Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mogucnost nabavke Nokie 6630  (Pročitano 847 puta)
22. Feb 2007, 22:32:38
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 277
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia N86 8MP
da li bi neko mogao da mi kaze da li ce za par meseci (2-4 meseca) moci da se nabavi spomenuti telefon. U Zrenjaninu mi svi kazu da ga vec tri cetiri meseca nemaju u ponudi i da ga nece nabavljati ima li istine u ovome.
P.S. Ovu liniju teksta upucujem moderatorima nadam se da mi i ovaj post nece biti lock-ovan kao svi prethodni.

(01. May 2007, 10:35:22)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Imaš temu o telefonu Nokia 6630, imaš temu o nedoumicama u vezi kupovine mobilnog telefona, samim tim, nije ni čudo što ti je neko lokovao temu!
No, ajde, recimo da bih ti ja preporučio da pazariš polovan model jer sudeći prema cenama koje daju serviseri za polovan 6630 neće ti biti teško naći ga i za 110€ u dobrom stanju.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E61-1
Могу ти рећи какво је стање у Ужицу,не набављају више тел.Тј има га тренутно само у једној радњи.А и по београду слабо има да се нађе можда 6-7 радњи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ne nabavljaju ga šabani zato što se nikada i nije prodavao kako treba zbog dizajna koji nikoga nije privlačio. Danas ga i neće naravno nabaviti jer imaju na raspolaganju 30 raznih Symbian modela Nokie iz novije serije koje treba uvaliti potencijalnim žrtvama. Nokia 6680 se takodje ne nabavlja samo zato što ljudi naravno traže jeftinije a gotovo identične uredjaje po mogućnosti .... kako onda da krenu nabavku 6680 modela i nude ga po 200€, možda i manje kada rekoh - 30 modela čekaju potencijalne žrtve!

Btw. ovakvi telefoni se mogu naću po vrlo povoljnim cenama kao korišćeni modeli koje baš te "potencijalne" žrtve koje često menjaju aparate žele da što pre utope kako bi imali najnoviju reč tehnike..... Sada je pravo vreme za kupovinu ovakvih aparata po 100 i kusur evra. Smile

vlad1982, očekujemo tvoje komentare u temi koju si pokrenuo o tome šta zapravo želiš - nov ili polovan model?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 277
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia N86 8MP
ja bih voleo nov da uzmem ali ako ne nadjem nov onda bih eventualno uzeo i nokiju N70 mada mi svi preporucuju bas 6630 jer kazu da je od svih nokia symbian telefona on najbolji. Telefon bi trebao da bude i 3G Ali svaka preporuka bi mi  dobro dosla (sta mislite o nokia 6681 telefonu). Izvinjavam se moderatorima nadam se da ce te mi oprostiti za komentar u prvom postu. Jer nema onoga ko zivi a da ne gresi. Ipak je ovo vrem velikog posta i prastanja i izmirenja. i evo jos jednom se izvinjavam moderatorima i svim posetiocima ove teme.
« Poslednja izmena: 22. Feb 2007, 22:55:31 od vlad1982 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Citat
..........Ali svaka preporuka bi mi  dobro dosla........
Eh pa vlad1982, kada svi korisnici mogu da poštuju odluku da se sve nedoumice vezane za kupovinu i nabavku mobilnog telefona obradjuju u samo jednoj temi ne vidim razlog zašto bi ti bio izuzetak i želeo posebnu pa bila i decenija tolerancije ....?!? Krenuli smo od 6630 pa završili na 6681, pa tu je i N70, ...

Lepo ti nastavi raspravu u temi Nedoumice oko kupovine i preporuka mobilnih telefona - samo ovde, i time ćeš pokazati i razumevanje i poštovanje i toleranciju prema ostalim članovima koji gostuju i svoje nedoumice obrazlazu u toj temi umesto što pokreću nove u kojima će se razmatrati samo njihova pitanja i lična nedoumica! Smile

Lock!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.