Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 531 532 534 535 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igre vam ne rade? Zatrazite pomoc ovde.  (Pročitano 838247 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
NFS Rivals nece da mi radi... izbacuje gresku da mi je starija verzija windows-a iako imam win 7... sta raditi? verzija ''no origin'' sa pirate bay-a.
 imam win 7 Ultimate 32bit graficka: ATI Radeon HD 4870 X2, napajanje 1KW, Procesor: Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.6GHz, RAM: 4GB (2.75GB usable)
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Trebam pomoc Smile
Skinula sam igricu Dreamfall The longest journey
E sad,skinuta je iz 4 dela da kazem.
Kada udjem na prvi da je i instaliram, imam ikonu za setup,kliknem na nju i izbacuje mi ovo>
Skroz gore u kvadratu mi pise installer needs the next part (.BIN)file.
A dole please specify location of part 3 and click ok
zatim ide By default the files should be placed in the same folder as the installer itself. Please click the browse and specify the correct path.
I sad pise dole> path:  C:/Document and settings/user/local settings/temp/wzad71/dreamfall GOG
S obzirom da mi daje mogucnost da instaliram tamo gde zelim, ja kliknem na browse sa strane i odem na c pa na program files ili vec negde da instalira, tada mi komp izbacuje da fajl ne moze biti lociran u instalacionom folderu.Verovatno nesto nedostaje da se instalira u potpunosti. Ne verujem da je do velicine particija, jer ima mesta.
Hvala unapred ako neko pomogne Smile
« Poslednja izmena: 10. Feb 2014, 18:51:43 od Midori »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Koliko sam shvatio setup ne traži lokaciju gdje da instalira igru već paket za instalaciju.  Nađi taj "part3" koji se nalazi negdje u folderu setup-a.
« Poslednja izmena: 10. Feb 2014, 21:23:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pa ne znam sta da nadjem u folderu setupa kada tamo imam samo bin fajlove koje ne mogu ni da otvorim. Ustvari nudi on meni browse da odaberem program kojim cu otvoriti taj bin ali ja ne znam sta sa tim.
A inace, u svakom od cetiri fajla je setup i po neki bin fajl, a prvi deo odakle bi i trebalo da instaliram sadrzi i jos zip sound za igrice, pictures, manual i avatar.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2014, 19:14:47 od Midori »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Motorola 
Midori :

1) " BIN / CUE format is used to store disc image, which is composed a cue sheet file (.cue) and one or more bin files. The cue file is a plain-text file, which stores the information of disc and tracks. The bin file is a binary file, which stores the raw sector-by-sector copies of the tracks in the disc. "

2) bin-fajlove ne moraš da "otvaraš",već ih "kačiš" (mauntuješ) na virtuelne optičke drajvove ( UltraISO-ov,Daemon Tools-ov,Alcohol-ov 120% ...)

   Supported file formats for image mounting :

.b5t    BlindWrite
.b6t    BlindWrite
.bwt/.bwi/.bws    BlindWrite
.ccd/.img/.sub    CloneCD
.cdi    DiscJuggler
.cue/.bin    CDRWIN
.iso    ISO image
.isz    Compressed ISO image
.mds/.mdf    Media Descriptor Image
.nrg/.nri    Nero Burning ROM
.pdi    Instant Copy

3) prave GOG-igre najčešće poseduju samo njihov instaler ( npr : setup_penumbra_collection_2.0.0.7.exe ) prepoznatljiv po narandžastoj ikonici

4) ako sve ovo već znaš - izvinjavam se na tupljenju ; ako ,pak,ne znaš - reci,pomoći ćemo ti koliko znamo

« Poslednja izmena: 14. Feb 2014, 14:39:21 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
Sad mi je jasnije sta su bin fajlovi ali mi nije pomoglo da instaliram igru. Hvala ti svakako
Citiracu "prave GOG-igre najčešće poseduju samo njihov instaler ( npr : setup_penumbra_collection_2.0.0.7.exe ) prepoznatljiv po narandžastoj ikonici " ovo sto kazes imam u folderu na desktopu(narandzasta ikona) ali nju i ne mogu da pokrenem. Koliko sam razumela znaci da bi te binove mogla da prevucem na daemon tools ili vec?Onda treba da instaliram daemon jer ga nemam.
Sta dalje?Mene samo interesuje da li ja sa ta 4 fajla mogu da instaliram igru ili ne mogu, treba mi jos nesto? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Motorola 
Sad mi je jasnije sta su bin fajlovi ali mi nije pomoglo da instaliram igru. Hvala ti svakako
Citiracu "prave GOG-igre najčešće poseduju samo njihov instaler ( npr : setup_penumbra_collection_2.0.0.7.exe ) prepoznatljiv po narandžastoj ikonici " ovo sto kazes imam u folderu na desktopu(narandzasta ikona) ali nju i ne mogu da pokrenem. Koliko sam razumela znaci da bi te binove mogla da prevucem na daemon tools ili vec?Onda treba da instaliram daemon jer ga nemam.
Sta dalje?Mene samo interesuje da li ja sa ta 4 fajla mogu da instaliram igru ili ne mogu, treba mi jos nesto? Smile

Slike ("images";misli se na kopije) optičkih diskova dižeš na viruelne optičke drajvove (Alkohol,Demon Tuls...) kao što bi pravi cd/dvd ubacila u pravi optički drajv kompjutera.Pominjem ova dva ,jer su oni jedni od retkih koji imaju sposobnost "zaobilaženja" raznih sistema zaštite od piraterije.Postoji i nekoliko drugih (veoma dobrih) programa koji se od pomenutih razlikuju upravo po odsustvu pomenute mogućnosti "zaobilaženja".
GOG-igre nemaju bilo kakvu zaštitu (po tome su karakteristične) i moguće je lako ih instalirati,prostim startovanjem "narandžastog" exe-fajla (instaler dalje preuzima stvar u svoje ruke) (konačno shvatih da nemaš "sliku diska",već obične fajlove u folderu koji si skinula).
Nemogućnost pokretanja može biti uzrokovana nekolikim razlozima :

- instaler je defektan ( desni klik na njega ,pa proveri RAR-om/7Zip-om/onim šta već koristiš )
- na računaru ti nedostaju odgovarajući "puni" DirectX 9.0c /MS Visual C++ / slične andrmolje na koje ljudi često zaborave
- imaš verziju koja "ne voli" baš tvoju mašinu (svako od nas na ovome delu foruma je naletao na neku takvu)
- nemaš pravu GOG-verziju,već neku loše prepakovanu
- imaš problematičnu verziju zaštićenu tzv. "Star Force" sistemom koji onemogućava rad na Win7,a sve sudeći po ovome sa GOG-foruma :

 http://www.gog.com/forum/general/dreamfall_the_longest_journey_collectors_edition_starforce_drm/page1

Uzgred,jesi li probala da isključiš net/stopiraš anti-virus (AV-i često čačkaju oko GOGovih instalera) ?

Još jedna stvar i zaćutaću...Imaš li problem sa prvencem ( http://www.gog.com/game/the_longest_journey ) , ili sa nastavkom ( http://www.gog.com/game/dreamfall_the_longest_journey ) ?
« Poslednja izmena: 15. Feb 2014, 22:01:45 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Iskljucila sam i net i antivirus ali nista se nije desilo. Instalirala sam i directx 9 i visual c++ i prvi put da mi se uopste pojavila aplikacija za igricu i krenula da instalira tj. da se ucitava i bilo je u opstions da se provere fajlovi pri inst. dal je sve ok i ja tu kliknula i na kraju mi izbaci da su sledeci fajlovi osteceni kao setup-dreamfall 200.12-1 binsetup i -2.bin, tako da sad vec verujem da je do fajlova a ne do racunara.Samo mi nije jasno na sajtu sa kog sam skidala svi se zahvaljuju nisam videla da je neko reklamirao...A inace sam ja proveravala na sajtu sistemrequirements da li moze moj racunar da uopste pokrene igru i bilo je da moze..
U pitanju je ova druga igrica, prvu sam igrala bez problema.
Sad cu da je obrisem i pokusam da skinem sa drugog linka..mozda su ti fajlovi ispravni..
Udavih ja na ovoj temi haha
Hvalaa Torivoje na dobroj volji Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Motorola 
Hvala tebi na pristojnosti.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows
Browser
MSIE10.0
instalirao sam battlefield 4 no kada udjem u prvu misiju na singleplayer vidim samo minimap, ciljnik i dio neba,a ostatak je bijel, zvuk radi mogu se i kretati ali sve je bijelo. laptop je hp compaq cq58-d04sm, i3-3110m 2.4 ghz, 4 gb ddr3 1600mhz, intel hd graphics 4000, win 8 pro 64bit (koliko sam vidio na youtube ljudi igraju na low postavkama a i na stranici notebookcheck pise da bi trebao moci vrtit na nekih 28-30 fps na low postavkama). driver za graficku je 9.17.10.2932 iz 2012. godine i probao sam updejtat sa intelove sluzbene stranice najnoviji driver ali mi javlja poruku da nije kompatibilan sa ovim laptopom. probao sam koristiti i readyboost ali se opet ista stvar javlja. je li se itko susreo sa slicnim problemom ili zna kako ovo rijesiti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 531 532 534 535 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.