Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telekom mt:s vaucer za postpaid u vrednosti od 10.000din (koncert Police-a)  (Pročitano 2985 puta)
03. Nov 2008, 19:33:56
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Prodajem mt:s vaucer u vrednosti od 10 000 dinara sa koncerta grupe Police





"Svi korisnici koji kupe ulaznicu za koncert grupe Police dobijaju zajednički mt:s - Police vaučer.Svaki donosilac vaučera u mt:s poslovnici dobija mogućnost potpisivanja postpaid promo ugovora:
1. bez mobilnog telefona na minimalni period od 12 meseci uz tarifu BEL (200, 400, 1000), Mix 1000 ili Fresh (1000, 2000, 4000) i
2. sa mobilnim telefonom iz aktuelne ponude mt:s na minimalni period od 36 meseci uz tarifu BEL (200, 400, 1000), Mix 1000 ili Fresh (1000, 2000, 4000) i u oba slučaja avansno dobija na računu 10.000 dinara.

U toku trajanja početnog perioda ugovora, korisnik može menjati odabrani tarifni profil ali ne može izabrati profil sa nižom mesečnom pretplatom od BEL 200 profila.

Cena SIM kartice u promotivno-prodajnom periodu postpaid paketa:

2G 064/065 SIM - 1,00 din. + PDV

3G 064 USIM - 400,00 din. + PDV

3G 065 USIM - 500,00 din. + PDV

Promotivno-prodajni paket mogu kupiti :

Svi novi postpaid korisnici koji zaključe nove postpaid ugovore (064 i 065), bez obzira na broj postpaid ugovora koje već poseduju, a ukoliko redovno izmiruju svoje obaveze.

Prepaid korisnici koji u periodu trajanja kampanje pređu na postpaid sistem uz zadržavanje istog broja (bez obzira na broj postpaid ugovora koje već poseduju, a ukoliko redovno izmiruju svoje obaveze. Korisnici koji se odluče da sa prepaid-a pređu na postpaid sistem mogu izabrati 2G SIM karticu (cena prelaska 1,00 din. + PDV) ili 3G USIM karticu (cena prelaska 300 din. + PDV).

Postojeći postpaid korisnici ( 064 i 065 ) uz zadržavanje postojećeg pretplatničkog broja i dobijanje nove 3G USIM (po ceni od 300 din. + PDV) ili zadržavanje stare 2G SIM kartice:
ako im je istekao početni ugovoreni period iz neke od predhodnih PROMO kampanja,
- ako imaju ne više od dva PROMO paketa sa telefonima na svoje ime, pod uslovom da su redovno izmirivali svoje obaveze u proteklih 12 meseci.
Ukoliko se korisnik u bilo kom trenutku trajanja promo ugovora od 12 meseci odluči da kupi mobilni telefon i veže za postojeći ugovor to će mu biti omogućeno i od tog trenutka ugovor će mu važiti narednih 36 meseci.
U slučaju raskida ugovora korisnik je u obavezi da isplati sve mesečne pretplate za tarifu u kojoj se nalazi do isteka ugovora."

« Poslednja izmena: 03. Nov 2008, 19:40:00 od Dalibor84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 256
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 3310
jes lud sam da ti dam pare za to sto si dobio pride  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
jes lud sam da ti dam pare za to sto si dobio pride  Smile  Smile

Ja sam dobio pride ali 10 000 je 10 000 Smile

imao sam 3 komada, dva koristim ali nemam treci telefon pa hocu da prodam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 105
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple iPhone 4S
cenis ga 10000 ili?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Koliko ga cenis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Ne kapiram, da li moram da potpisujem nov ugovor, ili mogu to da dodam na svoj postojeći ugovor? Razjasni, pa da pričamo ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ne kapiram, da li moram da potpisujem nov ugovor, ili mogu to da dodam na svoj postojeći ugovor? Razjasni, pa da pričamo ....

ako imas ugovor sa telefonom kao sto sam ja imao moras da sacekas da prodje taj ugovor.

a ako imas samo postpejd onda naravno mozes na taj broj. ali potpisujes obavezu na 12 meseci da ces da koristis postpejd. to nije problem za nekog ko vec to koristi.

a ako uzimas telefon onda na 36 meseci

minimalna tarifa je BEL 200 ili  MIX 1000


tako da skoro sve vreme od tih 12 meseci koliki ti je ugovor mozes da pricas DZ naravno ako ne trosis mnogo vise od besplanih 325 minuta i 325 poruka mesecno koje imas recimo u MIX 1000

ako te nesto konkretno interesuje pita posto ja vec koristim taj vaucer
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
cenim ga 3 500
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Znači, kada potpišem obavezu (pošto nemam trenutno, istekla je) na još 12 meseci, onda mi oni aktiviraju i u pretplati sam 10 000 dinara, tj. pošto koristim već MIX1000, i tu je 1180 dinara sa porezom, i ako nemam saobraćaja preko toga, onda sam narednih recimo otprilike 9 meseci miran, maltene koliko mi i traje obaveza? A ja sam to recimo kupio od tebe za 3500 .... lepo, lepo .... ali kako ja iz PO da znam da nije neki falsifikat? Da li bi ti imao petlje da mi to pošalješ, i ako ja sve legalno završim ovde u telekom poslovnici (da, da, i PO je dobio poslovnicu, 10 godina "nisu mogli", a kada je otvorio VIP a odmah za njim i Telenor, onda može odmah) onda ti uplatim tih 3500 dinara?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.