Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:08:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tehnicka skola "Lola" Zeleznik  (Pročitano 56416 puta)
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Ljudi misle da je Lola i dalje teksas.  Smile  Verujte mi, Tesla i Končar su veća kaubojština od Lole.
Što se tiče "težine", samo maaaaaaalo ozbiljnosti i nema problema. Uostalom, tako je u 90% srednjih škola i gimnazija. Da mogu, opet bih u Lolu.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Ja bih se sad vratio na par meseci bar, za promenu  Smile Pod uslovom da se vrati i vreme a ne samo ja  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Wildfire S
Da mogu, opet bih u Lolu.  Smile
Prodao bih desno jaje samo da se vratim ponovo u srednju školu... Lolu....   Smile Smile

Molim za malu pomoc! Da li je Lola laksa od Koncara? Kakvi su profesori? &#58;-k
Nikako.
U Loli postoji kodeks koij zovemo "drugarska kritika" na relaciji profesor-učenik u kojoj je sasvim opravdano da profesor, s vremena na vreme, izvede učenika u dvorište i pred celom školom ga... žestoko izbičuje.
Ako si žensko biće ti još gore (ili bolje, zavisi koliko si poremećena), jer se u tom slučaju otvaraju "novi horizonti"... što bi bio samo još jedan eufemizam za "analni seks".
Česta zlostavljanja (pretežno seksualna), javna ličnovanja, redovno slanje po sunđer... su samo jedni od osnovnih razloga zašto bi trebao/trebala da se kloniš Lole. (kao i da pozoveš lokalnu bandu nadrkanih popova da isteraju zle duhove iz te škole.)
A ti vidi kako ćeš... 
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


долазим са маглом,одлазим са маглом..

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4856
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Meni je decko iz Zeleznika i ima druga kog su izbacili iz Lole... Nisam znala da je to moguce...  Smile

disciplina je ok u skoli,ucenje zavisno od smera... meni je drugar dok sam ja ishao u skolu ponavljao godinu,prebacio se u gimnaziju i tu bio odlican do zadnje godine..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Ljudi misle da je Lola i dalje teksas.  Smile  Verujte mi, Tesla i Končar su veća kaubojština od Lole.
Pokojni profesor Tomašević je prošle godine više puta vikao da nije to pre bio teksas, nego je ovo sada po njegovom mišljenju teksas, jer pre se uČIlo a sada niko ništa ne uČI  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
e ja sam osmi razred i ne znam sajt lole ako neko moze da mi kaze hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Ranije je bio ovde ali već neko vreme ga nema jer su valjda shvatili da to što je bilo je običan kur koji izgleda kao da ga je pravila osoba sa znanjem web dizajna na nivou osnovnoškolske informatike sa kraja prošlog veka, a ne kao sajt koji treba da predstavlja školu u najboljem svetlu...
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Djindjuva

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
SonyEricsson C902
jel može neko da mi da listu smerova u loli?
IP sačuvana
social share
Djindjuva
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
alo ljudi sta je sa temom!? :evil: daj da je ozivimo  :[115]:    ja sam trenutno III/6 i razredna mi je zorica predaje matematiku  :D elektrotehnicar racunara sam i predaju mi svi ovi veliki poznavaoci npr Rade , Janjic , Goca i ostali legendarni ljudi  :D  ako hocete mogu da ubacim novije slike  iz skole a voleo bih od vas da cujem profesorske bisere i fore :D Pogotovo Radetove :D xD
Rade : " Decko vidim nije ti dobro ajde idi umij se blagodati tekuce vode ! " :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:08:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.