Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:50:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajne koje vas čine neodoljivim  (Pročitano 8034 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Heh, ja sam muža "kupila" pristupačnost.Što on reče..."Znao sam ja čim to tako lako ide, da sam najeb'o."
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ja sam onda bila totalno neozbiljana , "pala" sam na guzu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Da se razumemo, ja tu pristupacnost smatram plusem, nikako negativnom stranom koliko god nekada zene takvih karakteristika padale u drugi plan. Ne bih birala nikakva drugacija da budem, a biti nepristupacna ribetina je samo stvar imidza i odluke, nista vise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Dakle, žene se dele na pristupačne i nepristupačne?  Smile

Wow, a da se malo svi udaljimo od svojih šljaštećih monitora?  Smile

Takav si kakav si, ako ćeš da se menjaš iz površnih razloga kao što su etiketa nadrkane ribe ili veselog pilenceta, onda si bolid. Ipak, postoje situacije koje zahtevaju određeno prilagođavanje... Sigurno se ne ponašate isto kada vam priđe frajer koga neko vreme šmekate i kada vam priđe pijana seljačina od 100 kila kome smrdi iz usta?

Imala sam obe situacije i naravno da sam u obe reagovala drugačije.
E, zato su te kategorizacije besmislene...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Dakle, žene se dele na pristupačne i nepristupačne?  Smile

Generalizacija, ali ako das nekome od muskaraca da bira uvek bi odabrao pristupacnu. Da se ne lazemo, vecina je po nekoj sredini, a po meni bolja solucija je da je pristupacnija (cisto moje misljenje  Smile )
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Pa mi i ne pricamo o svim zivotnim situacijama u kojima se ogleda sredina ili relativitet izbora kako cemo da se ponasamo, ja sam se osvrnula iskljucivo na tekst koji je ogranicen na situacije socijalnog, drustvenog tipa...Najbanalniji primer, klub, zurka, bilo koja opustena atsmosfera koja je podloga za biranje kome ces da pridjes, za flert, udvaranje...I koga ces da prihvatis ili odbijes...U takvim situacijama definitivno nikad nisam videla osobu koja izgleda u sredini, neko ti ili izgleda pristupacno ili ne. I u toj situaciji jeste takav...zato sto neko u toj situaciji izabere kako ce da se ponasa.

To naravno ne znaci da je to neciji stalni obrazac ponasanja, ali moze biti...Makar na nekom polju drustvenih odnosa...Zasto bi se devojka koja u vecini situacija bira da se ponasa nepristupacno ponasala drugacije u vecini drugih? Sablon moze postojati, jer svi imaju svoje razloge zasto biraju da se nekako ponasaju i to da primenjuju.


ali ako das nekome od muskaraca da bira uvek bi odabrao pristupacnu.


a po meni bolja solucija je da je pristupacnija (cisto moje misljenje Smile )


I sam si rekao, tvoje misljenje, nije cinjenica.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Dakle, žene se dele na pristupačne i nepristupačne?  Smile

Generalizacija, ali ako das nekome od muskaraca da bira uvek bi odabrao pristupacnu. Da se ne lazemo, vecina je po nekoj sredini, a po meni bolja solucija je da je pristupacnija (cisto moje misljenje  Smile )
Sorry, but... gde si ti video (a da nije kviz na Trećem kanalu) da muškarac u realnom životu može da biraSmile I to baš tako - nepristupačna vs pristupačna...

Ta situacija je toliko teorijska kao slikanje slona u rozom bikiniju za magazin. Tako da me manite tih ''životnih situacija'' u kojima ON sedi zavaljen, a lepotice pored njega defiluju pa on BIRA koju će... hahahaha.

 A i da bira, izabrao bi onu sa većim sisama. Kraj priče.

~~

Osmice, slažem da se postoji šablon, ali isto tako postoji iskakanje iz šabolna, slučajno ili namerno. Zato je nezahvalno kategorisati se u ovakvim situacijama, jer nismo prema svima (ne)pristupačni stalno.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa naravno da je moje misljenje kada ne mogu da govorim u ime svih muskaraca, ne postoji cinjenica u takvim situacijama jer opet, postoje i oni koji vole ajde da ga nazovem "kuckasti" pristup kod devojke  Smile Mene bi to odbilo Smile

Kao sto rekoh, vecina je po nekoj sredini (niti je uvek pristupacna niti je uvek nepristupacna) a i zavisi od situacije posto na to moze da utice milion drugih stvari (kakvog je raspolozenja pre nego sto je dosla u klub, da li joj odgovara atmosfera(mesto,muzika...), da li je popila malo, ko joj prilazi (nece se isto ponasati prema strancu i prema nekome koga mozda vec zna)) Ima milion faktora od kojih to zavisi kako ce se devojka ponasati

Imate primer toga u onom filmu "50 first dates" kada jedanput uspe sa jednim prilazom a drugi put sa istim prilazom, istoj devojci u istim uslovima zasere stvar  Smile E, tako ide otprilike i u stvarnosti tj neces znati sta ce se desiti. Cak i kada pridjes i da su otvorene za komunikaciju desice se da se "povuku" poneki put. Zato se i ne moze generalizovati sa time

Cisto sam hteo reci da je u tim situacijama otvorenost bolja od zatvorenosti jer smatram da bi vecinu muskaraca odbio neko ko se ponasa da kazemo "kuckasto". Cisto moje misljenje Smile

Dakle, žene se dele na pristupačne i nepristupačne?  Smile

Generalizacija, ali ako das nekome od muskaraca da bira uvek bi odabrao pristupacnu. Da se ne lazemo, vecina je po nekoj sredini, a po meni bolja solucija je da je pristupacnija (cisto moje misljenje  Smile )
Sorry, but... gde si ti video (a da nije kviz na Trećem kanalu) da muškarac u realnom životu može da biraSmile I to baš tako - nepristupačna vs pristupačna...

Ta situacija je toliko teorijska kao slikanje slona u rozom bikiniju za magazin. Tako da me manite tih ''životnih situacija'' u kojima ON sedi zavaljen, a lepotice pored njega defiluju pa on BIRA koju će... hahahaha.

 A i da bira, izabrao bi onu sa većim sisama. Kraj priče.

Realno, kada muskarac pridje nekoj ima izbor. Ako oce neku za "zavrsavanje posla" birace neku sa vecim sisama ili bilo cim sto ga napali u datom trenutku. Ako oce neku za vezu nece sigurno zavrsiti sa nekom koja mu ne odgovara. Cela poenta prilaska je izbor a ne to da moras po svaku cenu da zbaris prvo na sta naletis tj ako ti se ne svidja kako tece konverzacija mozes slobodno da odes do sledece. Isto tako i sa devojkama. Nece sigurno odmah pasti u ruke prvoj budali koja im pridje nego ce(ako hoce nesto vise) sacekati malo da vide kakav je i da li im se svidja. Izbor je sve  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Da ali...ovde se ne prica o osobama koje odbijaju/prihvataju prilazak kad se on vec desi, veco o osobama koje se u drustvu ponasaju na odredjen nacin pre nego sto im neko uopste pridje.. Dakle o ponasanju neke osobe i njenom stavu nevezano za to sta se desava kad im neko pridje, o ponasanju u drustvu i uopste odnosu sa ljudima oko nje u nekoj socijalnoj situaciji...I o tome kakav impuls osobe odredjenog ponasanja salju drugima i kakav utisak neko stvori o njima na osnovu pukog zapazanja...Ponasanje koje te privlaci ili odbija jer automatski, i mimo svoje volje, stvoris neku sliku o toj osobi na osnovu toga sto vidis...Nacrtas neke osnovne karakteristike.

Naravno, to ponasanje ne mora uvek da utice na krajnji ishod, mogu ja do sutra da budem otvorena sa drugim ljudima, ako mi se neko ne svidi ne znaci da cu i prema njemu biti ''otvorena'' ali ne radi se o tome...Vec o tome ko koga privlaci tim ponasanjem...Bilo da je ono iskren odraz toga kako se osecamo ili glumatanje u cilju privlacenja.

E pa smatram da tu nastaje...laz, pogresna procena iz teksta  Smile  Jer sam do sada u milion situacija videla ko vise od ove dve, da kazem, osnovne kategorije privlaci pripadnike muskog roda. Pa na vecini mesta koja su opste prihvacena kad su u pitanju prilasci ili flert.


I taj utisak nepristupacnosti ne mora da bude kuckasto ponasanje...Prosta nezainteresovanost je nekad sasvim dovoljna. To moze da se objasni i time sto likovi u tome vide neki izazov, pa im je mozda veci podvig da ''zbare'' neku koja ih ne primecuje..A sta ces sa pristupacnima...One su druzeljubive te su druzeljubive  Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2011, 22:37:08 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Vi baš volite da pišete, jbt.  Smile

Nebitno, mrzi me da objašnjavam šta sam htela da kažem. Ni meni nije bitno, kamoli vama.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:50:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.