Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:33:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tatine cerke (Muska tema)  (Pročitano 26078 puta)
24. Avg 2008, 21:50:50
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S7
Iskreno kako se nosite(podnosite) rast vaseg deteta i dolaskom pubertetskih godina.Dali ste zajezljivi kao Koja iz "Mi nismo Andjeli" ...ili gledate na to kao sasvim normalnu stvar.Danas sam bio svedok jednog malog incidenta u komsiluku kad je "tata" izleteo da juri cerkinog decka,druga ...sta ti ja znam, pa me bas zainteresovalo .....mislim i ja sam otac .......but jebiga  Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
VIP 
Sram te bilo spijuniras cerku!!!!! Pazi ovako muska tema ,neka je,ali cu kao cerka da ti kazem da svojim postupcima ima da napravis gluposti da ode od kuce!! Pusti je...ako se zaljubila neka ima decka,sta je sad to toliko strasno,nece ona da se pojebe sa njim pobogu!!! I da to uradi ,to je ipak njen privatan zivot i to bi kao otac trebao da postujes.Ona ima majku pa ce sa njom da raspravi sve sto je potrebno!! I da joj je bio drug .....pa sta....kao da se ti nisi druzio sa klinkama??? Nemoj da je spijuniras i da je pratis to je jako ruzno sa tvoje strane!!Prvo koliko ima godina??
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
hm. dok sam ovako 'ladnokrvan, mislim da cu im lomiti noge  Smile ali kada bude doslo do toga, jao kada budem podivljao.  bacit cu ih na srednjevekovne muke!   
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
VIP 
ccccc stvarno sam inpresionirana u negativnom smislu!!!
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S7
Sram te bilo spijuniras cerku!!!!! Pazi ovako muska tema ,neka je,ali cu kao cerka da ti kazem da svojim postupcima ima da napravis gluposti da ode od kuce!! Pusti je...ako se zaljubila neka ima decka,sta je sad to toliko strasno,nece ona da se pojebe sa njim pobogu!!! I da to uradi ,to je ipak njen privatan zivot i to bi kao otac trebao da postujes.Ona ima majku pa ce sa njom da raspravi sve sto je potrebno!! I da joj je bio drug .....pa sta....kao da se ti nisi druzio sa klinkama??? Nemoj da je spijuniras i da je pratis to je jako ruzno sa tvoje strane!!Prvo koliko ima godina??

Alo Tanjice..........prvo........sta ti trazis ovde? Drugo, nisam ja u pitanju moja deca su jako mala .......i trece......nemas pojma o cemu pricam   Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Dobro je da ima ovakvih tema... jes da je nisam procitao jer moram da idem


ali procitacu je kad se vratim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
VIP 
Sram te bilo spijuniras cerku!!!!! Pazi ovako muska tema ,neka je,ali cu kao cerka da ti kazem da svojim postupcima ima da napravis gluposti da ode od kuce!! Pusti je...ako se zaljubila neka ima decka,sta je sad to toliko strasno,nece ona da se pojebe sa njim pobogu!!! I da to uradi ,to je ipak njen privatan zivot i to bi kao otac trebao da postujes.Ona ima majku pa ce sa njom da raspravi sve sto je potrebno!! I da joj je bio drug .....pa sta....kao da se ti nisi druzio sa klinkama??? Nemoj da je spijuniras i da je pratis to je jako ruzno sa tvoje strane!!Prvo koliko ima godina??

Alo Tanjice..........prvo........sta ti trazis ovde? Drugo, nisam ja u pitanju moja deca su jako mala .......i trece......nemas pojma o cemu pricam   Smile

Pa ti naglasi da znamo o cemu pricas!!Pricas nesto za sebe ,pa nadovezes komsiluk!!Ko bi tebe shvatio....
A kao drugo....sta mislis sta trazim ovde???Ovo je forum i tema kao svaka druga i ne vidim bas nijedan razlog da je ne procitam i ostavim komentari prema tome  Smile
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1105
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.2
mob
SonyEricsson k750i
@ tanjice o kakvom ti spijuniranju pricas Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine! Maksimalno dozvoljena duzina je 4 reda teksta!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
VIP 
Iskreno kako se nosite(podnosite) rast vaseg deteta i dolaskom pubertetskih godina.Dali ste zajezljivi kao Koja iz "Mi nismo Andjeli" ...ili gledate na to kao sasvim normalnu stvar.Danas sam bio svedok jednog malog incidenta u komsiluku kad je "tata" izleteo da juri cerkinog decka,druga ...sta ti ja znam, pa me bas zainteresovalo .....mislim i ja sam otac .......but jebiga  Smile

Pa taj covek (ja sam mislila da je Herros) juri decka ili druga svoje cerke,a svakako pre toga ide spijuniranje!!! Mada sam prebrzo procitala i pogresno shvatila!! Kao sto kaze Nemam ja sta da trazim ovde.Pozdrav
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ama ljudi tanjica je musko  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:33:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.