Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:19:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 409 410 412 413 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1268459 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
The highest measured frequencies of EM waves are Gamma-rays and are typically produced from the decay of atomic nuclei. The most powerful sources of gamma-rays (and usually the sources with the shortest wavelength) are caused by astronomical events. Recently there was a very strong gamma-ray burst from Cygnus-A, . It is estimated that the gamma ray burst was the result of the black hole gobbling up something with three times the mass of the Earth.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
The highest measured frequencies of EM waves are Gamma-rays and are typically produced from the decay of atomic nuclei. The most powerful sources of gamma-rays (and usually the sources with the shortest wavelength) are caused by astronomical events. Recently there was a very strong gamma-ray burst from Cygnus-A, . It is estimated that the gamma ray burst was the result of the black hole gobbling up something with three times the mass of the Earth.


IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
jao kolko smaraš sa tim tanjirima i mrvicama mesto ko čovek da diskutuješ samo lupaš bzv i isprazno  Smile
kakav sad zetaherc čoveče ti lupaš  o nekakvim zetahercima i frekvencijama i finim energijama i onda JA nemam zrno mozga  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Inicio ti je dao ono šta si ti sam trebao naći, ako te je zanimalo. Ali ne, tebi je lakše da drugog kritiziraš, umjesto da uložiš malo truda pa pronađeš frekvencije subatomskih čestica i fotona. Ja sam ti dao sve potrebno da shvatiš princip, a ti se praviš grbav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
inace samo da podsetim na zadnje sto je nauka pronasla...

cestice menjaju svoje osobine zavisno od toga dal se nad njima vrsi posmatranje ili ne...

i jos jednom...cestice menjaju svoje osobine zavisno od toga dal se nad njima vrsi posmatranje ili ne...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
što je stalno nazivaš ''finom'',šta ti to znači fina energija,da je vaspitana,nasuprot nekoj nefinoj,gruboj,svadjalačkoj energiji il šta?

Da, fina, kulturna, pristojna  Smile.
Sva energija ima neku frekvenciju. Recimo da materijalna ide do određene frekvencije, a duhovna je iznad te frekvencije. Materijalna služi za izgradnju grubih, materijalnih svjetova, grube strukture, a fina za duhovni svijet, fine stukture. Neznam za sada o kojim frekvencijama se radi, pa ako ti doznaš, javi.

Citat
Inicio ti je dao ono šta si ti sam trebao naći, ako te je zanimalo. Ali ne, tebi je lakše da drugog kritiziraš, umjesto da uložiš malo truda pa pronađeš frekvencije subatomskih čestica i fotona. Ja sam ti dao sve potrebno da shvatiš princip, a ti se praviš grbav

I sad da vidimo kako ces da spojih ova dva posta u smislenu celinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Prvo treba nauku PROZVATI zašto TVRDI nešto BEZ DOKAZA, a onda sve ostale, e da, kao da nauka NE ZNA što je to zaista pravi dokaz, jelte!

Jer nauka MORA govoriti istinu ili to NIJE prava nauka. Dakle ono što ZNA neka na sva zvona zvoni, ali ono što NE ZNA neka to JAVNO jasno i glasno kaže, nitko protiv toga neće imati ništa protiv, dapače.

Tako dugo dok su u nauci prisutne prave DOGME (da ih sve ne nabrajam, dao sam ih dosta na ovoj temi), neće biti  napretka za ona NAJVAŽNIJE stvari za nas ljude, a postanak svijeta svakako je najvažnija stvar koju i te kako MORAMO prije ili kasnije saznati.

Jer SAMO istina o postanku MOŽE nam reći nama ljudima TKO SMO, ZAŠTO SMO NA ZEMLJI I KAMO SVI IDEMO! Nitko drugi, ni religije, a ni nauka sa svojim pretpostavkama ničim dokazanima, e da. Nekima to na ovoj temi nije bistro izgleda, kako mi se čini vrijeme koje DOLAZI će takve doslovno pregaziti, niti malo NEĆE biti spremni za događaje koji će se USKORO na Zemlji dogoditi, zares!

A slijedi nam ne samo globalni susret nas ljudi sa Vanzemaljcima (to nisu samo mali zeleni, ima ih jako puno vrsta, dapače), i UFO objektima, nego i globalni susret sa samom Vansvemirskom Inteligencijom, Prvom Civilizacijom, samim Stvoriteljem svemira i života na Zemlji. Ovo NIJE šala. To će se zbilja dogoditi NAŠOJ GENERACIJI ljudi!  Smile




kosmos je beskonaca...

dokaz je to sto niko ne moze da proveri...

pa posto ne moze ne moze ni da kaze sta nije...

odnosno sve sto jeste zapravo zavisi od toga sto nije...

drugim recima stvara se konsenzus...

eto...

Da bi ZNAO da li svemir ima kraj ili da li mikrosvijet IMA kraj, ne treba ti nauka, jer je ona NESPOSOBNA na ta pitanja odgovoriti, a garant NIKADA niti neće biti sposobna.

Da bi se odgovorilo na ta pitanja TREBA metafizika, dakle UKLJUČITI mozak, um, na NAJVIŠU potenciju, i odgovoriti će doći vrlo brzo. Dakako, TREBA imati razvijen UM za to, a tko to nije razvio do jednog nivoa, NEMA ŠANSE razumjeti samu Tajnu Postanka, zares.

Svaki čovjek MOŽE znati istinu samo treba UČITI, metafiziku.

Tko to želi, može to naučiti već na mom prvom predavanju, a tko to ne želi, može otići i na predavanja kolege abenaza kak je um sve stvorio (istina nema pojma kako, ali bitno je da to TVRDI), ili pak na stručno predavanje kolege blusonika, KAKO smo mi ljudi zbilja od majmuna nastali, da jednom već završimo tu priču, haha, dakle svatko bira predavanja koja ga zanimaju a to zavisi i od kapaciteta uma svakog pojedinca, dakako.

Dakle koga što zanima tamo će i otići, pa da vidimo KOLIKO će tko slušatelja imati, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 17. Sep 2018, 21:37:44 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Hahaha, Teodore, imas prilike da pokazes svima da nisi mentalno zaostao...

Izvadi Jahveov tuki iz guze i Isusov iz usta i odgovori na preprosto pitanje:


Dakle, reci nam sta tacno znaci rec dokaz i daj nam primere iz stvarnog zivota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Prvo treba nauku PROZVATI zašto TVRDI nešto BEZ DOKAZA, a onda sve ostale, e da, kao da nauka NE ZNA što je to zaista pravi dokaz, jelte!

mozes li i mene da upoznas sa tom naukom?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Prvo treba nauku PROZVATI zašto TVRDI nešto BEZ DOKAZA, a onda sve ostale, e da, kao da nauka NE ZNA što je to zaista pravi dokaz, jelte!

mozes li i mene da upoznas sa tom naukom?

FIZIKA!

Eto, ona TVRDI sve u šesnaest mnogo toga BEZ DOKAZA.

S čime da počnemo?

Ajde sa Velikim praskom, može?

ŠTO JE TO I KAKO JE BILO ŠTO IZ TOGA NASTALO. Izvoli, kada već toliko voliš nauku, onda je i BRANI, da te vidim na djelu. Svojim riječima dakako, i nemoj mi muljati, odgovori moraju biti jasni i razumni, jer tako nauka ona prava MORA funkcionirati. Izvoli, nadam se da RAZUMIJEŠ pitanje, seveda!  Smile


inace samo da podsetim na zadnje sto je nauka pronasla...

cestice menjaju svoje osobine zavisno od toga dal se nad njima vrsi posmatranje ili ne...

i jos jednom...cestice menjaju svoje osobine zavisno od toga dal se nad njima vrsi posmatranje ili ne...


Nije to ništa komplicirano za shvatiti, to se Vansvemirska Inteligencija IGRA s česticama, a naučnici na to padaju ko djeca na kompjuterske igrice, uvijek je NOVA još nepoznata igrica u pitanju, haha.

A što ćeš, ljudi se vole igrati, čak i odrasli, pa nisu ni fizičari na to imuni, dapače.

Samo s tim igricama NEĆE nikada saznati pravu istinu o postanku, a jok!  Smile
« Poslednja izmena: 17. Sep 2018, 22:02:28 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 409 410 412 413 ... 2453
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:19:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.