Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:43:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajra Benks „teška” 175 kilograma  (Pročitano 4671 puta)
12. Nov 2005, 15:59:21
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Tajra Benks „teška” 175 kilograma

Tajra Benks, jedna od najzgodnijih svetskih manekenki, prerušila se u ženu tešku 175 kila, ne bi li na svojoj koži osetila kako je to biti debeo. „Činilo mi se da je to poslednja forma otvorene diskriminacije koju ljudi uzimaju zdravo za gotovo, pa sam rešila da obučem to odelo od 175 kila i da jedan dan živim život debele osobe, da bih videla kako to izgleda”, rekla je 31-godišnji supermodel. „I bio je to jedan od najtežih dana u mom životu”. Benksova je rekla da je šokirana reakcijama. „Krenula sam ulicom i već za 10 sekundi troje ljudi me je gledalo, smejuljilo se, gledalo me pravo u oči i nišanilo na mene, smejući mi se u lice. Pojma nisam imala da su ljudi tako otvoreno bezobrazni”, rekla je Tajra, koja danas vodi svoju emisiju, „Šou Tajre Benks”. Benksova se u jednoj od septembarskih emisija podvrgla sonogramu da bi nevernim Tomama dokazala da su njene prelepe grudi prave. Svoje gledaoce će ponovo zaintrigirati 18. novembra, kad će svima pokazati svoju „rupičastu guzu” (od celulita) i podvrći se enderomološkom tretmanu uživo. (Glas javnosti)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2005_11_12_tajra_benks.jpg
(5.44 KB, 200x150)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:43:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.