Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telekom Srbije kupio Telekom Srpske zahvaljujuci kreditu americke banke  (Pročitano 5119 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
tacno je da nema veze, ali ne slazem se da bi telekom to mogao da dobije od bilo koje banke!
u srbiji ne postoji ni jedna banka koja je u stanju da pruzi takvu uslugu! mi nemamo investicionih banaka, ovo kod nas su kofer bancice!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
ja sam u oktobru 2006 popunio taj formular, do duse on line! ne znam sta je bilo, jel sam u medjuvremenu promenio adresu! ali ako ceo grad ceka, ne verujem da su tamo dolazili!

moj prvi provajder bio je ptt, i znam da sam imao problem jer nisam mogao da se konektujem! otisao sam da reklamiram, a tamo su me napusili i rekli da procitam br. za reklmacije u bg koji stoji na plakatima u holu zgrade!
tako sam njih zvao u bg i nisu mogli da mi pomognu!
problem je sto je u ca takva bila centrala da sam ispred br. morao da stavim slobo p! to mi je rekla jedna drugarica koja je to takodje cula od nekog! znaci, prodaju ti, a ne kazu ti ni kako se koristi! strasno, bas sam kivan na njih!
uostalom ceo grad zna za to! na ptt su kod nas obicno ljudi koji prvi put uplacuju net, pa kad u udju u stos onda beze na sbb! to je u ca najjace!
Nemam razloga da ti ne verujem. Hvala bogu pa imas alternativu. Ako si vec na dial-upu isprobaj ih sve pa koji ti bude najbolji..
Mada znam da konekcija bez obzira najvise zavisi od fiksne linije tacnije od samog telekoma. Ako imas mogucnosti uvedi ADSL kod Sezampro, Eunet-a, Beotel-a ili Verata. Mislim da su oni sasvim okej.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
verat i beo tel mislim da ne postoje u ca! nisam siguran, ali mislim da je tako!
na sesamu mi veza ne puca ni po 12 sati, dok na ptt nisam mogao da izdrzim ni po 20. min (pazi ovo je rekord, nikada vise nije izdrzao, a na istoj liniji sada koristim sezam!). dakle, nije u pitanju linija. mada sam i ja mislio da je to u pitanju!
kazem ti, sbb je kod nas nesto najbolje! to i ja planiram da uvedem skorije!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
verat i beo tel mislim da ne postoje u ca! nisam siguran, ali mislim da je tako!

Ukoliko imas digitalnu centralu mozes uvesti ADSl kod Beotela. Sad sam zvao call centar 011 3955 000 i rekli su mi da je ADSL dostupan u Cacku.. Pozovi ih i pitaj za detalje.
Sto se Verata tice i kod njih mozes da se "nakacis". Imas u Cacku njihova dva prodajna mesta:
1 - Uspon, Gradsko setaliste 57, tel. 032/340 - 410 i 345 - 323
2 - Inernet klub "Mreza", Rajiceva 17, tel. 032/224 - 174


IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
e hvala, vidis u mrezi uplacujem sezam i nisam video....
hvala u svakom slucaju!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
Nema na cemu. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.