Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tekst zbog koga sam exspresno izbacen sa Hrvatskog foruma  (Pročitano 5107 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
Bob Parker

što ideš na te seljačke dječije forume  Smile Smile

Da se malo nasmejem.
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
Bob Parker

što ideš na te seljačke dječije forume  Smile Smile

Toliko gluposti  u zivotu nisam procitao.
Sve biseri, a istoriju poznaju od ameba.
« Poslednja izmena: 27. Dec 2006, 09:07:30 od Bob Parker »
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
Često čitam postove na forum. hr. i primećujem da se sad najviše svadjaju sa muslimanima.

Jeste zato sto moraju da dele vlast sa njima u Bosni a nepodnose se.
A najvise ih i jedne i druge nervira Republika Srpska.
Cim im nako pomene mogucnost otcepljenja iste polude.
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a od čega to treba da se otcepi Republika Srpska?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
a od čega to treba da se otcepi Republika Srpska?

Pitaj Dodika, pominjao je referendum.
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
Evo ja sam Hrvat iz Zagreba (rođen i odraso)  i u ovom tekstu ne vidim ništa loše. A termine kao ustaša, četnik itd. koriste 80% ljudi koji niti neznaju šta ti termini predstavljaju nego glume veliko domoljublje jer misle da su zbog toga face, što zbog svog neznanja, što zbog nekulture. Dok danju glume heroje i mrze sve "četničko", noću hrle ko muhe bez glave na cajke i koncerte Mile Kitića i sličnih.

A zbog Ive Sanadera i njegovog klana Hrvatska je u kurcu i mladi ljudi moraju bkežat van da bi pošteno mogli radit jer ovdje malo znači diploma ak ti tatek nije pun love. Sve šta možete vidjet je lijepo umotano a unutra je sve trulo.

Nadam se da zbog takvih idiota po forumima koji svoju nemoć i neznanje iskazuju na primitivan način ne povlaći za sobom i nas ostale.



   Slazem se, ali je i cinjenica i da su pojedinci iz tih krajeva jos uvek pod uticajem proslih ratova i nemogu ili nece logicno da razmisljaju.
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
Evo ja sam Hrvat iz Zagreba (rođen i odraso)  i u ovom tekstu ne vidim ništa loše. A termine kao ustaša, četnik itd. koriste 80% ljudi koji niti neznaju šta ti termini predstavljaju nego glume veliko domoljublje jer misle da su zbog toga face, što zbog svog neznanja, što zbog nekulture. Dok danju glume heroje i mrze sve "četničko", noću hrle ko muhe bez glave na cajke i koncerte Mile Kitića i sličnih.

A zbog Ive Sanadera i njegovog klana Hrvatska je u kurcu i mladi ljudi moraju bkežat van da bi pošteno mogli radit jer ovdje malo znači diploma ak ti tatek nije pun love. Sve šta možete vidjet je lijepo umotano a unutra je sve trulo.

Nadam se da zbog takvih idiota po forumima koji svoju nemoć i neznanje iskazuju na primitivan način ne povlaći za sobom i nas ostale.



   
   Ekonomska situacija ni ovde nije bolja, ali valjda posle sankcija sve se lakse podnosi.
« Poslednja izmena: 27. Dec 2006, 09:33:27 od Bob Parker »
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
a sto tebi smeta sto si izbacen? nije ti valjda zao?  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens 
a sto tebi smeta sto si izbacen? nije ti valjda zao?  Smile

Ne, ali me iznenadilo.
Da je to takav obicaj da kada nekog ne mozes argumentima da pobedis zabranis mu pristup.
IP sačuvana
social share
Napis'o sam baladu o jednom tužnom gradu,cim u njeg uđeš vidiš srušenu zgradu. Vidiš smeće,vidiš po cestama rupe, ovaj grad vode, uglavnom ideje glupe. Urade jednu cestu onako pred izbore, pa im trebaju 3 godine da se malo odmore. A mi ćemo samo glasat i biti opet glupi, a nek' načelnik najnovijeg pasata kupi. "AS Dreamers", hip-hop
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
pa da. to je sasvim normalno.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.