto je to tako. Premotaj celu temu pa ćeš sam naći, nemam nameru da se ponavljam. Ionako ti ne možeš da upamtiš ko je šta rekao, a posebno što ne umeš da iskopiraš nečiji pseudomim umesto opisa.

Citat
radije pomogni svom bratu vjerniku u evoluciju da izračuna "Koliko je trećina i po od sto?",

Pre 100 stana ti je odgovoreno na ovo pitanje.

Koja je tvoja svrha gubljenja vremena na ovom forumu, kad ne možeš da zapamtiš šta su ljudi pisali, plus nisi u stanju da pratiš tok diskusije i da pošteno odgovaraš na postavljena pitanja i da daješ replike na nečije obzervacije?




Daj se ne glupiraj, KOJE ti to dokaze imaš da su Bogovi izmišljeni, jel, isto kao i za evoluciju i Veliki prasak, NULA BODOVA, ajde opameti se već jednom i shvati da POJMA NEMAŠ kako je bilo što nastalo, i da si VJERNIK isto kao i svaki drugi u bilo kojoj religiji.

Niti ima bilo koja religija DOKAZE za svoje tvrdnje, niti to ima moderna nauka, dajte si ruke, JEDNAKI ste u svojoj fanatičnoj vjeri.

Ak ipak želiš ZNATI istinu, morati ćeš se ODREĆI gluposti u koje vjeruješ inače to nikada nećeš znati, tvoj izbor, e da!  Smile

Citat: Tupavi Teodor
NEMA nikakve evolucije, da smo na to čekali ne bi NIKADA postojali na ovoj planeti, život dugujemo Bogovima, to je činjenica
Činjenjenica da ti nemaš pojma o evoluciji.


Citat: Tupavi Teodor
radije pomogni svom bratu vjerniku u evoluciju da izračuna "Koliko je trećina i po od sto?"
Činjenica je i da ne razumeš značenje reči i rečenica...trećina i po od sto nije nužno isto kao i jedna i po trećina od sto.


Citat: sharpSoniq
Koja je tvoja svrha gubljenja vremena na ovom forumu, kad ne možeš da zapamtiš šta su ljudi pisali, plus nisi u stanju da pratiš tok diskusije i da pošteno odgovaraš na postavljena pitanja i da daješ replike na nečije obzervacije?
Verovatno su ga Bogovi poslali da nam kažu:
Budite zahvalni na tome što imate, mogli ste da budete moroni kao Tupavi Teodor.
Kao bonus, možete da ga turirate.  Smile




Ne idu tebi ni obične logične pitalice, a što se tiče evolucije ti nemaš pojma da ona baš na ništa ne odgovara, samo OPISUJE tko je prije bio a tko poslije, što može i najstarija baba u selu napraviti, haha, male koristi od toga, garant.

Kada će evolucija ZNATI objasniti kako je doslovno nastala od početka BILO KOJA VRSTA onda se može ozbiljno uzeti u obzir, na žalost evolucija o tome pojma nema, pametnome dosta.

Ah, zaboravio sam da neki tu ne spadaju,"mea culpa"!  Smile


Smile Smile Smile

Vidiš kako neki koji su jako glupi misle da su jako pametni, zares žalobno, znam da ima ovdje na ovoj temi i pametnih koji ovo čitaju ali se ne žele s budalama svađati, to im je pametno, pa še kak.

Ali ja to moram raditi, jer rečeno mi je da i budale MORAJU čuti istinu.

A sada, koliko hoće ili neće razumjeti nije moja briga, e da.

Mnogi bi htjeli NA SILU dokazati da je Isus Krist izmišljen, ali ne ide im posao, koliko god se trudili nema rezultata, jer On je danas najslavnija osoba ikada na Zemlji, ne samo što ima najviše vjernika, već se tu radi i o osobnoj povezanosti, koje mogu shvatiti samo vjernici, drugima to nije dano.

Ono što je On govorio NIJE se usudio nitko govoriti u ljudskoj povijesti, zato i ima toliko onih koji su SVE u životu ostavili i prihvatitli Ga kao jedinog Mesiju, i jasno da s nestrplejnjem očekuju Njegov drugi dolazak u slavi kakvu Zemlja još nije vidjela, a taj dan NIJE daleko, dapače. Živjeli!  Smile



« Poslednja izmena: 22. Jan 2020, 11:05:57 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 666 667 669 670 ... 2456
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:33:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.