IN < - Teme koje ne bi trebalo propustiti - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: Shone83 :
Pesme

Najbolje balade strane muzike – [link]Koja pesma vas najbolje opisuje – [link]Najbolja pesma godine – [link]Da li postoji pesma koja vas rasplače – [link]Najlepši stih – [link]Najveci domaci krš od pesme - [link]Najseksi pesma svih vremena - [link]20 pesama za pusto ostrvo... - [link]


Domaći Muzičari

Toma Zdravkovic - Mit za života – [link]Ðorde Balaševic - [link]Dino Merlin - [link]Ceca Ražnatovic - [link]Van Gogh - [link]Direktori - [link]Neverne bebe - [link]Flamingosi - ozbiljnost ili parodija - [link]


Strani Muzičari

Linkin park – [link]Guns 'n' Roses – [link]Faithless - [link]The Eminem Show - [link]Robie Williams - [link]Sting - [link]Aerosmith - [link]Deep Purple - [link]Moby - [link]Lucano Pavaroti - [link]John Lennon - [link]Scooter - [link]Depeche Mode - [link]Carlos Santana - [link]Freddie Mercury - [link]Marilyn Manson, ili ga volite ili ne? - [link]Alice in chains - [link]Led Zeppelin - The Gods of Rock - [link]


Muzičke teme

Muzika za sex - [link]Guitar (tablature i akordi pesama, hvatanje akorada, cake...) - [link]Najbolji gitarista – [link]Najjakiji spotovi – [link]Filmska muzika – [link]Instrument – volim ga, ne volim ga – [link]Najbolji pevač bijelog dugmeta – [link]Linkovi za note – [link]Još neki bitni linkovi - [link]Zašto naša dijaspora cepa samo narodnjake? - [link]Svetski rekord u DJ Mix-u - [link]Top 100 DJ-eva sveta - [link]Šta je muzika za vas - [link]Dixieland - [link]Najbolji gitarista - [link]Sastavite Bend - [link]Preporucite spot - [link]Muzika ili društvo - [link]


Bice dopunjavano

Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora SerbianFighter (Vreme: 19. May 2007, 04:40:22)

Autor: Paralelni Svet :
Imam ja da dopunim ako nije problem :

Kutak za muzichare : diskusije, pitanja i odgovori - [link]
Autor: grunerrr :
cao :wave: ja sam nov na forumu nadam se da ce biti lepo druzenje sa vama pozzz
Autor: dejanasplit :
Hvala na linkovima momci. Prava uživancija!
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo