Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:11:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1288579 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
@teodebile,

Da se vratimo na pitanje o školi?

Čemu služi škola i kakve to veze ima sa Isusom, beztelesnim postojanjem, bolestima raka kod dece od godinu dana?

Gluposonik, preglup si za Bibliju ak ne shvaćaš KOJA škola se odvija na Zemlji


Kao prvo, rekao si da ti biblija ne treba. Pa ćemo je zaobići.

Ja tebe, retarede, pitam da mi dovedeš u vezu te tri stvari.

Evo da ti olakšam jer ne razumeš šta se traži od tebe.

Rodi se dete i oboli od raka. Umre u 1 godini života. Ti si napisao da je to škola za zagrobni život.

Ja te pitam čemu služi škola generalno i kako će ta škola da pomogne 1 godišnjem detetu da se snađe u zagrobnom životu u kome neće imati telo?







To vrijedi, dakle škola,  SAMO za ljude koji su SVJESNO proživjeli život na Zemlji, da nisi toliko glup i sam bi to shvatio, ali jesi pa ti sve moram dodatno crtati, o Bogovi, svašta ste ne Zemlji napravili, pa še kak!  Smile

@teodebile,

Da se vratimo na pitanje o školi?

Čemu služi škola i kakve to veze ima sa Isusom, beztelesnim postojanjem, bolestima raka kod dece od godinu dana?

Gluposonik, preglup si za Bibliju ak ne shvaćaš KOJA škola se odvija na Zemlji ,a za sam postanak svega si još  manje pametan, dakle nemamo o čemu razgovarati, osim kakvo će vrijeme sutra biti, haha, a ni to ne znaš, e da!  Smile

Citat
Ne da vjeruješ, ti čak tvrdiš da je evolucija činjenica, daj probaj barem shvatiti kakve gluposti pišeš, zar nešto može biti činjenica bez IJEDNOGA DOKAZA?

Pa evolucija jeste cinjenica. Ali evolucija ne dokazije o postanku sveta nista, niti je to tema te teorije, glup si i neobrazovan kao kurac Smile

Pa ti nemaš pojma ni što evolucija tvrdi, ma kakva činjenica, samo za papagaje, za pametne to nema veze sa stvarnošću, dapače!  Smile
znači jednom će nestati naša dimenzija ali ljudi će i dalje nastaviti da žive?  (pošto si napisao da nikad neće umreti)


Ajde, VIŠE puta pročitaj s razumijevanjem što sam napisao, sve ti tamo piše, ali jasno je da NIJE to kako si ti to shvatio, dapače!  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2020, 12:56:50 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
@teodebile,

Da se vratimo na pitanje o školi?

Čemu služi škola i kakve to veze ima sa Isusom, beztelesnim postojanjem, bolestima raka kod dece od godinu dana?

Gluposonik, preglup si za Bibliju ak ne shvaćaš KOJA škola se odvija na Zemlji


Kao prvo, rekao si da ti biblija ne treba. Pa ćemo je zaobići.

Ja tebe, retarede, pitam da mi dovedeš u vezu te tri stvari.

Evo da ti olakšam jer ne razumeš šta se traži od tebe.

Rodi se dete i oboli od raka. Umre u 1 godini života. Ti si napisao da je to škola za zagrobni život.

Ja te pitam čemu služi škola generalno i kako će ta škola da pomogne 1 godišnjem detetu da se snađe u zagrobnom životu u kome neće imati telo?


To vrijedi, dakle škola,  SAMO za ljude koji su SVJESNO proživjeli život na Zemlji, da nisi toliko glup i sam bi to shvatio, ali jesi pa ti sve moram dodatno crtati

Lepo sam te pitao. Nemoj da vrdaš.

Ja znam čemu ljudima služi škola.

Ja tebe pitam čemu služi jahveovska škola kad daje jednogodišnjoj deci smrtonosne bolesti od kojih ona umiru?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7052
Kao što rekoh, Teodor se plaši da odgovara na pitanja.

Jasno je šta to znači...Teodor je izgubio svaku raspravu i sad beži u nebuloze i što kaže Sonik, pokušava da izvrda odgovor.


Dakle, za one koji nemaju živce da prate Teodorovo glupiranje (skraćeno):

1. Teodor kaže da je sve volja Bogova?
2. Sonik pita, čemu onda bolesti?
3. Teodor kaže da su bolesti škola i da sve treba iskusiti.
4. Sonik pita, zašto je volja Bogova da jednogodišnja deca obole i kakva je to škola?
5. Teodor počne da lupa nebuloze i izvrdava odgovor.

Teodore, uništen si i ti to znaš.
I plašiš se da priznaš.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2020, 13:32:56 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Citat
To vrijedi, dakle škola,  SAMO za ljude koji su SVJESNO proživjeli život na Zemlji, da nisi toliko glup i sam bi to shvatio, ali jesi pa ti sve moram dodatno crtati, o Bogovi, svašta ste ne Zemlji napravili, pa še kak!  Smile
a decu ko jebe?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
retard @teoglup ne shvata da samog sebe pokopava sa svakom rečenicom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7052
Teodor nema kapacitet da ukapira sve implikacije onog što lupeta.
Umislio je da je stručnjak, ali rezonuje poput predškolca.

Da pobediš Teodora u raspravi dovoljno je da ga pustiš da priča, sam će da se uvalja u blato.
I onda će takav blatnjav da tvrdi kako on dominira.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
Gle sad kad dodje oko 21h, kad ga puste iz ludare, pa kad preskoči sva pitanja koja smo mu postavili i opet krene da
postavlja debilne pitalice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
@teodebile,

Da se vratimo na pitanje o školi?

Čemu služi škola i kakve to veze ima sa Isusom, beztelesnim postojanjem, bolestima raka kod dece od godinu dana?

Gluposonik, preglup si za Bibliju ak ne shvaćaš KOJA škola se odvija na Zemlji


Kao prvo, rekao si da ti biblija ne treba. Pa ćemo je zaobići.

Ja tebe, retarede, pitam da mi dovedeš u vezu te tri stvari.

Evo da ti olakšam jer ne razumeš šta se traži od tebe.

Rodi se dete i oboli od raka. Umre u 1 godini života. Ti si napisao da je to škola za zagrobni život.

Ja te pitam čemu služi škola generalno i kako će ta škola da pomogne 1 godišnjem detetu da se snađe u zagrobnom životu u kome neće imati telo?


To vrijedi, dakle škola,  SAMO za ljude koji su SVJESNO proživjeli život na Zemlji, da nisi toliko glup i sam bi to shvatio, ali jesi pa ti sve moram dodatno crtati

Lepo sam te pitao. Nemoj da vrdaš.

Ja znam čemu ljudima služi škola.

Ja tebe pitam čemu služi jahveovska škola kad daje jednogodišnjoj deci smrtonosne bolesti od kojih ona umiru?

Debilu, pa odgovoreno ti je, toliko si glup da niti ne shvaćaš napisano!  Smile


Gle sad kad dodje oko 21h, kad ga puste iz ludare, pa kad preskoči sva pitanja koja smo mu postavili i opet krene da
 postavlja debilne pitalice.

Netko mora i da radi popodne, ne ljenčare svi na forumima kao vi majmunčeki, i ajde da itko od vas ima koristi da nešto i znate, ali ono friška figa, mala djeca neke stvari bolje znaju, haha, pa še kak!  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2020, 23:02:58 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5219
Zastava Voždovac-Beograd
Ja tebe pitam čemu služi jahveovska škola kad daje jednogodišnjoj deci smrtonosne bolesti od kojih ona umiru?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Ja tebe pitam čemu služi jahveovska škola kad daje jednogodišnjoj deci smrtonosne bolesti od kojih ona umiru?

Debilu , napisao sam ti odgovor, eto ga opet:


To vrijedi, dakle škola,  SAMO za ljude koji su SVJESNO proživjeli život na Zemlji, da nisi toliko glup i sam bi to shvatio, ali jesi pa ti sve moram dodatno crtati, o Bogovi, svašta ste ne Zemlji napravili, pa še kak!

Kada to shvatiš se javi, prije ne, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:11:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.