Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna privlačnosti - Muškarci sa dobrim automobilima privlačniji ženama  (Pročitano 12057 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Motorola V3i
Čitajući šta pišeš, pomislim da smo već dostigli švedski standard.  Smile
Naš čovek malo šta u svom životu može da bira, sem boje tepiha ili visine štikle.

mislim da se nisi okruzila pravim ljudima, jer i mi imamo veliki dijapazon stvari koje mozemo da biramo Smiley
Uopste se ne slazem sa tobom da nas covek nema veliku mogucnost izbora, samo mislim da nas covek ne zeli da zagreje guzicu na bilo koji nacin i da pokaze muda, d'izvines, da bi dosao do takvog raspona izbora.

Govorim o nekoj vecini slucajeva...
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ne zaboravi da živimo u zemlji gde prosečna plata nije ni 400 evra.
Ubilo se za biranje auta i stanova!

Da je i ovde moguće lepo uspeti u životu, ne bi Toronto bio pun naših građana.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 17:00:22 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Čitajući šta pišeš, pomislim da smo već dostigli švedski standard.  Smile
Naš čovek malo šta u svom životu može da bira, sem boje tepiha ili visine štikle.
Za tvog coveka ne znam, moj moze da bira mnogo toga. Njegov najveci problem je organizacija vremena, novca ima sasvim dovoljno da to sebi obezbedi, a i na vremenu ozbiljno radi.
Standard zemlje meri se po tome kako zive "nesposobni"... i tacno je da u Svedskoj, Svajcarskoj, Americi i ti prosecni, ispod prosecni ljudi, mogu da dobiju milostinju drustva u vidu posla koji im moze priustiti nesto vise od zivota nego sto je to ovde slucaj.
Takvi ljudi ni u takvim zemljama ne voze luksuzne automobile, ne kupuju velike stanove u elitnim naseljima, uglavnom voze krseve (novije ~ 10ak godina od nasih) i zive u iznajmljenim stanovima ili kucama koje su cesto u vukojebinama.

Izbori te vrste nisu nesto sto pada s neba... i sama rec kaze da se za njih treba izboriti...
Imam dosta ljudi sa kojima sam u kontaktu i dobar deo njih ima i stanove (na kredit), nove automobile neke srednje ili vise klase (na leasing) i dobro funkcionise uprkos tome...
Ni ovde to nije neki luksuz koji je nepristupacan ljudima...

U Madjarskoj i Slovackoj, prosecna zarada je na vrlo slicnom nivou kao ovde, cene su nesto malo nize (Madjarska je trenutno u kurcu, ali to zanemarimo, gledajmo pre par meseci) a automobili koji se voze su 5 klasa iznad. Cak i ovde vise nije toliko cest prizor videti krs, i ovde ljudi voze sve vise i vise pristojna kola.

Luksuz, skup auto... za nas dvoje to su razliciti pojmovi...
Za mene je normalno da neko kao ja vozi BMW serije 3, Audi A4, Novi Passat ili nesto slicno sto kosta oko 30 000 eura... to nije luksuz, to je nesto sto je manje vise normalno... Radim poslove koji su ozbiljni, dobro placeni, imam ozbiljne saradnike i malo je glupo da u takvoj varijanti na razgovore idem u automobilu koji je odavno punoletan...
Za mene je luksuz imati nesto sto kosta 50 000+ eura, a ima ljudi kojima se i to podrazumeva u opisu posla da moraju imati.

Citat
Ne zaboravi da živimo u zemlji gde prosečna plata nije ni 400 evra.
Prosek je za one koji pristaju na to da budu prosecni.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Motorola V3i
A ko te tera da budes u proseku i da se zadovoljavas prosekom. Moja prva plata na prvom poslu u Srbiji je bila mnooooooooogo veca od proseka Smiley

Ako si ti zadovoljna prosekom ja nemam sta tu da se pitam. Niti meni u dzep niti iz dzepa Smiley
A kad bi mene pocelo da dotice, vrlo brzo bih trazio nacin da se resim izvora nezadovoljstva koje me dotice.

Ja samo vidim da je tvoje gledanje i moje/SF-ovo totalno drugacije. Ali opet podvlacim da smo svi isti ne bi valjalo Smiley
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ako očekujete aplauz - evo, aplaudiram!  Smile Smile Smile

Ponavljam pitanje - otkud toliko naših u Kanadi i Australiji ako je sve moguće i ovde?
Zašto je trećina mog gimnazijskog odeljenja tamo? Gle čuda, to su bili najbolji đaci i studenti potom.
Imali su posao i ovde, pa su ipak otišli. Tamo žive u kućama od po trista kvadrata, imaju stanove na Havajima.
Da li su i oni škart?


Država te ipak određuje hteli vi to ili ne.
U Australiji socijalni penzioner prima duplo više nego što je naša prosečna plata.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 17:30:13 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Motorola V3i
Ne naprotiv, nisu skart Smiley
Pa ni ja nisam u Srbiji Smile

Ali su imali muda da jure za svojim ciljem, ma kakav da je. Nemoj misliti da ovde ili tamo (CAN, AUT) cvetaju ruze i tece med i mleko Smiley

Mozda su videli da ce tako lakse ili bolje doci do ostvarenja svog cilja.

Hoces da kazes da bi pre zivotarila sa 400 evra u Srbiji ili zivela, recimo sa 6000 evra u Svajcarskoj? A Srbija je na poljucomet Smiley sat i po avionom Smiley

I opet kazem, onaj ko hoce, moze jako lepo da zivi u Srbiji a ne da zivotari i prezivljava sa 400 E
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Veruj mi da se sve više kajem što nismo otišli sa sve decom dok smo bili mlađi.
Ranije sam bila ljuti protivnik iseljenja, sada više ne.



Ilustracija br.1

Brat moje drugarice živi u Otavi. Ćerka mu oboli od leukemije, pakao, tragedija...Posle izvesnog vremena desi se odgovarajući donor kostne srži i sve krene nabolje.
Država Kanada je poklonila putovanje po izboru izlečenom detetu zajedno sa roditeljima - Meksiko, Pariz...


Ilustracija br. 2

Drugarica moje majke živi u Sidneju. Slomi kuk i ide sa štakama, nakon operacije.
O trošku opštine bude joj dodeljena družbenica, kućna pomoćnica 6 sati dnevno.
Dobije momentalno stan u prizemlju da se ne muči, umesto ranijeg na spratu.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 17:41:05 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ponavljam pitanje - otkud toliko naših u Kanadi i Australiji ako je sve moguće i ovde?
Oni koji su otisli, otisli su pre 15 godina. Mnogo njih se vratilo. Mnogo njih nije, ali ne propustaju priliku da kukaju kako im je tesko.
Zasto su otisli? Mislili su da je lakse. I u pravu su, jeste lakse.
Postoje ljudi koji stvari rade na laksi i oni koji stvari rade na pravi nacin.
Tako imas one koji sagrade kucu od pruca i oni koji je sagrade od cigala...
A vetric naleti pre ili kasnije...
Sada im je u Kanadi do jaja... prosecno rade 2 dana nedeljno i primaju plate da mogu da kupe kikiriki i pivo da imaju sta da rade dok gledaju kako se ekonomija rusi.

Za neka zanimanja ovde nema buducnosti... to se znalo i kada se donosila odluka cime ce se ko baviti, tj sta ce ko studirati...
Neki ljudi prate svoj san... i ja bih otisao u drugu zemlju da sam dobio ponudu koja se ne odbija... zapravo jednom sam bio jako blizu, ali sam ostao i ne kajem se iako bi mi mozda na prvu loptu tamo bilo lepse.

Citat
Zašto je trećina mog gimnazijskog odeljenja tamo? Gle čuda, to su bili najbolji đaci i studenti potom.
Zasto ti nisi tamo ako je to vec tako sjajno i bajno?
Sa nekim stavovima koje ovde prosipas, ne bi se ni tamo proslavila...
Jedino sto bi ti tamo vrlo brzo postalo jasno da mozes da igras kako veliki sviraju, ili mozes da sviras u sopstvenoj reziji i vratis se posle par meseci...

Citat
Tamo žive u kućama od po trista kvadrata, imaju stanove na Havajima.
Tako zivi 0.1% onih koji su otisli. I takvima svaka cast. I ovde bi postigli slicno, samo mozda sa malo vise truda.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
Zasto ti nisi tamo ako je to vec tako sjajno i bajno?


Zbog sukoba interesa!  Smile



Citat
Sa nekim stavovima koje ovde prosipas, ne bi se ni tamo proslavila...


Ja ne prosipam stavove, ja ih iznosim.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 17:56:28 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Jasno mi je da je lakse odgovoriti jednosloznom recenicom nego uci u diskusiju bez argumenata...

Ja ne kazem da ne postoje success stories... naravno da postoje i to je lepo... ipak nemerljivo je veci broj ljudi koji se i nakon godina i godina tamo oseca kao strano telo, koji je tamo danas samo zato sto su dosla deca, skole, krediti i ne moze da presece i vrati se...

Sve ima svoje prednosti i mane, stvar je samo u tome kome sta vise odgovara...
Jako mali procenat ljudi koje znam, a koji zive i rade u inostranstvu je istinski srecan, i maltene svi planiraju da se vrate, a evo poslednjih godina i broj njih koji su dosli ovde nije mali...

Ima mnogo trulog ovde, ali je jos uvek ovo i ovakvo drustvo mnogo humanije od onog i onakvog, iako na prvi pogled sjaj onoga mnogo lepo izgleda...

Ipak tema je "Tajna privlačnosti - Muškarci sa dobrim automobilima privlačniji ženama"
O ovome mozemo i na temi o izboru zaposlenja ili zasto sa one strane grane cvece lepse cveta...
Ja tvrdim da to nije tako, i da neko ko ima cilj u zivotu moze da uspe bilo gde i uprkos svemu...
Stvar je samo u kolicini truda koju mora da ulozi... ona je ovde mozda veca nego u nekoj "normalnoj" zemlji, ali to ne znaci da tamo pare padaju sa neba...

Kako kaze Bob u Vrucem vetru... "Ja kad hocu da budem neko, odem kod nasih... jer sta ti znaci i da budes neko, ako te oni ne vide..." ... ma koliko obrazovani bili, mnogo ljudi i dan danas tako razmislja...

Uzgred... prosipas ih... iznosenje zahteva vreme, ti dodjes i napises polurecenicu i onda se raspravljas sto si nedorecena.
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 18:03:19 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.