Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Televizija b 92 i njeni negativni uticaji na Srpsko drustvo  (Pročitano 23083 puta)
23. Apr 2010, 09:22:57
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zalosna   i jadna   je  drzava  koja  ima televiziju   kao  sto  je  b 92   .  Vec  10  godina  ta  nakazna  televizija  pljuje  i  omalovazava   Srpski  narod   i   otvoreno i bestidno  se  ruga   Srpskim  zrtvama   sa   Kosova  ,  Bosne ,  Hrvatske  ...  Javno  prozivaju  i  vredjaju   jedan  narod  koji je najvise  stradao  u  Balkanskom regionu   .  Ko su  protagonisti  te  odvratne  televizije  ?    natasa  kandic  ?   osoba  koja  je  imala   " stida " i 
  " casti "  da  jednom  nesrecniku   sa  Kosova i Metohije   koji je  trazio pravdu za svoje najmilije  opali  samar?!
Ista   natasa  kandic  koja  je  bila u  euforiji i ekstazi  kada su  dileri  i  trgovci  drogom , oruzijem i  ljudima  proglasavali     Heroinsku  republiku  Kosovo   u   najvecoj  jazbini kriminala  Evrope   "kosovskom parlamentu"
teofil   pancic  koji  svojim   nisko   "inteligentnim "  intervjuima  i  stavovima  punim mrznje  vredja   i ponizava  pravu Srpsku  intelektualnu  i knjizevnu  elitu  kao sto je   Dobrica  Cosic  ,  pokojnog   istaknutog  pisca ,  publicistu ,  geopoliticara  Dragosa  Kalajica  je  nazivao  " nacistom "  ?!   veran  matic  direktor  i  glavni  urednik  te  uzasno  monstruozne  televizije  je   pravi   medijski   ante  pavelic   !   I  svi  oni kao i  plejada  novinara  koja  provocira   Srbe   (  brankica  stankovic i drugi )  su  obican   tezak  sljam  sa  dna  smrdljivog  mulja  Srbije   ali  su  svi  od reda  zasticeni kao  beli  medvedi   .  Pogledajte  samo  kakva se  medijska  prasina  podigla  u javnosti  zato sto je grupa   navijaca  vredjala    nadrinovinarku  brankicu stankovic  !  Momci je nisu ni pipnuli a  b 92  i " novinari  " blica i  danas - a  itd  traze  za njih maltene  dozivotnu robiju  ?!  Ma  obican  prolaznik   samo  da  pljune  u pravcu  b 92  televizije  dobice  gomilu  prekrsaja , krivicnih prijava  , kazni  pretnji zatvorom  i td  . Ko  stoji  iza  ove  televizije  ?   da li je ona jedan  projekat    CIA  i  georga  sorosa  da  u ovom  narodu  siri   nemir  ,  uzrujanost ,  nezadovoljstvo  ,  mrznju  ,  svadju  ,  nejednakost  ,   kako  bi se  celokupno drustvo   drzalo i dalje u  rasulu , neverici , haosu  i jadu   ?   Hrvatska  i  Bosna  nemaju   svoju  b 92 , ni  natasu  kandic , ni borku  pavicevic , ni  teofila  pancica  ali zato mi  ovde u Srbiji  imamo  i pogledajte samo koliki je njihov  uticaj  jak  da  cim  oni javno  nesto  izprotestuju  odmah se jave  ministri  pravde  (kao u slucaju   nadrinovinarke  brankice stankovic )  gde  otvoreno prete  razresenjem sudija  koji su oslobodili navijace ?!   i pokretanjem  ponovnog  postupka  ?!   Strasno , zaista   strasno  .. Srpski  narod   , pogotovu onaj koji je nastradao na  Kosovu  i Metohiji   nema  pravo glasa  i oni  nisu  ni bitni  , pravda za njih ne treba da bude  a ni da postoji   ali zato   "intelektualnoj  skupini  "   sa  b  92   ne sme ni dlaka sa  glave da  fali  ..  Srpski narode  pamet u glavu   i ne gledaj  televiziju  b 92   i  takodje  ne slusaj  njihov  radio   jer  pravi  i  iskonski  govori mrznje  dolaze  od  njih  . Televizija  b 92  i  radio  su  kao  harpije  ,   njihov   kuzni  i  smrdljiv  dah  truje i ubija  sve ono sto je ljudsko  i  pristojno  i  normalno  u  nasem  drustvu  i  nasem  narodu  .


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Crowz (Vreme: 23. Apr 2010, 15:52:05)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Sony 
sad im je pukla i jednia iole dobra emisija , onaj jutarnji program , sto su vodili oni dvoje , sto su sad presli na RTS...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Nexus 5
[Off obrisan]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Kolko sam ja u toku B92 je u velikim finansijskim problemima i nece jos dugo da opstane na nasem medijskom nebu  Smile
Najbolji novinari su poceli da odlaze....vise nemaju kvalitetnih emisija.....sport vise ne postoji na B92....rijaliti souovi  Smile se vise ne prikazuju.....osim vesti, na B92 vise nema nista sto je iole medijski znacajno i gledano  Smile
Fox ih je odavno preteko po gledanosti...a Avala, sa novom programskom semom, ih opasno ugrozava.

I mislim da je to odlican pokazatelj sta srpski narod misli o njima, njihovoj televiziji i stavovima kojima truju srpski narod preko nacionalne frekvencije  Smile
Dzaba im sva ta mrznja koju emituju, kad ih niko ne gleda i ne shvata za ozbiljno.....mislim, pogledaj ovaj njihov ispad sa malim LDP kretenom i videces koliko su se srozali i na sta su spali Smile
« Poslednja izmena: 23. Apr 2010, 17:07:08 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Bosch pumpa
neka crknu govna i gotova stvar! Smile

« Poslednja izmena: 23. Apr 2010, 17:57:30 od tvzec »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla
Pa ko bi ikad cuo za frikove i nakaze,da nije Soros,CIA,NATO,EU i ostala svetska govnarija imala
udela u osnivanje B92?Zamisli kljakavu Natasu Kandic,prosiptarsku babarogu,na RTS-u posle
NATO pira,kako se bori za prava siptara koje je isti taj NATO naterao u beg sa Kosova ka Crnoj Gori
Albaniji i Makedoniji?Zamisli Sonju Biserko,sestru ustaskog casnika kako se bori za pravdu?
Zamisli ovu sto je spasila nekog robije Vuco,na bilo kojoj TV stanici,kako serinja o zastiti ljudskih
prava?Sve je to bilo nemoguce,dok se nije na sceni pojavio iscenirani B92!
Prvi su oni poceli sa onim dramatizovanim bekeljenjem voditelja,kada se citaju vesti.I veoma,veoma
bitna stvar,ista ta TVB92 je bila u Nemanjinoj ulici preko puta vlade par sati pre atentata na Djikija?
Telavizija sa dobrim informacijama?Ili nesto mnogo,mnogo MRACNO?
Ko ih jebe,nek propadnu!Ali ekipa,koja je stvorila B92,polako osvaja RTS!!!
Braco Srbi,use i u svoje kljuse,do momenta istine,kada ce biti veoma VRUCE!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 385
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja ne vidim da se sadasnji rts razlikuje od b92. Doveli su njihove novinare, imaju slicne emisije, propagiraju iste stvari.
Verovatno se sorosu ne isplati da idalje finansira b92 kad ima rts koji placaju gradjani Srbije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla
To ti kazem,zasto da trosi svoju lovu,za nasu nesrecu?
Srbi ce platiti sami za sebe?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Bosch pumpa
Ja ne vidim da se sadasnji rts razlikuje od b92. Doveli su njihove novinare, imaju slicne emisije, propagiraju iste stvari.
Verovatno se sorosu ne isplati da idalje finansira b92 kad ima rts koji placaju gradjani Srbije

b92 je čisto zlo i odavno su priznali kosovo. http://www.b92.net/vreme/ nađi te mi kosovsku mitrovicu, gračanicu itd. ovde! Smile

za rts mi smeta preplata koja je bolesno visoka, ali mogu ih gledati i po meni ok su.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Citat
za rts mi smeta preplata koja je bolesno visoka, ali mogu ih gledati i po meni ok su.

Slazem se....kakvih sve ima, oni su jos i zlatni.
U principu, kad god ove NVO babetine nekog napadnu (Tijanic) to mi je odma znak da covek dobro radi posao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.