Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:24:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajms: Izrael se sprema za napad na Iran  (Pročitano 10876 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Posto dosta oruzja izvozimo u Iran, navijacu za njih  Smile . Ako pobede, narucice jos jednu turu za sve.

To be real, mala je verovatnoca da ce do tog sukoba i doci jer je ulog preveliki.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Kad bi iran dosao do nuklearnog oruzija stvorila bi se jos jedna zemlja koja ce   unistavati americku ekonomiju, mislim da ce ameri vojno pomoci israelu da unisti reaktore.
aj samo neka probaju...
prvo ima da gledam koliko ce im aviona preziveti samo do granice Irana,onda da vidim koliko ce preziveti smrtnosni S-300,a onda da vidim dal ce se usuditi da krenu i kopneno.
ja sam vec rekao-ako ameri napadnu jos i iz Iraka i Afganistana,Iran ce tesko izdrzati,al to nece proci neopazeno i bez momentalnih reakcija drugih zemalja...
ma kolko o neverovatno zvucalo,mislim da ce Amerikanci u Iraku i Afganistanu(a i uopste) biti razumniji,pa ce da sprece Izrael.
Mislim da im nije od pomoci kopnena vojska kad mogu da ih unistavaju avijacijom, znas li mozda kako su irak unistilli, prvo su ih bombardovali 10 godina pa kad su im unistili avijaciju i moral onda su poceli invaziju i trajala je nesto kratko.
Ali sumnjam da ce ih napasti dok ne zavrse sa irakom.

« Poslednja izmena: 23. Apr 2009, 02:24:45 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Mislim da im nije od pomoci kopnena vojska kad mogu da ih unistavaju avijacijom, znas li mozda kako su irak unistilli, prvo su ih bombardovali 10 godina pa kad su im unistili avijaciju i moral onda su poceli invaziju i trajala je nesto kratko.
da,al Iran je druga prica...
takodje,Iran iza sebe ima dovoljno moci i saveznika da spreci to bombardovanje.
« Poslednja izmena: 23. Apr 2009, 02:28:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
SAD se uzdaju u svoju izolovanost okeanom i zaštitu koju ona pruža. Ali Izrael nema tu zaštitu i zato bi lako moglo da se desi da zafrljače nuk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
SAD se uzdaju u svoju izolovanost okeanom i zaštitu koju ona pruža. Ali Izrael nema tu zaštitu i zato bi lako moglo da se desi da zafrljače nuk.
sad se postavlja pitanje koliko raketa i kakvog dometa ima Izrael za svoje nuklearne bojeve glave...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Do Rusije sigurno dobacuje, a šta imaju ne znam stvarno. Znam da im je još uzgajivač kikirikija dao 150 nukova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Do Rusije sigurno dobacuje, a šta imaju ne znam stvarno. Znam da im je još uzgajivač kikirikija dao 150 nukova.
ma,za Rusiju se ne brinem...
em,sto nema teorije da imaju rakete koje mogu da dobace do Rusije za sve bojebe glave,em sto ovi imaju 400 vidova da ih poskidaju...
nego,me zanima zbog Irana.ti njihovi S-300 se,kao i svi,mogu modifikovati da skinu nuklearku,ali sta-cak i da imaju...3 baterije,svaka sa po lanserom od tri rakete-to je 9 raketa skinutih.a dovoljno je da prodje 3 i da s Iranom bude svasta...
no!,onda ce tek biti frke.ma kolko UN prevaranti popustali Izraelu,posle takvog dogadjaja,nikog nece biti briga za UNova i Izraelska opravdanja,vec ce svako da reaguje na svoj nacin(ne mislim da ce odma da krene planetarna anarhija,nego ce mnogi ili protestovati u UN ili ga napustiti(a to je onaj blazi scenario...))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Do Rusije sigurno dobacuje, a šta imaju ne znam stvarno. Znam da im je još uzgajivač kikirikija dao 150 nukova.
Smiley nije njima potreban nuk zbog rusije, nego zbog muslimana i arapa u okruzenju, za ruse ce se pobrinuti englezi i francuzi i naravno ameri.
hkj nema iran S 300 Smiley, ovi su mozda i platili ali lupili su embargo na uvoz oruzija u Iran.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
hkj nema iran S 300 Smiley, ovi su mozda i platili ali lupili su embargo na uvoz oruzija u Iran.
dobro,al sad ce mozda da im zaista daju...
no,to nece biti dovoljno ako Izrael baci nuklearke...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ako Izrael lansira nuklearke onda ce se situacija iskomplikovati i imati apokalipticnu zavrsnicu. Indija nije daleko, a ni Kina... Svasta tu moze da se desi i desice se ako Izrael napravi sranje tih razmera, ali i dalje ne verujem da ce se to desiti... ipak je ulog prevelik.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:24:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.