Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:20:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 415 416 418 419 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268467 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Jel ti stvarno mislis da mozes sa svojim ogranicenim IQ da mi prodajes tvoje lupetanje.

Odakle ti bre informacije o Isusu, Jahveu, o stvaranju suncevog sistema i ostalih lupetanja iz biblije?

Sigurno nisi ti licno smislio te junake iz bajki pa onda "slucajno" nasao u bibliji njihova imena.

Dakle ili si lud pa lazes samog sebe ili si mega prevarant, doduse ogranicenog mentalnog kapaciteta.

Inace nasi preci su ribe pre majmuna ako te neko pita, da ne ispadnes glup i neobrazovan. Zapamti ovo!

A ŠTO je prije riba bilo, ak te netko pita da znaš, je li?  Smile






Eto, ovo bi ti trebalo sve reći. Ništa nije besmisleno. Ako su mudraci došli do neke ganice, šta sam već govorio, o čemu nemaju pojma jer imaju ograničena razmišljanja i intelekt, onda je dalje za njih besmisleno i nepostojeće. U biti, svaka daljnja rasprava  je besmislena, pošto ljudska ograničenost (kod skoro svih) ne dozvoljava daljni napredak.
Da bi imalo smisla raspravljati, kako sam prije rekao, nauka će morati preći tu grannicu, pošto ti i skoro svi drugi niste u stanju vidjeti nešto više od onog šta vam ti mudraci serviraju. Do tada ili proširi svoje vidike, ili ćeš i dalje samo pratiti te "mudrace". Već sam više puta rekao, skoro svi misle tuđim, a ne svojim mozgom,  pa od njih nema vajde. Ne koristi tuđi, nego svoj mozak, ako ti već nije bespovratno zatupljen.

nemoguce je misliti o svemu. zato koristimo tudje misli i tudja postignuca. dacu bolji primer od tebe sa lebom. ne znam da objasnim kako radi televizor ili frizider. ne moram da znam da bi ih koristio.
mislim o onome o cemu moram ili sto odaberem. to ti se zove podela rada.

izjava jednog cenjenog ucenjaka da znalci kao on nisu divovi nego patuljci koji stoje na ledjima divova, potice iz dvanaestog veka.

ti kad kazes -misli svojom glavom- smatras da treba da odbacimo stavove nekih od velikana naseg vremena i da krenemo u licno istrazivanje. oooo ne. utabane staze su sigurne a na krajevima staza su vec "mudraci" kako ih zoves i gledaju u mrak pousavajuci da shvate sta je tamo. i ja treba da smatram da sam sposobniji od njih, kolektiva obucenih profesionalaca? pffffff

Ne, uopće to ne mislim. Mislim da treba sve stavove preispitati, pa odbaciti ono šta ti tvoj um kaže, a prihvatiti ostalo (ili obrnuto, svejedno). Kažeš obučeni profesionalci. Ja vjerujem isključivo u ljudsku pamet, a ne završene škole, koje i onako naučavaju dosta pogrešnih stvari koje su ušle u knjige. 99% ljudi bezpogovorno prihvaća sve rečeno sa viših instanci, koliko god to glupo bilo. U biti, na to ih se i navodi kroz školovanje, da ne razmišljaju svojom glavom, nego da ih vodi ono šta su im drugi, "autoriteti", rekli.
Moraš shvatiti da smo svi rođeni jednaki, a kasnije smo završili drugačiji. Često puta i čistač ulica bude pametniji od visokoškolovanog naučenjaka, koji je na pitajboga koji način završio škole i došao do tog radnog mjesta. Nemoj precjenjivati njihovu pamet, možda si i ti pametniji od većine njih. Zato još jednom kažem: misli svojom, a ne tuđom glavom. Sve šta čuješ, pročitaš, preispitaj, ne uzimaj zdravo za gotovo.
cekaj da ponovim: podela rada!
ja nit sam sposoban nit imam vremena da sve promislim svojom glavom.
bez autoriteta ne bi bilo civilizacije.
autoriteti preispituju autoritete a ne ja choban.

o ponecemu, jelte i mogu da razmisljam ali nije mi do sale da tumacim kvantnu fiziku.

vise od pola zivota igram kosarku, ali da mi se pojavi grejac klupe iz borca iz cacka, poslusao bih njegov savet

Na razmišljaš dobro, dapače.

Može tebi recimo neki sportaš dati neki dobar savjet jer više ZNA recimo o košarci nego ti.

ALI!

Kvantni fizičar NE MOŽE ti dati ono što ni on sam ne zna recimo, KAKO je naš svijet nastao, kontaš?

Zato IMAŠ PRAVO se i sam pitati neke stvari i do njih doći, jedino ak si lijen, onda sve ovo zaboravi, se razme!  Smile



Svemir, naš Sunčev sustav, kao i Zemlju, napravila je Vansvemirska Inteligencija, u Bibliji se naziva Jahve.

NEMA drugoga načina da sve to postoji, garant.

Ak ima, vrijeme je da to onda netko i iznese.

Dakako da ja i ta Sila NASTALA, ne postoji oduvijek, ali o tom u detalje samo na predavanjima.

Ja sam siguran da će velika većina ljudi koji će biti prisutni na prvom predavanju, odbaciti religijske i naučne DOGME i bajke i shvatiti da je to jedina ISTINA o svima nama. Lep pozdrav   Smile
« Poslednja izmena: 22. Sep 2018, 07:31:49 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Ne lupaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kvantnog fizicara ne bih ni pitao kako je svet nastao
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Kvantnog fizicara ne bih ni pitao kako je svet nastao

Slažem se, jer to nijedan ne zna.

Niti kako uopće bilo što postoji, a još manje KAKO je bilo što nastalo.

A ove igre s česticama može svatko protumačiti, ak ima rezultate eksperimenata dakako, samo to NEĆE pomoći odgonetki zagonetke kako je sve nastalo, sto posto!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sta je njegovo tzv znanje...

u odnosu na beskonacnost informacije u univerzumu...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Svemir je ko neki velegrad, ima dizajnera kao i vrijeme KADA je započeto s gradnjom, e da!

Dakle POSTOJE inženjeri za zvijezde, planete, komete, asteroide, kao i za živa bića. garant.

Nitko NE ZNA sve, već svatko ima svoje područje u kojemu je stručnjak, baš kao što je to i sa nama ljudima.

I PO TOME, dakle po ORGANIZACIJI POSLA, smo mi ljudi slični svome Stvoritelju,. Bogovima koji su nas napravili.

A Bogovi IMAJU svoga vladara, kralja, najstarijega među Njima, e pa taj kralj USKORO misli doći na Zemlju, da vidimo hoće li tako i biti, haha, samo da se neki ne iznenade previše, osobito oni koji vjeruju u evoluciju, DOLAZAK će im potpuno promijeniti precepciju, pa še kak! Živjeli!  Smile

« Poslednja izmena: 23. Sep 2018, 16:30:23 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Nema sta da dodje posto ne postoji, niti je ikad postojao nikakav Jizus niti Jahve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Nema sta da dodje posto ne postoji, niti je ikad postojao nikakav Jizus niti Jahve.

Postoje i Vanzemaljci i Vansvemirci, pa GDJE ti živiš kada to još ne znaš?

Aha na Zemlji.

Onda nije čudno što nisi o tome ništa čuo,sve jasno, pa še kak!  :-

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 415 416 418 419 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:20:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.