Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:12:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna Stepena u Astrologiji 8-)  (Pročitano 169745 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Philomela zašto malo ne prelistaš ovu temu, pisali smo puno o svim stepenima...  Smile


IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Procitah ja citavu temu, nesto vec pitah za 0-ti stepen Vage i Pluton na njemu.. (jos se nadam odgovoru) Smiley
E, sad imam jos jedno pitanje za taj famozni 18-ti stepen... ne uspevam povezati... Momak ima Saturn na 18' Raka , 2. kuca , a na 18' Ovna - Jupiter, 11.kuca ; dakle u kvadratu su... Kako to tumaciti (dve tako suprotne planete) ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
gledam nesto ovu temu i ne snalazim se bas najbolje Smile

ako moze samo ovo da mi se rastumaci, ako sam uopste dobro i preneo Smile

Mars    Leo    0°34'15    in house 11    direct
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Lav na nultom stepenu oznacava veliku snagu, vodju. Plus sto je tu Mars, to dodatno pojacava snagu. Imas li takvih sklonosti? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa, cesto imam zelju da budem vodja, da izadjem ispred drugih, i uvek imam neke velike ambicije. ali mislim da drugi ne prihvataju uvek tu moju ulogu.
« Poslednja izmena: 03. Jun 2008, 20:11:12 od F_F_F »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson z500i
joooj  Smile  meni je mesec na 12 stepenu Skorpije sto vidim da oznacava strast i trpljenja. jel to dobro?   onda, True node mi je u strelcu i to na 27.stepenu a, pise mi 27. stepen - Dobro za Astrologe, pametno mesto. Ovaj stepen je vezan baš za Astrologe, za razliku od 29. Device koji više govori o ljudima koji predviđaju budućnost oslanjajući se na intuiciju i vidovitost. hehe, vidovita sam   Smile   ,i merkur u LAVU mi je na 27. stepenu. STa znaci kad dvaput isti stepen, pogotovo sad ovde za vidovitost?   Smile Smile


nemojte da me zezate za ovo?  Smile    20. stepen je analogan znaku Škorpije i osobi može da donese oboljenje od karcinoma (kao i 10. stepen - stepen Jarca ), naravno ako na to ukazuju i drugi elemenati u horoskopu.     Meni je pluton u skorpiji na 20. stepenu....

Edit by Makišon: citiranje je bespotrebno i poslednji put opomena da ne kačiš natalnu kartu u svim porukama
« Poslednja izmena: 18. Jul 2008, 12:10:57 od Makišon »
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Cao. . . .  svima. . . . .
Prvo, retko sam na forumima, i malo ne kapiram kako ovo bas funkcionise, ali cini mi se da mogu ovde da pitam ono sto me zanima.
U mojoj natalnoj karti pise da imam stepen milionera, a to sam sada procitala sta znaci. . . , to me ne brine, mada covek sve ovo uzima sa rezervom, ja sam veliki skeptik, i sasvim slucajno mi je uradjena natalna, ali me je nesto bas zaintrigiralo, i nije moglo da me ostavi ravnodusnom,. . . . . . . . . . . dakle, interesuje me sta znaci stepen narucenogu ubistva. . . malo mi je to. . . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Da bi neko postao milioner treba da ima i mnoge druge elemente u natalnoj karti za to Smile Dakle, stepene ne uzimajte ''zdravo-za-gotovo''jer oni nisu oni najvažniji u nečijem natalu.
Isto to važi i za stepen koji si spomeno na kraju... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Hvala, nisam ni uzela zdravo za gotovo, u svakom slucaju imam i neke druge znake za "biti uspesan", polozaj, moc, novac, uticaj, dobra udaja, uspeh na poslu, sve to pise u mojoj karti, bar tako kaze devojka koja je tumacila moju natalnu, meni je to u sustini ne bitno, vise bih volela da mi je rekla da cu imati miran i skladan zivot, nego spansku seriju koju mi je ispricala, ali vec sam se informisala o tome, da natalna karta govori da neko ima predispozicije da mu se nesto dogodi, a da li ce se to isto i dogoditi zavisi od spleta okolnosti. . .  
U svakom slucaju hvala, puno!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
natalna karta govori da neko ima predispozicije da mu se nesto dogodi, a da li ce se to isto i dogoditi zavisi od spleta okolnosti. . . 

Ovo je suština. Smile Nema na čemu, i dr. put  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:12:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.