Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:11:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna lepote krije se u plastici  (Pročitano 2215 puta)
11. Mar 2006, 02:31:48
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko dobro pevačice izgledaju za svoje godine
Tajna lepote krije se u plastici

U poslednjih deset godina mnoge pevačice, ne bi li sakrile svoje godine i poboljšale scenski nastup, počele su da lansiraju novi trend sa samo jednim imperativom - što više silikona. Nekima od njih je to i uspelo, dok druge tvrde da je za dobar izgled zaslužna majka priroda. Koliko su sagovornice bile iskrene i da li njihov izgled govori o njihovim godinama - procenite sami.
Milica Čule - Aleksandra Dinić

    CECA RAŽNATOVIĆ - 33 GODINE

    Naša najveće estradna zvezde Svetlana Ražnatović, koja će u junu proslaviti 33. rođendan, redovno se neguje u kozmetičkim salonima, dok plastične operacije ostavlja kao opciju u budućnosti.

    - Jedina estetska intervencija koju sam radila na sebi jesu grudi. Na to sam se odlučila posle drugog porođaja jer sam želela da mi grudi izgledaju kao pre porođaja. Imam frizerku Bucku kod koje odlazim redovno, jednom ili dva puta nedeljno. Iako često razmišljam o tome da počnem da vežbam, ta želja me prođe nakon sat vremena.

    TINA IVANOVIĆ - 31 GODINA

    Iako Tinu Ivanović iliti „bundu od nerca“ mnogi nazivaju plastičnom lutkom, o estetskoj hirurgiji ne želi da priča.

    - Nisam sklona gojenju, bavila sam se raznim sportovima, tako da zbog svega toga izgledam jako dobro za svoju 31 godinu. Mislim da je pitanje genetike kako ćete izgledati. Naravno, tu su i male ženske tajne kao što je odlazak kod kozmetičara... Što se tiče plastičnih operacija, ne bih pričala o tome.

    LELA ANDRIĆ - 49 GODINA

    Lela Andrić ima 49 godina i kaže da se do sada nije podvrgavala hirurškim zahvatima.

    - Skoro dvadeset godina vežbam tri puta nedeljno, i zdravo se hranim. Kozmetičar i frizer se podrazumevaju, a što se tiče estetske hirurgije, nisam do sada imala nijednu operaciju. Naravno da ću raditi neku plastičnu operaciju kada mi se pojave bore i podočnjaci, za sada nema potrebe.

    JELENA JEVREMOVIĆ - 25 GODINA

    Za razliku od svojih koleginica, pevačica Jelena Jevremović, koja će u martu napuniti 25 godina, kaže da nije imala nijednu plastičnu operaciju.

    - Sva sam prirodna. Nisam sklona gojenju, ceo život sam se bavila sportom, išla sam na balet, gimnastiku... Mama mi je bila mis Jugoslavije, tako da sam lepotu povukla na nju.

    NEDA UKRADEN - 50 GODINA

    Nedi Ukraden na izgledu mogu pozavideti i mnoge mlađe koleginice, jer sa svojih 50 godina još uvek izgleda dobro.

    - U mom slučaju, za savršen izgled u ovim godinama mogu da zahvalim genetici. Trudim ser da dobro izgledam. Idem na vežbe, masažu, vodim računa o zdravoj ishrani. Sama kuvam i pazim da to nikada ne bude mnogo masno. Koža mi je veoma elastična, tako da ne moram da idem ni na kakve plastične operacije.

    GOGA SEKULIĆ - 29 GODINA

    Goga Sekulić je nedavno napunila 29 godina, uradila je operaciju grudi, ali tvrdi da za dobar izgled estetska hirurgija nije presudna.

    - Nisam htela da ugradim bilo kakve silikone u grudi, želela sam da imaju prirodan oblik. Dopale su mi se grudi Jelene Jakovljević i Anabele Fanki Dži, pa sam otišla kod tog lekara. Inače, estetska hirurgija nije garancija za dobar izgled. Ja vežbam svakog dana, zdravo se hranim, a meso jedem samo sa grila.
   
OLJA KARLEUŠA - 25 GODINA

    Pevačica Olja Karleuša teži da sačuva svoj prirodni izgled, ponekad ide u teretanu na kardiotrening i redovno posećuje kozmetičke i frizerske salone.

    - Nisam radila nijednu plastičnu operaciju. Još uvek sam mlada, tek mi je 25, možda ću to učiniti s godinama, ali se trudim da što duže održim svoj prirodni izgled.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 48
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Siemens SL65
A ja sutra idem na popodnevni odmor na Jupiter! Ma o čemu mi to ovde pričamo? Na ulicama vlada problem već vidjenog: plastični hirurzi ostavljaju svoj -potpis-... Devojke za punoletstvo na dar od roditelja dobijaju nove grudi i guze, liposukcija nije ništa novo, a sočiva u boji odavno nisu ortopedska pomagala... Zanima me samo na šta će ličiti ti slatki Frankeštajni za desetak, petnaestak godina, kada im popucaju -ruske niti- u obrazima i silikoni totalno opuste mišiće. Tako je to sa Dorijanom Grejem... Majkl Dž. je hteo da (p)ostane Petar Pan, pa mu je gotovo otpao izbeljeni, prćasti nosić!
IP sačuvana
social share
In omnia paratus.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:11:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.