Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:46:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1278649 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Pametnima je jasno zasto ti ne drzis predavanja, nego istovarujes traktorske prikolice.
Ja bih majmuna da istovaruje beskonacno traktorskih prikolica, pa kad ih istovari deset, nek misli da mu je manje ostalo za istovariti.
Mozda bi poremeceni majmun nakon 10 milijardi godina shvatio zasto mu nije ostalo manje za istovariti! 😂
« Poslednja izmena: 26. Jun 2022, 10:28:35 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Ti debilčino ni proste stvari iz života i logike ne možeš da shvatiš a kamoli koncept beskonačnosti.

Ti kretenu nemaš pojma o beskonačnosti, isto ko i svi majmunčići, preglupi ste za tu najveću matematikui, bolje šutite, dok sam ja DOKTOR BESKONAČNOSTI, jel jasno?   Smile


Ponavljam za one pametne, majmunčići ne moraju to da čitaju i tako neće shvatiti, samo kažem:

"Ako netko ide u JEDNOM SMJERU, sve što već prođe mu UMANJUJE taj smjer, iako je beskonačan, pametni to od prve shvate, budale možda neće nikada, samo kažem."  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Kažem ti debilu da tebi nisu jasne osnovne stvari, a koncept beskonačnosti kao ideja vuče sa sobom određene osobine tog koncepta a jedna od njih je da je beskonačno - nedostižno.

Tako da nijedan pešak neće nikad doći do kraja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Doktor majmunologigije ne razlikuje konacno od beskonacnog, pa misli da je pjesak koji je  u jednom smjeru po beskonacnoj cesti prosao 1 kilometar, za 1 kilometar blize kraju! 😂
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Ovaj poremeceni cirkusant dva desetljeća ne moze shvatiti  da na cesti bez kraja pjesak ne moze biti blize kraju. Niti mu moze do kraja manje ostati. 😂
« Poslednja izmena: 26. Jun 2022, 13:41:15 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Vidio sam glupe ljude, moj bratic je u 8.razredu ucio pjesmicu napamet od jutra do veceri i na vecer nije znao ni naslov pjesmice, ali sto izvodi ovaj poremeceni idiot Teodor, to je za knjigu rekorda.
Dva desetljeća mu objasnjavaju razliku izmedju konacnog i beskonacnog i ne shvaca.
Sto se mu vise objašava, manje razumije!🤣
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
dok sam ja DOKTOR BESKONAČNOSTI, jel jasno?   Smile
Tebi je potreban doktor Majmune, jer umišljaš da si genije, a nisi umeo da pomnožiš tri broja ni pomoću kalkulatora. Smile

Tako si umislio da si stručnjak za Bibliju, pa sam toliko brisao patos sa tobom da se plašiš da mi direktno odgovoriš na bilo koje pitanje...Majmune. Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Ti si Teodore neobrazovani majmun i jedino zajednicko sto ti imas sa beskonacnim je to da si beskonacno glup! 😂
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1687
Ova sramota sramotna u glavu trknuta 20 godina ne moze shvatiti zasto pjesaku na beskonacnoj cesti nikad ne ostane manje za preci i zasto ostatak pred pjesakom nikad nije kraci! 😂 🤣
« Poslednja izmena: 27. Jun 2022, 15:59:55 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5210
Zastava Voždovac-Beograd
Pa teško je i običnom čoveku da shvati to a kamoli retardu kao što je todor.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:46:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.