Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:05:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 324 325 327 328 ... 2458
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1288498 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
A ti si ti beshe video?
Jesam, ali nije važno. Nije na meni da nekog uvjeravam u nešto, nego da iznesem šta znam. Tko nema volje, mentalnih sposobnosti, ili mu je stalo samo do toga da kontrira, pa da pokuša doznati o tome i sa drugih strana i izvora, ja mu nemogu pomoći. Bez prave volje nema ni znanja. Ovo nije toliko "teško" kao Teodorovo, da se nebi moglo shvatiti uz malo volje i pameti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Pravilno bi bilo:

Vernike ne mozes da pitash jer veze nemaju sa fizikom i naukom.

Naucnike cesh moci da pitash kad skupe dovoljno fizickih podataka o temi.

------------------------------------------------------------------
Sharlatane i lupetache cu ostaviti za ismevanje.

Citat
Mozak je samo STROJ daleko naprednije inteligencije od nas ljudi, i u njemu NE NASTAJE svijest

Ma bre covece, ne lupaj vise, leba ti.

Jel si video nekog coveka koga je pogodio metak u glavu i razeneo mu pola mozga?

Gde mu svest?

Jesi video one jadne poluidiote sa IQ < 65? Gde je njima svest?

Jesi pricao sa narkomanima i propalim alkoholicarima? Ili si ih bar video na TV-u? Ako ti tvoji sekatashi dozvoljavaju da gledash TV?

Gde je svest kod alkoholicara?

Vidis vama lupetacima je dovoljno samo da pogledate oko sebe i videcete da je to sve sto lupetate toliko daleko od istine ali treba samo neko da vas uputi u sta da gledate i da ukljucite malo logiku i mozak.

-----------------------------------------------------------------------
Vidi kako izgleda kad se sretnu prastari ljudi sa modernim covekom:


« Poslednja izmena: 21. Jun 2018, 11:07:21 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Pravilno bi bilo:

Vernike ne mozes da pitash jer veze nemaju sa fizikom i naukom.

Naucnike cesh moci da pitash kad skupe dovoljno fizickih podataka o temi.

------------------------------------------------------------------
Sharlatane i lupetache cu ostaviti za ismevanje.

Citat
Mozak je samo STROJ daleko naprednije inteligencije od nas ljudi, i u njemu NE NASTAJE svijest

Ma bre covece, ne lupaj vise, leba ti.

Jel si video nekog coveka koga je pogodio metak u glavu i razeneo mu pola mozga?

Gde mu svest?

Jesi video one jadne poluidiote sa IQ < 65? Gde je njima svest?

Jesi pricao sa narkomanima i propalim alkoholicarima? Ili si ih bar video na TV-u? Ako ti tvoji sekatashi dozvoljavaju da gledash TV?

Gde je svest kod alkoholicara?

Vidis vama lupetacima je dovoljno samo da pogledate oko sebe i videcete da je to sve sto lupetate toliko daleko od istine ali treba samo neko da vas uputi u sta da gledate i da ukljucite malo logiku i mozak.

-----------------------------------------------------------------------
Vidi kako izgleda kad se sretnu prastari ljudi sa modernim covekom:



Ajde pročitaj ovo S RAZUMIJEVANJEM, može?

"Svijest nastaje daleko PRIJE od bilo koje materije (to ću objasniti u svojoj teoriji gdje točno i zašto), i PRVO je samo svijest POSTOJALA, i to ne jedna, nego MIRIJADA bića, jesi to shvatio? Dobro.

Kada se izmislila materija, dakle i materijalna tijela, išlo se na to da se stvori jedna NEDJELIVA CJELINA koja će istovremeno sadržavati i svijest i materiju kao JEDNO BIĆE, i u tome je ta Vansvemirska Inteligencija i uspjela napraviti, kada je napravila živa bića na Zemlji, osobito čovjeka.

Dakle sama svijest koja je NEMATERIJALNE PRIRODE, spaja se se nekim tijelom, i to POTPUNO a STROJ koji to sve regulira je MOZAK, kod naše vrste dakako.

Kada se ošteti mozak ili bilo koji organ samoj svijesti se također ODUZIMAJU ta svojstva, jer kako sam rekao cilj je da budu svijest i tijelo JEDNO, pa tako onda to mora i funkcionirati, dapače.

Zato ako se ošteti mozak ili neki drugi organ to IMA utjecaja na samu našu svijest, ali ne zato jer svijest u mozgu nastaje, za Boga miloga, nije to isto!"

Jesi shvatio što od ovoga?

Nisi?

Pa što radiš onda na ovoj temi koja NIJE za one koji razmišljaju kao mala djeca, koja ne mogu ni jednome pitanju do kraja doći, haha, stvarno je tvoj um DALEKO od one prave istine o svima nama, ozbiljno!  Smile




Niko

Kako nitko, pa ja sam PRVI čovjek koji zbilja ZNA istinu o našem postanku, e da.

Ne zanima ne to?

Samo pitam!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2018, 11:15:30 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Rekoh da ti ne verujem
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
Kada se ošteti mozak ili bilo koji organ samoj svijesti se također ODUZIMAJU ta svojstva, jer kako sam rekao cilj je da budu svijest i tijelo JEDNO, pa tako onda to mora i funkcionirati, dapače.

Vidish, kao sto rekoh, tvoja lupetanja su lako demantovanja.

I kad upotrebish malo logike i razuma videcesh i sam da se ne-matrijalni entiteti ne mogu ostetiti mehanickim ili hemijskim dejstvima.

-------------------------------------------------- 2. deo -------------------------------------
Naravno u tvom lupetackom svetu sve je moguce, pa i da leteci debili manipulishu subatomskim cesticama, a da se nisi ni malo zapitao ko manipulishe tim letecim debilima koji su i sami po tebi sacinjeni od istih tih subatomskih cesticama.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
A ti si ti beshe video?
Jesam, ali nije važno. Nije na meni da nekog uvjeravam u nešto, nego da iznesem šta znam. Tko nema volje, mentalnih sposobnosti, ili mu je stalo samo do toga da kontrira, pa da pokuša doznati o tome i sa drugih strana i izvora, ja mu nemogu pomoći. Bez prave volje nema ni znanja. Ovo nije toliko "teško" kao Teodorovo, da se nebi moglo shvatiti uz malo volje i pameti.

1) Pojavljujes se ovde na forumu 1 u dva meseca i ocekujes da mozes da pratish diskusiju.

2) Nisi izneo ni jedan jedini dokaz o onome sto tvrdhis sem nekih generickih recenica koje si pokupio negde od nekih jogija ili ko zna gde.

3) Niko tebi ne kontrira zato sto mu je to zabava nego zato sto tvoje recenice nemaju nikakvog smisla niti su povezane sa realnoscu niti sa naucnim ispitivanjima koja su uradjena do danas.



-- Teodorovo lupetanje nije tesko nego je , ... well lupetanje. Nema tu sta da se razume.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2018, 11:57:01 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Da.. Zbracune, navedi bar tehniku ili drogu koja je potrebna za to misticko iskustvo koje si imao. Neke detalje..

Bluesoniq, misticka iskustva su licna i time nesaopštiva.. Nenaučna.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Dobro, i mnogi LSD narkomani imaju neka cudna iskustva a ako te ne mrzi pogledaj na youtubu:

Kako izgleda jedan dan Shizofrenicara, ti jadni ljudi imaju glasove u glavi, TV im prica nesto, pate od paranoje.

Sta je to "misticno"?

Sem toga ako su ta iskustva licna, kako bilo ko moze da ih proveri, tj, da li moze da se ode u neku naucnu ustanovu i da onda recimo 5000 naucnika uradi nesto pa da dobije ta iskustva?

Naravno da ne. Ali znas sta moze?

Uzmes jedan kamen, bacih ga u vis i gledash kako ce da te klepne u glavu kad padne. I onda 7 milijadi ljudi uradi taj isti eksperiment i gle "cuda" gravitacija radi, bez obzira da li ti u nju verujes ili ne.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Da.. Zbracune, navedi bar tehniku ili drogu koja je potrebna za to misticko iskustvo koje si imao. Neke detalje..

Bluesoniq, misticka iskustva su licna i time nesaopštiva.. Nenaučna.

Joga, odvajanje duha od tijela. Ima i drugih tehnika. Ništa novo, samo je potrebno nešto truda da se dođe do toga. Zato sam prije naglasio da je potrebno osobno to doživjeti, jer je to ulazak u nematerijalno za koje se nemože ništa dokazati materijalnim sredstvima. Apsolutno nitko, tko vjeruje samo u materijalno, nije sposoban shvatiti i prihvatiti nešto materijalno nedokazivo. Treba se prvo otvoriti prema nepoznatom i krenuti u istraživanje tog nepoznatog. Bez toga je glupost negirati nešto. Otvoriti oči i um. Tko neće sam provjeriti, a može, nema nikakva prava kritizirati onoga tko je prošao neko iskustvo. Ako mi netko kaže da kod njega pada kiša, bio bi zadnji idiot ako bi tvrdio da to nije istina, a mogu uz malo truda, ako odem tamo, osobno provjeriti. Koliko god vi pametovali, stvarnu pamet pokazujete posredno.
Kako sam i prije rekao, Teodor govori neke stvari s kojima se slažem i nije ih teško shvatiti ako um nija zatvoren u kavez, a sa nekima se ne slažem, bez obzira šta sam dobro upoznat sa problematikom i fizičkog i duhovnog (nematerijalnog). Bez otvorenog uma je sve blebetanje gluposti, makar dolazilo i od najpoznatijih znanstvenika okrenutih čistoj materiji. I oni su ograničeni samo na polovicu sveukupnog znanja.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2018, 16:58:37 od zbracun »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 324 325 327 328 ... 2458
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:05:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.