Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:51:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Takmicenje googla(ispravljeno)  (Pročitano 2926 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
http://www.project10tothe100.com/
to je stranica, našao sam je preko vijesti na google stranici,

nemojte samo spamat site....

vijesti su kad na googleu u search ukucate  google.inc..........

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson k-750i
Napokon sam i ja poslao svoju ideju        http://www.youtube.com/watch?v=GBRyVjWfUdY    ..sad mi je pao kamen sa srca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Hej, svaka cast Aljosa Smile Smile Smile Smile svidja mi se ideja. Treba to da zastitis covece! I super je sto verovatno dosta sprecava ona neugodna duga svetla iz suprotnog pravca. Mali problem je mozda onda kada postoje jaci vetrovi ( Smile), ali kad se duma i to se sredi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
nije loša ni ova ideja. fluidi i kretanje istih računajući otpor vozila prilikom kretanja (problem je što se taj otpor smanjuje sve više i više radi ekonomičnosti vozila audi 80 je imao 0.30 a moderna vozila barataju ciframa od 0.28)????.....

ali odmah se nadovezuje na drugu sličnu ideju

voz, voz je na električni pogon ( pruga nešto slično kao za maglev, iznad zemlje, na nosivim stubovima) e sad je zonfa ili vjetro elektrane ili solarne ploče iznad voza, iste služe za pogon kompozicije a višak po potrebi plasirati na tržište, pruga postoji htjeli mi to ili ne, sad treba iskoristiti prostor iznad pruge......

benefit, smanjenje cijene transporta željeznicom, nezavisnost željeznice od distributera el. energije.....

btw....

jel iko od vas pomislio kolika će arhiva tih ideja biti, i šta se dešava sa idejama za koje niko nije glasao sigurno se ne brišu, a ostvaren je istih ako su dobre će kad tad doći na red ??????

pametni ovi iz googla.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson k-750i
razmisljao sam isto i za voz tako nesto Smile ...ideja ce biti toliko da ce neka americka korporacija ladno da pokrade pola Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Da, i onda ce oni biti najpametniji i najjaci, pa onda prodavati toplu vodu svima nama. Zato sve sto smislis, lepo tehnicki na papir pa zastitis patent, a onda neka ga voze strini ako mogu. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson k-750i
ma i ako zastitis i ne zastitis korporacije su prejake i iznad zakona tako da mogu oni preko svega i patenata i zakona,one su zakon!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Onda nema druge nego u samostalno istrazivanje. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
konkretno to je problem sa znanjem,

imaš znanje, ali ga čuvaš za sebe, živiš u nadi da ćeš ga keširati kao dobru ideju.

međutim, mozak ima selektivni sistem pamćenja, pa ideje koje su pale nekome na pamet a nije ih zapisao niti rekao nekome se brišu iz mozga, odnosno stavljaju se u toliko dalek zapećak istoga da ni dubokom hipnozom ne možeš povratiti podatak........


ukratko : rekli su mi već, ne bacaj bisere u blato, a ja odgovorih, bisere ? blato ? ovo što ste čuli su riječi i ideje studenta koji još nije ni diplomirao, to smatrate biserima, a javnost pa čak i sebe smatrate blatom ?????
nikakve koristi nemam niti ja niti Vi od ideje za koju samo ja znam, možda ideja nije ispravna a samim time to onda nije biser nego škart......


u suštini treba da nas boli briga, bitno je da drugi saznaju da u nama ima nešto, da smo sposobni da damo ideju, a nakon toga ako ikada bude potrebe vjerovatno će nas neko pozvati u pomoć......


i još nešto da dodam,

razmišljao sam i o intelektualnoj svojini, i odmah mi padne na pamet, windoza krekokvana, skoro sve igrice cracked, tu i tamo knjige kopirane (nema se kesha za orginal), nosač zvuka - fonogram nisam nikad kupio orginalan itd......

odkud mi onda pravo da optužujem nekoga što će moju ili njegovu ideju možda nekada sprovesti u djelo ????? - kad sagledam iz tog aspekta trebao bih biti ponosan što je baš moja ideja primjenjena, jer ipak htjeli to mnogi ili ne: meni ili njemu ili ovome ili onome je baš to palo na pamet, a sredstava za ostvarenje ideje nigdje......

always look on the brite side of life, ti tu tu tu tu tu ti tu......
« Poslednja izmena: 29. Okt 2008, 11:50:57 od sirah »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
ali ovaj post je primjera radi nemoguće aplicirati na :

tačno predviđane ekonomske depresije i odeređivanje vremena kada prodati portfolio, novac sačuvat dok tržište ne dotakne dno pa onda kupiti........

to predviđanje odnosno ideju ne govori nikome i lični profit će biti veći pa barem i za promil......

ili recimo neke ideje koje ekonomski možeš ostvariti, stavi n a papir i ako imaš hrabrosti počni sa ostvarenjem.......

sve ostalo poput mojih svemirskih letova, aljošinih turbina na autoputu i šta ja znam kakvih već sve ideja - neka grade ljudi, bilo bi fer kad bi i dali nešto keša, ili ako ništa barem ime idejnog tvorca ugradili u temelje objekta.....
« Poslednja izmena: 29. Okt 2008, 12:03:03 od sirah »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:51:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.