Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:38:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1287695 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Cak i da nas zanima, necemo sigurno tebe da pitamo kako je sve nastalo posto o tome nemas pojma Smile
« Poslednja izmena: 03. Jun 2020, 17:17:06 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Cak i da nas zanima, necemo sigurno tebe da pitamo kako je sve nastalo posto o tome nemas pojma Smile

NEMA toga što ne znam o postanku ama baš svega, ali NIJE za forume.

Kako sam rekao, prvo predavanje 26 eura, drugo će biti već 100 eura, a treće, tko zna kolika će mu cijena bit, haha, to samo Bogovi znaju, ali nećemo pretjerivati, moraju i oni sa tanjim džepom čuti istinu, se razme.

Dosta rezultata dano vam je na forumima BADAVA,  a nisam to morao dati, dapače, samo kažem!  Smile



Po Bibliji je više nego jasno da su Sin i Duh Sveti iz Novoga zavjeta zapravo Jahve iz Staroga zavjeta, onda nije čudno zašto kod stvaranja čovjeka (kod majmuna to nije bio slučaj, samo kažem), se koristi MNOŽINA a ne jednina:


1. Mojsijeva 1,26 Potom reče Bog: da načinimo čovjeka po svojemu obličju, kao što smo mi, koji će biti gospodar od riba morskih i od ptica nebeskih i od stoke i od cijele zemlje i od svijeh životinja što se miču po zemlji.

To je Jahve, Stvoritelj svemira i svih živih bića u svemiru, dakle i svih vrsta živih bića na Zemlji! Smile


« Poslednja izmena: 03. Jun 2020, 17:50:12 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Životinje, koje smo načinili našim robovima, ne volimo da smatramo nama jednakim.

Ne opstaju najjači pripadnici jedne vrste, niti najinteligentniji, nego oni koji se najbolje prilagođavaju promenama.

Nazvao sam ovaj princip, po kom je svaka mala varijacija, ako je korisna, očuvana, terminom prirodna selekcija.

IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7043
Tupavi, koga ćeš ti karati sa mlohavim i sa gomilom neznanja o bilo čemu, haha, daj se uozbilji, već je vrijeme.
Toliko si šupalj Teodore, da u tebe, jednako kao u gospodju Frančić, ulazi sve...ne moraju biti čvrsti, Teodor svakako pršti.  Smile

Postavim vam jedno malo teže pitanje, i pamet vas ostavlja, ne možete ni da beknete, sve jasno.
+
NEMA toga što ne znam o postanku ama baš svega, ali NIJE za forume.
Ti beše ona hvalisava neznalica koja ne ume prosto pitanje sa početka Biblije da odgonetne?
Kazaću ti rešenje na predavanju, nakon mentalnih batina koje ćeš da popiješ.  Smile

EDIT

Ponovo sam uplašio Teodora, pa je pobegao bez da se usudi da odgovori.
Jasno je i njemu da je na predavanju gotov.


« Poslednja izmena: 03. Jun 2020, 18:31:18 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd
mi ga kreativno karamo u glavu

a i tebe...

tako da nisi u pravu... kao i obično

Tupavi, koga ćeš ti karati sa mlohavim....

Pa retarde sam si se hvalio da ti je kita mlohava i da možeš da svršiš tako i da žene to vole.

Buahahaha

Kakav debil
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
mi ga kreativno karamo u glavu

a i tebe...

tako da nisi u pravu... kao i obično

Tupavi, koga ćeš ti karati sa mlohavim....

Pa retarde sam si se hvalio da ti je kita mlohava i da možeš da svršiš tako i da žene to vole.

Buahahaha

Kakav debil

Tupoglavi, opet ne shvaćaš što je napisano, nije prvi put, dakle i tri sata jebem ako treba s tvrdim, a mogu i bez da mi se digne svršiti, posebna tehnika, dakle nisam rekao da to žene vole, one vole tvrdoga đoku, ajde barem jednom me iznenadi pa od prve shvati što ti napišem, može?  Smile


Životinje, koje smo načinili našim robovima, ne volimo da smatramo nama jednakim.

Ne opstaju najjači pripadnici jedne vrste, niti najinteligentniji, nego oni koji se najbolje prilagođavaju promenama.

Nazvao sam ovaj princip, po kom je svaka mala varijacija, ako je korisna, očuvana, terminom prirodna selekcija.



Nema prirodne selekcije, najbolje prilagođavanje promjenama NETKO REGULIRA, nema ništa samo od sebe, prirodno, niti zato jer Sunce sija a ni kiša pada, daj konačno počni razumno razmišljati, ko dijete razmišljaš, zares!  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jun 2020, 19:46:19 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nivo razgovora je pao ispod svake kritike...

teodore ne daj se...ima ih vise u gluplji su ...to je uvek konkurentna prednost...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd
Citat
dakle nisam rekao da to žene vole, one vole tvrdoga đoku, ajde barem jednom me iznenadi pa od prve shvati što ti napišem,

Jesi retarde rekao si da žene to vole. Negde pre 1000 strana.

Dakle nemoj sada da se odričeš svojih retardiranih rečenica. To je sve deo tebe. Ti si retard pa su ti takve i rečenice. Budi bar dosledan ako nisi pametan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd

teodore ne daj se...ima ih vise u gluplji su ...to je uvek konkurentna prednost...


jadni mali ugroženi inicio.

ne obraćamo pažnju na tvoje debilne rečenice pa si počeo da provociraš da privučeš pažnju... šmrccc

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Deca misle da desavanjima neko upravlja. Deca i bušmani.

Racionalni ljudi znaju da se sve dešava samo od sebe
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:38:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.