Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:27:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Taj seksi stariji muškarac  (Pročitano 3145 puta)
11. Avg 2007, 11:50:15
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s
Taj seksi stariji muškarac

Partner se najčešće bira tako da vam po godinama bude sličan - možda malo stariji od vas, ali nekim damama će se desiti i da im se jako dopadne znatno stariji muškarac. Ovo nije veza kakvu bi samo zbog razlike u godinama trebalo izbegavati - možda ne potraje večno, ali neko vreme može biti sjajna.

Razume se, ovde ne mislimo na situaciju da ste vi maloletni, a on matorac koji voli klinke; podrazumevamo da ste barem punoletni, ako ne i nešto stariji od toga. I, šta su prednosti ovakve veze?

Od ovakvog muškarca često možete puno da naučite - ne mislimo samo na seks. Njegove godine pružaju mu dosta iskustva u različitim oblastima, pa tako možete poboljšati svoje obrazovanje, proširiti interesovanja, saznati štošta... Pored toga, on ima dovoljno iskustva da bi znao kako da vas zavede, polako, bez žurbe, dok vi uživate u svakom trenutku - neće mu pasti na pamet da proba da vas odvuče u krevet nakon pljeskavice i piva. Neće ni zakasniti na sastanak jer se zaigrao na kompjuteru. Posle njega, neće vam pasti na pamet da prihvatite predigru koja traje 30 sekundi (osim u situacijama kada ste i vi raspoloženi za seks "na brzaka"). Nakon ovog šarmantnog, obrazovanog, iskusnog gospodina, pogled na svet i na muškarce će vam se promeniti, i uz njega ćete i vi postati zreliji. Da ne bude zabune, nije svaki stariji muškarac ovakav; govorimo o onom tipu muškarca kojima godine kao da dodaju na šarmu i koji su na greškama iz mladosti učili umesto da ih samo ponavljaju.

Naravno, pogađate šta je mogući problem s ovakvim muškarcem: njegove godine. Vi ste mladi, učite kako da se osećate dobro u sopstvenom telu i sopstvenom životu - a veći deo njegovog života je ipak iza njega. U ovom trenutku on se još uvek odlično drži, i dalje je na svoj način seksi, šarmantan je sigurno - ali kako će vam delovati kroz deset godina?

Nekada takva veza potraje sve dok vas smrt ne rastavi (bukvalno, njegova). Međutim, češće, neko vreme oboje jako uživate, a onda se razlika u godinama ispreči između vas. U svakom slučaju vam može biti lepo i zato uživajte dok traje - koliko god to bilo!

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Bas se sjetih svoje babe koja mi je govorila:´Sinko sada starije, a kad budes starija mladje.´ Smile
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moja prijateljica koja obozava starije muskarce je dugo vremena sa odusevljenjem pricala o gospodinu koji je 20 godina stariji od mene.

divan je,seksi je,iskusan je,pametan...i tako u nedogled...bla,bla,bla....
mjesecima je trajala ta prica.
ja sam negdje u glavi imala sliku dzeremi ajronsa...nemam pojma...tako nekako....
nekako,ja sam uvijek voljela muskarce svojih godina...par godina gore-dolje....nikada nisam osjetila bilo kakvu privlacnost prema nekome ko je puno stariji od mene.

ali,prije par dana upoznam se sa tihom patnjom moje prijateljice,dakle sa gospodinom starijim od mene 20 godina.
i ne,naravno....nisam se zaljubila i nisam promjenila svoj stav po pitanju starijih muskaraca.
ali desila se jedna druga stvar.
bilo mi je jasno zbog cega mnoge zene za partnera biraju muskarce koji mogu ocevi da im budu.
prvi put mi je zaista bilo jasno sta je to sto imaju stariji muskarci,a sto zenama zna i da prija i da imponuje.

on jednostavno poznaje zene i cini da se osjecate zenom u njegovom prisustvu.
i milion drugih stvari o kojima ne bih.

ali svakako da vise ne dizem skepticno obrvu kada moja prijateljica drobi o njemu Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ne volim velike razlike i pridrzavam se one stare : sve u svoje vreme i za svoje vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
To što je neki stariji gospodin sposoban da manipuliše manje iskusnom mlađom gospođicom ne znači da će joj biti privržen, da neće uskoro ostariti, a ona će još biti mlada pa će morati da neguje dedu koji joj više ne odgovara, da će hteti decu. Treba biti oprezan kod velikih razlika u godištu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Зато је добро наћи младу жену, по могућности докторку или бар мед. сестру.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Do 35-e može, mislim starosti on...posle ne može Smile
:-$Hvala imala sam oca!
« Poslednja izmena: 13. Avg 2007, 21:31:47 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Citat
Nakon ovog šarmantnog, obrazovanog, iskusnog gospodina, pogled na svet i na muškarce će vam se promeniti, i uz njega ćete i vi postati zreliji. Da ne bude zabune, nije svaki stariji muškarac ovakav; govorimo o onom tipu muškarca kojima godine kao da dodaju na šarmu i koji su na greškama iz mladosti učili umesto da ih samo ponavljaju
ah... Takvi smo mi "seksi stariji mushkarci" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako moze biti mator i seksi? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
omg  Smile

Pa, nekome moze. Uzmi za primer Al Pacina ili, kao sto rece Sesir, Dzeremi Ajronsa.....neke zene seku vene za njima.
Mada, ukusi su razliciti....mozda se i ti nekome svidjas, pa kada taj neko to i spomene, dobije povratnu digresiju: "kako moze Janaa da ti se svidja?"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:27:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.