Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 17:41:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1278451 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Da, retardirani majmun Teodor ni za beskonacni niz brojeva nije tvrdio da ima kraj.
Samo je tvrdio da postoji najveci i zadnji broj i da je taj zadnji od kojeg nema veceg, neparni broj.
Ali to uopce ne znaci da je u tom broju kraj beskonacnog niza brojeva.
Tako i u svom glupodoksu, ne spominje kraj, ali je postavio zadatak kao da je cesta konacna i ima kraj. 😂
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Deset godina majmunu objasnjavaju da se beskonacnom ne dodaje konacno niti se konacno oduzima od beskonacnog...ali majmun je bas uporan! Majmun tvrdi da je beskonacno najvece sto postoji.
Onda mu ja napisem da tom najvecem  beskonacnom dodam jos 100000 km2.
Tek da shvati kako nema jedino on ekskluzivno pravo na idiotarije,jer svaki idiot moze beskonacnom dodati jos koju konacnu vrijednost, ili oduzeti par kilometara.
Druga je stvar sto normalni ljudi to ne rade. 😂
« Poslednja izmena: 03. Jul 2022, 20:17:39 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Najveći paradox je da retard todor uopšte ume da upali kompjuter i da kuca na tastaturi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Poremeceni se navodi po pitanju beskonacnog zdravoseljackom logikom koja vrijedi za konacne velicine:tko putuje duplo brze, duplo prije i predje konacnu udaljenost.
Majmun nikako da shvati da na beskonacnom nije bas tako.. 🤣
« Poslednja izmena: 03. Jul 2022, 20:21:54 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Tako je postavio i glupodoks:kao da se radi o cesti od Zagreba do Berlinaa a talambasa da je cesta po kojoj idu dva pjesaka - beskonacna!
Toliko je Jadnik glup da ne shvaca da samo na konacnoj cesti moze manje ostati za preci i da samo  konacne ceste moze biti manje pred nekim pjesakom! 😂
« Poslednja izmena: 03. Jul 2022, 20:26:42 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Problem sa njegovim majmunskim retardiranim mozgom je što ne razume šta znači MANJE ZA PREĆI,

jer se tu podrazumeva DO KRAJA.

A kreten misli ako izostavi ovo "do kraja" da je izbegao koncept beskonačnosti.

Ne kretenu, ako nečega ima MANJE, to na znači da ima kraj, dapače, već da je SVEUKUPNA DULJINA manja,

Sveukupna dužina (duljina) je beskonačna.

Koliko god milijardi kilometara da pešak pređe ukupna dužina pred njim će ostati ista - BESKONAČNA.

To je ono što tvoj retardirani majmunski mozak ne može da shvati.

Nije tako tupavi, sveukupna DULJINA  jeste beskonačna U TOM SMJERU, ali OD TOČKE koje uzimamo za mjerenje postoji RAZLIKA DULJINE od jednog kilometra, dakle NIJE ista duljina puta pred oba pješaka, jednome je jedan kilometar DUŽA, pametni to od prve shvaćaju, samo kažem, e da!  Smile

Nije, zato što meriš od tačke A do beskonačno i od tačke B do beskonačno i to je ISTO. BESKONAČNO.

Tupavi, ali mjeriš i od točke A do B kretenu, pa opet IMA razlike, ali preglup si ti za logiku, samo kažem, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Problem sa njegovim majmunskim retardiranim mozgom je što ne razume šta znači MANJE ZA PREĆI,

jer se tu podrazumeva DO KRAJA.

A kreten misli ako izostavi ovo "do kraja" da je izbegao koncept beskonačnosti.

Ne kretenu, ako nečega ima MANJE, to na znači da ima kraj, dapače, već da je SVEUKUPNA DULJINA manja,

Sveukupna dužina (duljina) je beskonačna.

Koliko god milijardi kilometara da pešak pređe ukupna dužina pred njim će ostati ista - BESKONAČNA.

To je ono što tvoj retardirani majmunski mozak ne može da shvati.

Nije tako tupavi, sveukupna DULJINA  jeste beskonačna U TOM SMJERU, ali OD TOČKE koje uzimamo za mjerenje postoji RAZLIKA DULJINE od jednog kilometra, dakle NIJE ista duljina puta pred oba pješaka, jednome je jedan kilometar DUŽA, pametni to od prve shvaćaju, samo kažem, e da!  Smile

Nije, zato što meriš od tačke A do beskonačno i od tačke B do beskonačno i to je ISTO. BESKONAČNO.

Tupavi, ali mjeriš i od točke A do B kretenu, pa opet IMA razlike, ali preglup si ti za logiku, samo kažem, e da!  Smile

I debilčino... između tačke A i B ima milion kilometara... kakve to veze ima sa beskonačnim putem koji je obojici pešaka ostao za preći
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
mob
Samsung 
Šta ako prvi putnik ima duze duže noge i nosi kopiju adidas patika kupljenih kod kineza, a drugi zarasli nokat ali zato nosi orginal air max, koji ce prvi stići do kraja beskonačne ceste ?
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Razliku izmedju dva pjesaka mutavi Teodor pretvara u razliku  u ostatku beskonacnog prostora ispred njih. To se dogadja kad poremeceni ne shvaca da pjesaci prolaze kroz prostor, nego je uvjeren da je pjesak A svojim hodanjem"smanjio"prostor ispred sebe.
Koliko je Teodorovo razmisljanje  besmisleno, ukazat
cu  na sljedecem primjeru.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2022, 15:06:21 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Ja sam po beskonacnoj cesti prosao 1 kilometar i Teodor je uvjeren da je ispred mene manje prostora.

Sad ja stojim u toj tocki, Teodor predje taj 1 kilometar, dodje do mene i sad kaze da ispred mene nema manje prostora.

I konacno, Ja stojim u tocki udaljenoj 1 kilometar od pocetka,a Teodor predje jos 1 kilometar i sad je ispred mene vise prostora.
Covjek misli da je svojim hodanje povecamo prostor ispred mene! 😂
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 17:41:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.