Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:24:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: tajna josipa broza  (Pročitano 6793 puta)
17. Mar 2004, 22:12:41
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
Naš astrolog prof. Nikola Stojanović analizira horoskop Josipa Broza i pokušava da na osnovu njegovih sklonosti i burnog života odredi tačno mesto rođenja

TITO JE ROĐEN U BEČU
28. APRILA 1893. GODINE

Siguran sam da je Tito bio stranac, to se vidi i iz horoskopa Jovanke Broz. Kumrovački datum rođenja (7. maj 1892. godine) nije tačan, jer ga astrološki jednostavno ne potvrđuju Titov život i politička harizma. Bio je Bik koji je voleo seljačku hranu
Jubilarna emisija “Biseri”, autora Vanje Bulića, (Nedelja, 3. maj), sigurno je izazvala veliko interesovanje kod gledalaca. Gost emisije je bio Branko Trbović, čovek koji se dugi niz godina starao o ishrani već mitske figure, bivšeg predsednika bivše države Jugoslavije, Josipa Broza Tita... Međutim, za razliku od mnogih drugih gledalaca, ja sam emisiju pratio sa papirom i olovkom u ruci, zapisujući svako zapažanje gosta o Josipu Brozu. Za to sam imao poseban razlog, jer sam želeo da proverim tačnost datuma rođenja Josipa Broza do koga sam došao uz pomoć astrologije. O tome sam pisao u prošlogodišnjim brojevima "Argumenta" (70, 71), gde sam naveo da se Josip Broz Tito rodio 28. aprila 1893. godine u 10:15 u Beču.

Gost emisije je naširoko pričao o tome šta je drug Tito najviše voleo da jede: čvarke, slaninu, švarglu, kavurmu, kačamak i pitu od jabuka. Nabrojena jela sigurno spadaju u domaću hranu, i na kraju emisije oba sagovornika su se uz osmeh složili da je Tito sigurno bio naš čovek, jer je voleo da jede seljačku hranu. Sa druge strane ekrana
ja sam se takođe osmehnuo, jer je cela emisija i sve što je rečeno u njoj meni bio jak astrološki dokaz da Tito jeste bio stranac, i da su datumi i mesto rođenja do koga sam došao tačni.

Kao prvo, ponovo ću objasniti kako sam došao do tog datuma i mesta rođenja. Kada se traži datum i tačno vreme rođenja neke ličnosti, tj. tačan horoskop, pravi se spisak onoga što kao nepobitnu istinu znamo o toj osobi. Kada se to uradi, onda se odrede međusobni aspekti planeta po poljima i znacima, koji savršeno odgovaraju opisu života te osobe. Šta svi mi kao nepobitnu istinu znamo o čoveku zvanom Josip Broz Tito?
· da je bio doživotni predsednik naše zemlje;
· da je bio komunista;
· da je bio pobednik u ratu;
· da je jako voleo vlast;
· da je imao više brakova i brojne ljubavne avanture;
· da je jako voleo život i da je bio veliki hedonista;
· da je voleo lov i da je bio veliki lovac;
· da je bio veoma sujetan čovek;
· da je njegov sin Žarko nesrećnim slučajem izgubio šaku;
· da je bio vrlo fotogeničan, lep i harizmatičan čovek;
· da je svirao klavir, mačevao, govorio nekoliko stranih jezika;
· da je širom sveta bio izuzetno poštovan i od običnih ljudi i od svetskih državnika;
· da su mu na sahranu došli državnici iz celog sveta;
· da je krio svoje pravo poreklo i tačan datum rođenja;
· da mu nikada niko nije osporavao da je sposoban da vlada tj. da je bio pravi lider
 i pravi vođa.

Dakle, sve ovo i mnogo toga drugog što se kao istina zna o njemu mora se jasno videti u njegovom horoskopu.



Američki kapitalista

Da bih sebi olakšao traganje za datumom, morao sam prvo da odredim njegov znak rođenja, kao i mogući podznak. Za određivanje znaka rođenja mnogo mi je pomogla njegova, u astrološkom smislu, nesmotrena izjava na pitanje američkog novinara: “Šta biste bili da niste to što jeste?”, Tito je odgovorio: “Pa, sigurno bih bio bogati američki kapitalista”. Upravo ta rečenica mi je pomogla da stvorim početnu sliku Titovog horoskopa. Pomislio sam da je sigurno rođen u znaku Bika sa podznakom Lava. Vrlo logično da ima izuzetno jako 10. polje horoskopa (moć, vlast, ego, vrhunski položaj), a u toj astrološkoj kombinaciji, Sunce, vladar Ascedenta (Titova ličnost), pada baš u 10. polje horoskopa (vrhovna vlast, predsednik). Bogatog kapitalistu, kao i harizmatičnost, fotogeničnost, hedonizam, lepotu daje konjunkcija Sunca, Venere i Jupitera. Obratite pažnju na ono što je rekao: “Ja (vladar Ascedenta - Sunce) bih bio bogati američki kapitalista” (Jupiter konjunkcija Venera).
Drugi dokaz da je zaista bio rođen u znaku Bika, našao sam u položaju Meseca u horoskopima dveju njegovih žena i jedne ljubavnice. Herta Has (29. mart 1914), Jovanka Broz (7. decembar 1924) i Davorjanka Popović (19. januar 1921), sve imaju Mesec u znaku Bika. Najjači uporedni aspekt horoskopa neke žene i nekog muškarca jeste upravo konjunkcija ženinog Meseca i muškarčevog Sunca. Taj uporedni aspekt daje izuzetno jako međusobno privlačenje.
Dalje je trebalo utvrditi na kom se stepenu Lava tačno nalazi Ascedent, da bi se dobili tačni položaji ostalih astroloških kuća. Odmah sam se odlučio za 2. stepen Lava koji daje vrhunsku, najjaču i najveću moć. O tom stepenu sam već pisao, a primera u praksi o jačini i snazi tog stepena ima zaista mnogo... Henri Ford (30. 07. 1863.) ima Merkur (automobil) na 2. stepenu Lava, pa je postao prvi automobilski magnat; Bil Gejts (28. oktobar 1955) ima Uran (kompjuteri) na 2. stepenu Lava, pa je vodeća ličnost u svetu informatike; nacistička partija je rođena 24. 02. 1920. sa Ascedentom na 2. stepenu Lava pa je malo falilo da zavladaju celim svetom; čuveni falsifikator slika Kiting (02. mart 1917) ima Neptun (falsifikovanje) na 2. stepenu Lava, pa je postao najveštiji falsifikator slika u istoriji čovečanstva; i tako dalje…
Pošto sam već pisao o tome kako sam došao do tačnog Titovog horoskopa, navešću samo položaj planeta i kuća da bi čitaoci koji ne znaju ovu astrološku kartu mogli da prate tekst. Ascedent se nalazi na 2. stepenu Lava, 10. polje na 12. stepenu Ovna, mesto rođenja Beč. U 10. polju se nalaze: Sunce i Jupiter na 8. stepenu Bika, Venera na 7. stepenu Bika, Merkur na 11. stepenu Ovna, i Severni Mesečev čvor na 28. stepenu Ovna. U 11. polju nalaze se tri planete u znaku Blizanaca: Pluton na 8. stepenu, Neptun na 9. stepenu i Mars na 19. stepenu u konjunkciji sa BELATRIKS (…pobeda u ratu ma kakav odnos snaga bio…). U 4. polju ima Uran na 8. stepenu Škorpije. A pri samom kraju 3. polja ima Saturn na 7. stepenu Vage i Mesec na 9. stepenu Vage. Upravo ta konjunkcija Meseca i Saturna u znaku Vage dokazuje da je ovaj horoskop tačan, a da, na primer, datum koji se provlači u dobro informisanoj zapadnoj štampi - 7. maj 1892. Kumrovec, nije tačan. Zašto?



Pogrešan kumrovečki horoskop

Ako uradimo horoskop za 7. maj 1892. Kumrovec, sa Ascedentom na 2. stepenu Lava, u tom horoskopu možemo isto videti konjunkciju Meseca i Saturna, ali u znaku Device. Ta konjunkcija u Devici jednostavno znači da bi Tito u starosti (Saturn) trebalo da bude hipohondar (Mesec konjunkcija Saturn u Devici), koji bi se tresao od straha za svoje zdravlje (Devica). Kao što znamo to nije bio slučaj. Dalje, u tom kumrovečkom horoskopu ne vidi se da je bio vrstan političar što je on, svi znamo, zaista bio. Svi znamo da je sa velikim umećem balansirao između Istoka i Zapada, a to savršeno odgovara poziciji Meseca u znaku Vage.

U “kumrovečkom horoskopu” polja i znaci politike i diplomatije nisu nimalo naglašeni. U tom horoskopu u 7. polju (politika) ima samo Mars u Vodoliji u kvadratu sa Uranom u Škorpiji, što bi sigurno dalo konstantne sukobe sa svim drugim zemljama, ali i njegovu ranu smrt (Uran vlada 8. poljem). A svi znamo da vrsni političari moraju da imaju naglašen znak Vage (diplomatija, politika) ili 7. polje (politika i diplomatija). Taj “kumrovečki horoskop” ne odgovara onom Titu koga svi pamtimo. Možda je to horoskop nekog drugog (ili prvog?) Tita?!
Kada dođete do datuma za koji mislite da je tačan i napravite horoskop za koji mislite da je tačan, onda sledi ozbiljna provera tačnosti. To se radi tako što u miru i tišini postavljate razna pitanja u vezi sa njegovim horoskopom. Odgovori na ta pitanja moraju se videti u tom horoskopu.



Na primer:

Da li se u Titovom horoskopu vidi da je njegova ljubimica (Davorjanka)
sahranjena u dvorištu njegove kuće?
Peto polje opisuje ljubavnicu, a 4. polje od petog opisuje njen grob. To je Titovo 8. polje kojim vlada Uran, koji je u Titovom horoskopu položen u njegovom 4. polju (kuća, dom). Dakle, vidi se da je njen grob u njegovom dvorištu. Idemo dalje...
Da li se vidi da je njegov grob urađen u mermeru i da se zove “Kuća cveća”?
Pri vrhu 4. polja (grob) ima Saturn (kamen) u znaku Vage (lep kamen), što daje grob urađen od mermera, a Venera vladar 4. polja (grob), nalazi se u znaku Bika, što opisuje lepo (Venera), rastinje (Bik), znači cveće (“Kuća cveća”). I to se jasno vidi u tom horoskopu.
Da li je u desantu na Drvar bio zaista ranjen u ruku?
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:24:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.