Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 534 535 537 538 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igre vam ne rade? Zatrazite pomoc ovde.  (Pročitano 842124 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 760
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Imam problem sa Tomb Raider-om. Vjerovatno ste i čuli za bug-ove. Grafički je bug. Došao sam do dijela koji se zove Chasm Shrine, i ušao sam u prostoriju i uopšte se ne vide ni zidovi ni vrata, ništa. Samo okolne planine se vide i to je to. Tražio sam po netu, svi se žale a niko nema rješenje. Možda neko od vas zna.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Motorola 
Imam problem sa Tomb Raider-om. Vjerovatno ste i čuli za bug-ove. Grafički je bug. Došao sam do dijela koji se zove Chasm Shrine, i ušao sam u prostoriju i uopšte se ne vide ni zidovi ni vrata, ništa. Samo okolne planine se vide i to je to. Tražio sam po netu, svi se žale a niko nema rješenje. Možda neko od vas zna.  Smile

Si isprobao ovo  ( http://forums.eidosgames.com/showthread.php?s=d4b8b495427debb66c47dc7adfdc2908&t=135507&page=2 ) ?

Korisnik Biotech :

" Hi guys!

Platform PC:

1. Update the game to v.1.01.732.1
Now Sacred Hall is available from fast travel.

2. Fast Travel to any other base camp.

3. Return with Fast Travel to Sacred Hall and enter to the Chasm Shrine where everything is now textured properly.

I've tried this on several different PCs, and it worked GREAT!
Good luck. "
« Poslednja izmena: 04. Jan 2015, 19:27:29 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.91
moze li mi neko pomoci,instaliram normalno svaku igru i izbacuje mi
the program cant start because d3dx9_43.dll is missing from your computer
neznam koji mu je k
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Together we stand, divided we fall

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 244
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Alcatel OT Tribe
IP sačuvana
social share

01000011 01101111 01101111 01101100 00100000 01111010 01100001 01110010 00100000 01101110 01100101 00111111
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Chrome 40.0.2214.111
mob
Apple iPhone 5
Imam problem sa Football Manager 2015.

Igrao sam ga oko 2 meseca bez problema i onda pre nekoliko dana izbaci mi neki error kada hocu da pokrenem igru.

Skinuo sam juce drugi fajl za instalaciju, instalirao i igrao bez problema. Danas hocu da pokrenem igru i izbaci mi potpuno isti problem kao pre nekoliko dana. Obrisem igru i tokom instalacije dobijem sledecu poruku:



Ako probam Retry, ne uspeva da resi. Ako kliknem na Ignore, zavrsi instalaciju, ali opet kada hocu da pokrenem igru izbacuje mi isti error kao ranije. Evo kako izgleda error kada pokusam da pokrenem igru.



U prevodu na srpski znaci:"Pojavio se problem i aplikacija ce se ugasiti. Informacije o problemu mogu se naci o folderu..... Izvinjavamo se na smetnji, javite se nasoj podrsci ako se i dalje bude javljao isti problem."

Zna li neko u cemu je fazon?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 87107
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
Neznam, jesam li uopce pogodio temu i "smin" li uopce zatrazit ovaku pomoc na forumu...

Ovako, koristim MacBook Pro (OS X Yosemite 10.10.2) i zelio bi istalirati Diablo 2 dignut sa neta samo da igram u Single playeru.  Medutim vise nema verzije za Mac (ili je uopce nije ni bilo, stvarno neznam), ali procita sam da se mogu instalirati Windows igrice na Mac pomocu programa Wineskins Winery. I tu dolazi problem, nasa sam sve kako se instaliraje (Link) ali nikako da nadem pravi torrent, sve "verzije" koje sam digra su mi u .iso formatu a priko ovog programa za instalirat bi mi triba .exe format.  I sad me zanima, ima li ikakvi program pomocu kojeg instalirati windows igricu u iso formatu li kako da napravim exe file ili stali vec... Smile

Nisam siguran jeli dozvoljeno pisati na forumu o torentima, tako ako netko moze pomoc nek mi slobodno posalje PP sa nacinom kako da instaliram igricu ( ili najbolji torent ).  Bas mi se ponovno igra Diablo 2  Smile Smile

Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.76
Nba2k15 javlja gresku pri instalaciji . . . deccompresion error 12, imam 64 bit Windows , sta bi moglo da bude?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
mob
Nokia 701
Nba2k15 javlja gresku pri instalaciji . . . deccompresion error 12, imam 64 bit Windows , sta bi moglo da bude?
Мораш имати минимално 50гб слободне меморије када инстираш игру.

Ако није до тога, онда обриши све и један апдејт што је Виндовс инсталирао.
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Nba2k15 javlja gresku pri instalaciji . . . deccompresion error 12, imam 64 bit Windows , sta bi moglo da bude?
Мораш имати минимално 50гб слободне меморије када инстираш игру.

Ако није до тога, онда обриши све и један апдејт што је Виндовс инсталирао.

imam memoriju, pokusao sam da obrisem apdejte pre neki dan, sve jedan po jedan i onda restart pc ali oni su jos tu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
mob
Nokia 701
Nba2k15 javlja gresku pri instalaciji . . . deccompresion error 12, imam 64 bit Windows , sta bi moglo da bude?
Мораш имати минимално 50гб слободне меморије када инстираш игру.

Ако није до тога, онда обриши све и један апдејт што је Виндовс инсталирао.

imam memoriju, pokusao sam da obrisem apdejte pre neki dan, sve jedan po jedan i onda restart pc ali oni su jos tu
Прије него што их избришеш, искључи апдејт.
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 534 535 537 538 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.